Obrazki z życia Siódemki

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Pon kwi 22, 2002 15:51 Obrazki z życia Siódemki

W dni powszednie nie mam za wiele czasu na obserwację poczynań moich dziewczynek, więc wiele z ich pomysłów mi umyka :cry: Za to w weekendy już dawno przestałam oglądać TV, bo żadna kablówka nie zapewni tylu wrażeń, co Szczęśliwa Siódemka.
Rajeczce przestał już wystarczać tytuł Władczyni Pierścionka i sama siebie mianowała Strażniczką Wodopoju. Ten niedawno jeszcze kociak wielkości szczura wyrósł na smukłą półroczną koteczkę, która zaczyna mieć co nieco do powiedzenia w grupie starszych.
Jak wiadomo po posiłku składającym się z suchego należy porządnie popić. No i Rajeczka ustawiła się w pozycji strategicznej obok miski z wodą - przycupnęła za kuchenką. Gdy tylko któraś kotka pochyliła się nad miską, Rajka wyskakiwała zza kuchenki niczym koberka i chrymś! kota za najbliższe ucho! Potraktowała w ten sposób wszystkie dziewczynki po kolei, nie wyłączając Tuśki. Koniec końców o metr od miski stłoczyło się sześć skonsternowanych kotów, a wtedy Raja spokojnie wyszła zza kuchenki i ostentacyjnie długo PIŁA... Potem podniosła główkę, z mokrej bródki kapała jej woda :lol: Odeszła od wodopoju niczym lwica, a wtedy reszta kotek rzuciła się do picia...
Gata i Osiem Cudów Świata
Obrazek

Gata

 
Posty: 3441
Od: Wto lut 05, 2002 9:14

Post » Pon kwi 22, 2002 15:54

Niesamowita!
Kochane kociambry :) :) :)
Obrazek Obrazek

Macda

 
Posty: 34413
Od: Śro lut 20, 2002 12:01
Lokalizacja: Warszawa

Post » Pon kwi 22, 2002 16:00

Rośnie przywódczyni :D :D :D
Mijo
Obrazek

Mijo

 
Posty: 1747
Od: Wto lut 05, 2002 9:48
Lokalizacja: Warszawa

Post » Pon kwi 22, 2002 16:10

Gatusiu, nie wiem dlaczego,ale zawsze wydawało mi się że masz trzy pannice.. a tymczasem szok: s i e d e m !!! :o :o
Jejku,ale Ci zazdroszczę!! Czy był jakiś wątek o Twojej gromadce?
Odśwież proszę,jeśli mi coś umknęło..(Czasem rzeczywiście trudno nadążyć z lekturą) :)

basia

 
Posty: 2450
Od: Czw mar 21, 2002 13:38
Lokalizacja: katowice

Post » Pon kwi 22, 2002 16:16

Podoba mi się ta panienka :lol:

hwa

 
Posty: 2643
Od: Wto lut 05, 2002 10:05
Lokalizacja: Wrocław

Post » Pon kwi 22, 2002 16:31

Zachowanie Rai zdziwiło mnie głównie dlatego, że w stosunku do mnie wciąż pozostaje strachliwa, na gwałtowniejszy ruch czy głośniejsze słowo potrafi czmychnąć do najbliższego kąta.
Zdaje się, że z powodu mojej całodziennej nieobecności moje koty czują wspólnotę w kocim gronie, a ja jestem takim dochodzącym sypaczem chrupek, zmieniaczem żwirka oraz czasem legowiskiem o temperaturze wyższej od otoczenia. Wychodzi na to, że spędzam za mało czasu w domu i Raja wciąż nie do końca się do mnie przyzwyczaiła. :cry:
Basiu, nie ma osobnego wątku o Siódemce. Gdy pojawiłam się na poprzednim forum "koty.pl", właśnie przybyła moja szósta kosia, a jedyna rasowa - Liza. Raja nie była planowana :wink: , znalazłam ją w silniku samochodu mojego szefa gdy miała 4 tygodnie.
Gata i Osiem Cudów Świata
Obrazek

Gata

 
Posty: 3441
Od: Wto lut 05, 2002 9:14

Post » Pon kwi 22, 2002 16:39

A ile Raja ma teraz?

