Whiskas, Kitekat - dlaczego nie?

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Śro sty 15, 2003 20:52

catsnkit pisze:I gdzie w Wawie jest dobry sklep z karmami? Albo wet, który sprzedaje karmy? Najlepszy jaki znam jest w Jankach, ale to lata świetlne ode mnie!!!

w anna-zoo w galerii mokotów jest duży wybór karm,również weterynaryjnych
KrólowaNocy[*], Greebo[*], Jaś[*], Bojówka[*], MiniMini[*], NeverMind v.Ciocia[*], Adolfina[*], FataMorgana[*] :(

jenny170

Avatar użytkownika
 
Posty: 1817
Od: Wto wrz 17, 2002 12:19
Lokalizacja: warszawa-mokotów

Post » Śro sty 15, 2003 20:53

catsnkit pisze:Podnosze temat jeszcze raz, bo w moim domu pojawił sie nowy obywatel - 4 miesięczne kocie dziecko


Czytając temat, widac wyraxnie, że najwięcej z Was poleca Royal Canin, ewentualnie Iams, Hills lub Purina.
Mam pytanie - czy np. RC jest dostępny w różnych wersjach smakowych, w wersji dla kociąt, suchy i mokry (puszki). Czy jest dużo droższy od KK czy Whiskasa?
I gdzie w Wawie jest dobry sklep z karmami? Albo wet, który sprzedaje karmy? Najlepszy jaki znam jest w Jankach, ale to lata świetlne ode mnie!!!

w Cerfurze prz dw. wileńskim jest jest sklep Ara czy Kakadu gdzie jest bardzo duzy wobor RC, Iamsa, karm tzw. weterynaryjnych, suchych, puszkowych it.

Iwona

 
Posty: 12805
Od: Wto lut 05, 2002 15:55
Lokalizacja: Zielonka, Mazowsze

Post » Śro sty 15, 2003 21:54

Dzieki, zajrze do Galerii Mokotów.
Natka suchego nie lubi, więc dla niej musze wybrać puszki. Tylko które???
Obrazek
_Gusia_ dawniej "catsnkit"
www.koty.edu.pl

_Gusia_

 
Posty: 1160
Od: Nie gru 22, 2002 18:12
Lokalizacja: Warszawa

Post » Śro sty 15, 2003 21:59

O tym sklepie ZOO w Galerii Mokotow to nie slyszalam nic dobrego :(
Mam byla ostatnio na delegacji w Wawie i byla w tym sklepie.BARDZO tam drogo no i rzeczywiscie z tymi psiakami i kociakami to prawda :( Jak mama byla jakos na poczatku stycznia to byl tam akurat maly psiaczek zamkniety w tym szkalnym akwarium za 2000 zl (jakis rasowy pewnie) i strasznie sie tam miotal i piszczal :(

Kama

 
Posty: 2088
Od: Pon cze 10, 2002 17:00
Lokalizacja: POZNAŃ

Post » Śro sty 15, 2003 22:15

Nie byłam w Galerii Mokotów od kilku miesiecy, więc nie wiem co tam teraz się dzieje, ale PSIAK???!!! w sklepie zoologicznym? Wczesniej w tej dużej gablocie bywały tylko gryzonie!
Obrazek
_Gusia_ dawniej "catsnkit"
www.koty.edu.pl

_Gusia_

 
Posty: 1160
Od: Nie gru 22, 2002 18:12
Lokalizacja: Warszawa

Post » Czw sty 16, 2003 8:52

Ponieważ pracuję na przeciwko Galerii Mokotów jestem na bieżąco z Anna Zoo. Teraz obecnie nie mają psów w sprzedaży, ale jeszcze nie dawno były (mopsy, yorki i jeszcze takie pomarszczone - zapomniałam jak się nazywają). Koty były bardzo dawno temu (chyba zaraz jak otworzyli Galerię) już ich teraz nie sprzedają :P
Obrazek Kocham cię Toficzku
Galeria:
Tofik, Mruczysław

Ewa221

 
Posty: 520
Od: Pon paź 28, 2002 12:14
Lokalizacja: Żyrardów

Post » Czw sty 16, 2003 18:59

Po te lepsze karmy wcale nie trzeba jeździć do wielkich sklepów zwierzakowych. U mnie w okolicy są trzy sklepiki w których kupuję RC i mają całkiem spory wybór innych karm :D

Falka

 
Posty: 32565
Od: Pon lut 04, 2002 17:01
Lokalizacja: Praga

Post » Czw sty 16, 2003 19:37

Jutro jadę na poszukiwania!!! Dzięki.
Obrazek
_Gusia_ dawniej "catsnkit"
www.koty.edu.pl

