Silver i Rudolf..Eulalia po 1,5roku w DS znów u mnie na DT

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Pt lut 23, 2007 22:28 Silver i Rudolf..Eulalia po 1,5roku w DS znów u mnie na DT

....pisałam przez godzinę, wklejałam zdjęcia bo chciałam przedstawić Wam moje Kociaki.. i kiedy już już miałam nacisnąć wyślij... komp mi zawisł :evil:
Już nie mam siły pisać tego wszystkiego dzisiaj.. będę pisała na raty i tym sposobem przechytrzę mojego kompa :twisted:
A teraz tylko kilka zdjęć.

Impresja pierwszy dzień w domu Obrazek
Śliczny szczupły pysio Obrazek
A tu już trochę... ten tego.. szczupła inaczej :lol: Obrazek

Silver moje srebro o złotych oczach
ObrazekObrazek

I w końcu Rudolf
ObrazekObrazek

Na tą chwilę to tyle.. później coś o tych footrach napiszę.. oczywiście o ile będą grzeczne :twisted:
Ostatnio edytowano Pon mar 01, 2010 14:56 przez Almacita, łącznie edytowano 41 razy

Almacita

 
Posty: 989
Od: Czw sty 11, 2007 11:18
Lokalizacja: Katowice/Będzin

Post » Sob lut 24, 2007 18:59

Jestem na forum właściwie od niedawna.. Do tej pory raczej czytałam, przeglądałam i podziwiałam :) teraz chciałabym przedstawić swoje Kociaki.. próbowałam wczoraj,ale komp odmówił współpracy :?
Zacznę od Impresji..
Pojawiła się u mnie w domu dokładnie 25 sierpnia 2006r. Było to około miesiąca po odejściu mojej kochanej koteczki Kamy.. Kama przegrała walkę z rakiem.. Miała 11 lat i była naprawdę wyjątkowa.. Wzięłam ją jako dzikiego kociaka z podwórka. Była moim pierwszym kotem a ja byłam bardzo młoda, więc popełniłam wiele błędów przy jej wychowaniu :oops: ale mimo to była to cudowna dostojna koteczka :) zagalopowałam się a to teraz miało być o Impresji..
Impresja była kotem jak najbardziej "planowanym"... choć właściwie to po korespondencji z ryśką pojechałam do CK po inną kotkę, ale nie była mną zupełnie zainteresowana.. a Impresja.. no Impresja to mnie sama wybrała.. za co składam jej nieustające dzięki :lol: Pierwsze co się o niej dowiedziałam to,że ma chorobę lokomocyjną.. po godzinnej jeździe urozmaiconej przez Impreskę dotarłyśmy do weta. I tam kolejna niespodzianka.. Kota mruczy przy oględzinach weta 8O dla mnie to był szok bo Kama miała trochę inne podejście do tego tematu :lol: Po przyjeździe do domu kotka po raz kolejny mnie zaskoczyła.. wypuszczona z koszyka zupełnie się nie bała, zaczęła biegać po mieszkaniu, obejrzała wszystkie pomieszczenia zupełnie niespeszona nowym miejscem i nieznanymi jej ludźmi. Podbiegała do nas zagadując ciągle i dopraszając się pieszczot. Całą noc spałą na moich plecach mrucząc niesamowicie... proceder ten uskuteczniała zresztą jeszcze długo 8) była taka chudziutka co widać na zdjęciu powyżej.. teraz to panna słusznych rozmiarów. Charakter też jej się zresztą zmienił. Z trzpiotki furgającej po domu i aportującej gumkę zmieniła się w dostojną panią z dostojnym doopskiem :roll: co również widac na zdjęciu powyżej... Kiedy Impresja przestała się prawie ruszać i przedkładała leniwe sjesty na pufie nad zabawę postanowiłam znaleźć jej towarzystwo.. I w ten sposób pojawiła się w domu Silver, druga kotka zCK. Ale o niej napiszę następnym razem... O ile ktoś tu wogóle zajrzy ;)

