Rozmnażanie...

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Wto kwi 15, 2003 17:13

Brauni pisze:Jeszcze martwie sie o duza ilosc kabli wiszacych i lezacych.. jakie posiadam u siebie w pokoju. Chyba lepiej bedzie z nich zrezygnowac na jakis czas prawda?

Ofelia pisze:Brauni - o kable się nie martw, to nie królik
Nie podzielam optymizmu Ofelii. Niedawno założyłam wątek właśnie o kablach, tylko że odzew był mikro. Pewnie wasze kotki nie interesują się takimi drobnostkami. Taya jest miłośniczką kabli i jest to prawdziwy problem. Cienkie kabelki, takie od słuchawek, czy głośników, zostały poszatkowane już dawno. Najgorzej jest z kablami w okolicach komputera. Teraz interesuje się kablami z prądem. Trzeba mieć oczy dookoła głowy i ciągle jej pilnować, bo nie zawsze można je osłonić przed kocimi zębami. W nocy przez sen nasłuchuję jej kroków a kiedy wychodzimy, to może przebywać tylko w łazience i korytarzu, bo tam nic jej nie grozi. A jak by zrobiła jakieś zwarcie, to i ona by zginęła i nam może grozić pożar. Bez zbytnich sensacji znoszę jej drapanie, gryzienie, poszarpane meble. Ale jej miłość do kabli wzbudza we mnie autentyczne przerażenie :strach: :strach: :strach:
Państwo nie może prowadzić człowieka do zbawienia na smyczy, bo to jest wbrew Konstytucji

evanka

Avatar użytkownika
 
Posty: 54265
Od: Pt gru 13, 2002 16:16
Lokalizacja: miasto wojewódzkie na prawach powiatu, a nawet gminy

Post » Wto kwi 15, 2003 18:57

ja też mam kocurka :P Przymilny to on nie jest, ale to już zasłgua jego charakteru (za to tyak słodko na mnie poluje =P Tylko potem w szkole ploty krążą że sobie sznyty robie ==' ) Efff, forumowicze dobrze że są lduzie tacy jak wy, tacy nie ślepi na kocią krzywde i tyo że wiele kocurków skazanych jest na życie podwórkowca ... Brauni, ciesze sie że nei zamierzasz powielać kociaków :P Dobra decyzja, tak trzymaj =)

Aniadka

 
Posty: 75
Od: Sob kwi 12, 2003 23:43
Lokalizacja: Kalisz

Post » Wto kwi 15, 2003 19:53 kable

w Ikei dostępne śa tzw, rury montażowe wkłada sie tam kabel do srodka cała wiązkę i juz a osłonka plastykowa jest dosc gruba.
polecam :D

pini1

 
Posty: 7035
Od: Nie cze 30, 2002 19:56
Lokalizacja: katowice

[poprzednia]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Silverblue i 688 gości