Artykuł "Schodzimy na koty"

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Czw kwi 10, 2003 0:05

Keti pisze:Bengala, ale to nie było do Ciebie
Przecież wiem, bo ja też nie do ciebie :lol:
Państwo nie może prowadzić człowieka do zbawienia na smyczy, bo to jest wbrew Konstytucji

evanka

Avatar użytkownika
 
Posty: 54265
Od: Pt gru 13, 2002 16:16
Lokalizacja: miasto wojewódzkie na prawach powiatu, a nawet gminy

Post » Czw kwi 10, 2003 0:19

Bengala pisze:
Keti pisze:Bengala, ale to nie było do Ciebie
Przecież wiem, bo ja też nie do ciebie :lol:


:) :) :)
Australia jest jak otwarte drzwi, za którymi majaczy błękit. Wychodzimy ze świata i wkraczamy w Australię.(D.H.L.)

Keti

 
Posty: 12468
Od: Pt wrz 13, 2002 11:44
Lokalizacja: realnie trójmiasto - mentalnie Australia

Post » Czw kwi 10, 2003 12:00

Szkoda, że nie ma nic w tym artykule o Azylu w Konstancinie. Ale dobrze, że w ogóle się ukazał.

Majorka

 
Posty: 1604
Od: Pt lis 29, 2002 10:06
Lokalizacja: Warszawa

Post » Czw kwi 10, 2003 12:54

Falka pisze:Kasia D. czy Ty myślisz, że moderatorzy czytają posty przed ich umieszczeniem na forum? No - dzięki za wiarę w nasze możliwości ;)

Ci w Onecie to raczej jednak czytają, bo nie puszczają wszystkiego, tylko jakoś tak według swojego widzimisię. Odwalają posty z grubszymi wyrazami, albo bardzo długie i nudne (ich zdaniem), najchętniej wypuszczają krótkie i treściwe, chociaż niekoniecznie kulturalne. Tyle że odniosłam wrażenie, że jeden dyżurny moderator prowadzi na raz kilka wątków, stąd te opóźnienia - no bo jak jednocześnie leci coś o religii albo o gejach, gdzie awantura się kotłuje aż pod niebiosa (wirtualne), to takie "drobne" wątki na kilkadziesiąt postów czekają dłużej. A swoją drogą zachodzę w rozum, czemu do niektórych tematów trzeba się zgłaszać ze swoim kontem na Onecie, tak jak tu, i pod własnym ID, a nie dowolnym nickiem. W sumie koci temat nie jest aż taki kontrowersyjny, chociaż zdarzają się pyskówki :roll: .

PumaIM

Avatar użytkownika
 
Posty: 20169
Od: Pon sty 20, 2003 1:30
Lokalizacja: Warszawa

Post » Czw kwi 10, 2003 13:40

Zrozumiałam, że ten post nie został puszczony na naszym forum. Czyli, że to my mielibyśmy go przeczytać i ocenzurować :lol:

Falka

 
Posty: 32599
Od: Pon lut 04, 2002 17:01
Lokalizacja: Praga

Post » Czw kwi 10, 2003 13:57

Falka pisze:Zrozumiałam, że ten post nie został puszczony na naszym forum. Czyli, że to my mielibyśmy go przeczytać i ocenzurować :lol:

Nie, nie, Ty tu jesteś niewinna :lol: - Kasia D. na Onecie ustawiała do pionu jednego takiego i jej post tam zamarudził cokolwiek. Po przepychankach (i ciągłych awariach) na forum Onetu - tu, na Rokcafe, jest raj na ziemi. Wszystkie posty wskakują natychmiast, nikt sobie nie wymyśla od ostatnich, nawet jak się co poniektórzy pokłócą, to tak jakoś kulturalnie, chociaż emocje szaleją.

PumaIM

Avatar użytkownika
 
Posty: 20169
Od: Pon sty 20, 2003 1:30
Lokalizacja: Warszawa

Post » Czw kwi 10, 2003 16:55

Misie moje drogie nie kochajmy tylko kociakow, choc piekne i wspaniale to nie wspanialsze od pieskow, jakis ptaszkow, swinek no i dlugo by bylo wymieniac. Przeciez wszystkie sa kochane, zadne nie jest lepsze od drugiego. One sa poprostu inne od siebie ;)

Kochajmy zwierzaki! :D :D :D

Chyba troche OT ale co tam ;)

ktosiko

 
Posty: 40
Od: Wto kwi 08, 2003 0:39

Post » Czw kwi 10, 2003 17:30

artukułem jestem miło zaskoczona - fajnie że coś takiego wyszło na światło dzienne :lol: ale ludzie komentujący ten artykuł-ech czasem brak mi słów :roll:
ObrazekObrazek Obrazek
a teraz serc mam aż pięć...
http://wataha.odiland.com - moja wilcza rodzina - galeria
http://odiland.blogspot.com - mój blog
zycie przynosi cudowne niespodzianki, jesli tylko dasz mu szanse...

odynka

 
Posty: 2823
Od: Czw lip 25, 2002 10:43
Lokalizacja: odiland

[poprzednia]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 285 gości