Kompetentny weterzynarz??

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Nie kwi 13, 2003 15:03

Z tego co wiem, to tam właśnie przyjmuje dwóch weterynarzy, Tomczak i ten drugi, Kaniewski. Zaczęłam dopiero chodzić do tej kliniki, ponieważ jest najbliżej, a kociaki nie lubią podróży. :( No nie wiem, moje zdanie jest takie, że podawanie TYLKO suchej karmy to trochę ograniczanie, ale to jest moje zdanie i wiem, że inni karmią tylko suchą karmą i ich kicie mają się dobrze. Wiem, że każdy z nas jest tylko człowiekiem, ale jednak weterynarz powinien mieć jakiś autorytet....po prostu mnie nie przekonał. :!:
Dzika i Kefir
Obrazek

KasikP

 
Posty: 1214
Od: Nie mar 09, 2003 10:00
Lokalizacja: koniec świata Kabaty ;)

Post » Nie kwi 13, 2003 15:11

Kasiu czy to była Hawajska 16????
Bo na Hawajskiej 16 przyjmują Marcin Tomczak i Przemek Bryła. Oboje sympatyczni chociaż nie ukrywam, że bardziej cenię sobie Marcina - ma lepsze podejście do Myszy.

Na Hawajskiej jest jeszcze jedna lecznica - gdzieś dalej. Przyjmuje tam starszy facet. Nigdy u niego nie byłam, ale słyszałam bardzo różne opinie.

Ja się naprawde jutro do BitWetu przejde bo mnie zaintrygowało to co piszesz :roll:
Obrazek Obrazek

Macda

 
Posty: 34413
Od: Śro lut 20, 2002 12:01
Lokalizacja: Warszawa

Post » Nie kwi 13, 2003 15:18

Vet bezwarunkowo przesadził. Jeśli grzmiał, że wszystkie koty należy zawsze karmić tylko i wyłącznie suchą karmą, to w tej kwestii dietetyki po prostu się ośmieszył.

Jak napisała Blue - tak można karmić i efekty mogą być całkiem dobre, ale to tylko jedna z możliwości, a nie jedenaste przykazanie :wink:

Estraven

 
Posty: 31460
Od: Pon lut 04, 2002 15:30
Lokalizacja: Poznań

Post » Nie kwi 13, 2003 15:18

Na Hawajskiej, lekarz byl dosyc mlody (ok.30 moze mniej). Marcin Tomczak wczoraj przyjmował na Symfonii, ale to dalej od nas. Już nie wiem co mam o tym wszystkim myśleć. :cry:
Dzika i Kefir
Obrazek

KasikP

 
Posty: 1214
Od: Nie mar 09, 2003 10:00
Lokalizacja: koniec świata Kabaty ;)

Post » Nie kwi 13, 2003 15:31

a Tomczak jest dobrym wetem?
tak ogólnie, bo co do sterylki to wiem, że ktos go chwalił?
Obrazek Obrazek
Delen & Leo & coolor

coolor

 
Posty: 462
Od: Pon gru 16, 2002 14:33
Lokalizacja: Warszawa-Ursynów

Post » Nie kwi 13, 2003 15:47

Ja ja! Ja chwaliłam Tomczaka za sterylizacje!!! Ja ja! :lol:
Nie robił Myszy małego cięcia, ale wszystko było pieknie i sprawni, goiło się bez problemów.
Sama bym sie pod nóż Marcinowi TOmczakowi podłożyła jakbym musiała ;) :lol:

Ogólnie jako weta bardzo go sobie cenie. Ma takie podejście do Myszy, że ta poddaje się jego zabiegom bez mrugnięcia okiem. Wyciągnał ja z chamydiozy, wyleczył jej wątrobe.
Bardzo go cenie. Do tego zawsze jest uśmiechnięty i sympatyczny 8)

KasikP jeśli ten wet, o którym mówisz Ci nie odpowiada, jeśli nie masz do niego zaufania to po prostu do niego nie chodz :D Jeśli Marcin Tomaczak rano jest na Hawajskiej (do 14) to po południu jest na Symfonii. I odwrotnie :D Można przychodzić wtedy kiedy jest wet, który ci odpowiada :D
Obrazek Obrazek

Macda

 
Posty: 34413
Od: Śro lut 20, 2002 12:01
Lokalizacja: Warszawa

Post » Nie kwi 13, 2003 17:58

Może facet jest na prowizji u producenta RC 8O :roll: :wink:

P.S.
Moni, mamusia Pieczarki, tez baaardzo chwaliła Tomczaka!
Ostatnio edytowano Nie kwi 13, 2003 19:49 przez Kasia D., łącznie edytowano 1 raz
www.fundacjafelis.org
na FB: Foondacja Felis
KRS 0000228933 - podaruj nam 1%

Kasia D.

 
Posty: 20244
Od: Sob maja 18, 2002 13:40
Lokalizacja: Lublin i okolice

Post » Nie kwi 13, 2003 18:28

Gdybym nie kupowała RC, to po tej wizycie pewnie bym przestawiła moje koty :wink: :wink:
Dzika i Kefir
Obrazek

KasikP

 
Posty: 1214
Od: Nie mar 09, 2003 10:00
Lokalizacja: koniec świata Kabaty ;)

Post » Pon kwi 14, 2003 20:05

Byłam w BitWecie. Rzeczywiście Przemek wyjechał do Szwecji i wróci w lipcu. Do tego czasu będzie ten Kaniewski. Później niewadomo, bo być może Przemek wyemigruje na stałe. Podpuszczałam Kaniewskiego, ale nie urządził propagandy RC. A szkoda - podyskutowałabym troche :twisted:

KasikP - Marcin Tomczak przyjmuje w poniedziałki i srody po południu, we wtorki i czwartki od rana, a w piątki i weekendy - zmiennie.

Kaniewskiemu nie odbieram fachowości, ale jakiś taki mało sympatyczny :roll:
Obrazek Obrazek

Macda

 
Posty: 34413
Od: Śro lut 20, 2002 12:01
Lokalizacja: Warszawa

Post » Wto kwi 15, 2003 8:50

Macda pisze:ale jakiś taki mało sympatyczny :roll:


No wreszcie, bo myślałam, że to tylko ja jestem bojowo nastawiona :wink: :twisted:
Dzika i Kefir
Obrazek

KasikP

 
Posty: 1214
Od: Nie mar 09, 2003 10:00
Lokalizacja: koniec świata Kabaty ;)

[poprzednia]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Bbeata, Blue, Google [Bot], imatotachi i 512 gości