_Gusia_

 
Posty: 1160
Od: Nie gru 22, 2002 18:12
Lokalizacja: Warszawa

Post » Pt sty 17, 2003 14:17

No, udało się. W "Forcie WOLA" jest duży sklep dla zwierzaków. Kupiłam RC w wersji dla kociąt, oraz wersje dla kotów wrażliwych, nie wychodzących z domu i jeszcze suchego i mokrego Iamsa. RC kotom chyba smakuje, choc to meczace pilnowac, aby każdy zjadł swoje.
Chciałm jeszcze kupic purinę, ale nie maja tam.
Obrazek
_Gusia_ dawniej "catsnkit"
www.koty.edu.pl

_Gusia_

 
Posty: 1160
Od: Nie gru 22, 2002 18:12
Lokalizacja: Warszawa

Post » Pt sty 17, 2003 22:04

Najwiekszy wybor Puriny jest zwykle w malych sklepikach, sypana na wage. W duzych sklepach jest zwykle tylko Cat Chow dla doroslych i dla dzieci i Purina One dla kotow z syndromem urlogicznym lub rozpuszczajaca wlosy.

Beata

 
Posty: 31551
Od: Nie lis 03, 2002 18:58

Post » Pt sty 17, 2003 22:20

No nie!!! Koty ignorują RC. Zjadły odrobinkę jak przyniosłam (może z ciekawości) i juz nie ruszyły więcej.
Czy jest jakis sposób, aby przekonać kota, który nie lubi suchego, aby zaczął je jeść. Może mieszanie sucjego z mokrym?!?!
Na szczęście kupiłam tez pasztety Iamsa :) .

I mam jeszcze jedno pytanie do "wtajemniczonych".
Która surowizna lepsza? - pierś kurczaka czy wołowina?
I jaką wołowinę kupujecie (bo jak dziś byłam w mięsnym to były 2 rodzaje!!!!!!!!) Ja w temacie gotowania (a zwłaszcza mięs) jestem laikiem.
Obrazek
_Gusia_ dawniej "catsnkit"
www.koty.edu.pl

_Gusia_

 
Posty: 1160
Od: Nie gru 22, 2002 18:12
Lokalizacja: Warszawa

Post » Pt sty 17, 2003 22:31

Z moimi z RC jest podobnie, szczegolnie z RC Kitten i Sensible. Baaaardzo chetnie przez obydwa (rozpuszczone koty :evil: ) dziala RC Indoor.
Sprobuj Hill'sa, on jest tez lubiany zwykle. Moje jedno je Hariball Formula, bo musi, ale obydwa przepadaja za Hill'sem dla dzieci z tunczykiem (kurczak nie wchodzi w rachube).
To chyba naprawde zalezy od kota. Moze bedziesz miala szczescie i uda Ci sie dobrac takie karmy, ktore pasuja tylko jednemu kotu :wink: . Wtedy masz z glowy pilnowanie przy podawaniu :) .
Iamsa chyba lubia tylko niektore koty. Szczegolnie puszki sa dla wiekszosci niejadalne :( .

Beata

 
Posty: 31551
Od: Nie lis 03, 2002 18:58

Post » Pt sty 17, 2003 22:41

Myszkin nie jest wybredny i pasztecik Iamsa zjadł z apetytem.
Chce jescze kupić Hillsa, gdyż oni także mają pokarm w puszkach, a Natka suchego nie ruszy, a na samym miesie chowac kota chyba nie jest dobrze.
Jak ktos zna puszki Hillsa i Iamsa, prosze o opinie i z góry dziękuje.
Nie chce, żeby moje koty jadły tak skrytykowany na forum KK, choć Natka jest do niego przyzwayczajona.
Najbardziej przekonał mnie wpis o tym, że przy sterylizacji kota, jego flaczki wyglądają znacznie lepiej jak jada lepsze karmy.

Czy ktoś wie, gdzie w Wawie kupic Hillsa? Sprawdziłam pobliskie sklepy i budki, ale nie było.
Obrazek
_Gusia_ dawniej "catsnkit"
www.koty.edu.pl

_Gusia_

 
Posty: 1160
Od: Nie gru 22, 2002 18:12
Lokalizacja: Warszawa

Post » Pt sty 17, 2003 22:54

Tja... Opinia Hackera na temat Iamsa: "błeeeeee... Kto grzebał w mojej miseczce i taki szajs mi tam włożył?" Guinness moich rodziców też Iamsem wzgardził :D

Oberhexe

 
Posty: 23476
Od: Nie sie 18, 2002 21:34
Lokalizacja: Kraków

Post » Pt sty 17, 2003 23:01

[quote="catsnkitCzy ktoś wie, gdzie w Wawie kupic Hillsa? Sprawdziłam pobliskie sklepy i budki, ale nie było.[/quote]
Agnieszko, Hills to chyba glownie w wiekszych sklepach. Na pewno jest w Galerii Mokotow, i w Jankach w Anna Zoo, i na Targowku. Powinien byc tez np w Kliffie.

Beata

 
Posty: 31551
Od: Nie lis 03, 2002 18:58

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Doris2, Majestic-12 [Bot], skaz, wicherek i 235 gości