Ofelia

 
Posty: 19430
Od: Wto lut 05, 2002 17:16
Lokalizacja: W-wa

Post » Pon kwi 22, 2002 16:43

Gato, to może to będzie ów brakujący wątek Twojej gromadki? :)
Może na dobry początek chociaż wyliczanka z króciutkim opisem?
A czy jakieś zdjęcia się pojawią? (Ja już kilka wysłałam do Rafała,zobaczymy kiedy dotrą) :)

basia

 
Posty: 2450
Od: Czw mar 21, 2002 13:38
Lokalizacja: katowice

Post » Pon kwi 22, 2002 17:08

Gata, ale się ubawiłam ,jak wyobraziłam sobie tę małą jak ustawia resztę przy wodopoju :lol: :lol: , ma charakterek dziewczyna. W końcu jednych znajdują w kapuście a innych w samochodzie szefa :wink:
Obrazek

LimLim

 
Posty: 35112
Od: Sob lut 23, 2002 20:08
Lokalizacja: Warszawa - Bielany

Post » Wto kwi 23, 2002 9:36

Ofelio - Raja ma teraz ok. 7 miesięcy.
Basiu - wychodzi na to, że o wielu kotach trudniej mówić, niż o jednym. Jest ZA DUŻO do opowiadania. Stąd pomysł takiego wątku-worka, do którego można wrzucić opowieść o każdej kotce i z każdego powodu.

Po przeczytaniu wątku Falki o transporterku nie mogę nie podzielić się z Wami relacją z niedzielnej próby bicia rekordu Guinessa w ilości kotów mieszczących się w transporterku. Podkreślam, że inicjatorkami próby były koty!
Transporterek mam zwyczajny, taki generalnie jednokoci, do którego w skrajnych przypadkach można wcisnąć drugą sztukę (czyli pewnie jak u Falki). Stoi on w kuchni, służąc za domek, łóżeczko, schowanko podczas zabawy itp. itd.
No i wchodzę sobie do kuchni, i widzę leżące w domku Lolitę i Ginę, wypełniające ściśle powierzchnię. Po chwili przychodzi Lizak. Wlazła na trzecią, rozepchała się, ogon zostawiła na zewnątrz (pewnie żeby nie zepsuć uczesania). Leżą. Nagle podchodzi TUŚKA!!! Tak, ta niedotykalska, obrażalska indywidualistka Tuśka! I WŁAZI NA CZWARTĄ!!! Nie wierzyłam własnym oczom... Przeszła po kotach, podeptała je i położyła się jako druga warstwa, na głowie Giny. I zaczęła MRUCZEĆ I UGNIATAĆ!
Leżały tak chyba z 10 minut (a ja nie spuszczałam z nich oczu rozpłaszczona na podłodze), aż Gina wygrzebała się spod Tusiaka i wylazła z domku poprawiając uczesanie.
Koniec świata z tymi kotami...
Gata i Osiem Cudów Świata
Obrazek

Gata

 
Posty: 3441
Od: Wto lut 05, 2002 9:14

Post » Wto kwi 23, 2002 10:19

:lol: :lol: :lol: :lol:
Obrazek Obrazek

Macda

 
Posty: 34413
Od: Śro lut 20, 2002 12:01
Lokalizacja: Warszawa

Post » Wto kwi 23, 2002 10:28

te bure to chyba maja wsobie jakas taka wrodzona dzikosc, która trudno wyplenic. Tygrys naprawde niewiele sie oswoił przez te prawie cztery miesiace odkad u mnie jest. Co zdąze sobie wygoic jedne zadrapania na rekach, nogach, dekolcie, twarzy, to juz mam nastepne. I czasami czuje sie okropnie zniechecona, bo co by nie robic, to to kocisko jest takie dzikie jak bylo na poczatku.

Iwona

 
Posty: 12805
Od: Wto lut 05, 2002 15:55
Lokalizacja: Zielonka, Mazowsze

Post » Wto kwi 23, 2002 10:31

Oj, Iwonka, "bure elementy" jak mówi Estraven, są różniste... Twoje Tygrysisko jest chyba dzikie z charakteru, taki indywidualista jak moja Tusia. A moja bura Lolita to sama słodycz i łagodność na czterech łapkach...
Gata i Osiem Cudów Świata
Obrazek

Gata

 
Posty: 3441
Od: Wto lut 05, 2002 9:14

Post » Wto kwi 23, 2002 12:38

Gato!
Czy zastanawiałaś się kiedyś nad napisaniem opowiadań o Twoich wspaniałych kotach i wydania ich zbioru(opowiadań) drukiem?.
Zapewniam Cię, że pierwsza rzuciłabym się na nie błagając Cię o autograf.!!!!
:!:

Agni

 
Posty: 22294
Od: Wto mar 19, 2002 15:13
Lokalizacja: Kraków-Krowodrza

Post » Wto kwi 23, 2002 14:24

o ,taki zbiór opowiadań ale BOGATO ILUSTROWANY, to też bym chciała :D

basia

 
Posty: 2450
Od: Czw mar 21, 2002 13:38
Lokalizacja: katowice

[następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot], ryniek, Zeeni i 504 gości