Almacita

 
Posty: 989
Od: Czw sty 11, 2007 11:18
Lokalizacja: Katowice/Będzin

Post » Sob lut 24, 2007 19:05

ja zajrzałam 8) piekne koty,cudowne zestawienie kolorystyczne :lol:

kasia essen

 
Posty: 7167
Od: Czw gru 15, 2005 9:19
Lokalizacja: Nordrhein-Westfalen

Post » Sob lut 24, 2007 19:20

Dziękuję :)
Zestawienie rzeczywiście śmieszne.. ale jakoś tak wyszło :lol:
Dodam tylko, że moim marzeniem był i jest abisyńczyk i niebieski rosyjski... cały czas się zastanawia,które moje footro podpiąć do której rasy :roll:
Może jakieś pomysły? ;)

Almacita

 
Posty: 989
Od: Czw sty 11, 2007 11:18
Lokalizacja: Katowice/Będzin

Post » Sob lut 24, 2007 19:22

uwielbiam takie historie :D
jeszcze, jeszcze :!:
NIEMA DAMA NIE MA
NIC DO POWIEDZENIA

enigma

Avatar użytkownika
 
Posty: 41308
Od: Wto wrz 13, 2005 14:25

Post » Sob lut 24, 2007 19:27

enigma pisze:uwielbiam takie historie :D
jeszcze, jeszcze :!:

:lol: tu jest wieksza nadzieja na regularne, cykliczne odcinki? ;)

Almacita, piekne koty :love:
Chyba kojarze Rudolfa z innego watku ;) ale nie bede wyprzedzac narracji. Pisz o kociakach. Pozdrawiam.

skaskaNH

Avatar użytkownika
 
Posty: 21090
Od: Pt lut 03, 2006 0:21
Lokalizacja: Kraków

Post » Sob lut 24, 2007 19:38

Dobra, o Impresji poczytalam. To teraz zapodawaj o Silver :twisted:

Myszka.xww

 
Posty: 28434
Od: Sob lip 20, 2002 18:09
Lokalizacja: Krakoff

Post » Sob lut 24, 2007 21:13

Ja też chcę o Silver! :wink:

San

 
Posty: 680
Od: Czw lut 16, 2006 10:26
Lokalizacja: Tarnowskie Góry

Post » Sob lut 24, 2007 21:42

skaskaNH pisze:
Chyba kojarze Rudolfa z innego watku ;) ale nie bede wyprzedzac narracji. Pisz o kociakach. Pozdrawiam.

Jest wątek mojego Rudiego gdzieś w otchłaniach forum.. może to o niego chodzi ;)
Ale dziś jeszcze o Silver. Cieszę się, że ktoś ma ochotę poczytać :)
Kiedy już podjęłam decyzję o dokoceniu to oczywiście najpierw o radę zapytałam ryśkę.. bo w końcu ona się zna.. i nie żebym się tu podlizywała czy coś :twisted: no więc po ponownej korespondencji wybór padł na Silver. Chciałam żeby nowy kotek był raczej łagodny bo Impreska tak ogólnie to zazdrośnica straszna jest. Więc pojechałam do Adrii, u której przebywała tymczasowo Silver..i tu znowu zostałam poddana ciężkiej próbie bo u Adrii była jeszcze Pink ( i cała masa innych :D )Pink jakoś tak mnie zaczepiała, podchodziła.. no słodycz sama.. Ale tym razem byłam zdecydowana na Silver. Głównie z powodu jej łagodnego charakteru.. (choć przyznaję się bez bicia,że ta słodka srebrna mordka poprostu podbiła moje serce) Posiedziałam troszkę u Ady, porozmawiałam, ciężko tak ogólnie mi się było z tamtąd ruszyć :lol: ale w końcu trzeba było bo się późno zaczęło robić.. więc biorę mój nowy transporter ( który dostałam pod choinkę :twisted: ) a tam kocyka brak..co za wstyd :oops: dobrze,że Ada poratowała mnie kocykiem.. ale i tak wstyd. Jakoś w zaaferowaniu wyjazdu zapomniałam o tym, że niefajnie się siedzi na gołym plastiku.. no dobra.. kocyk jest, kot jest, jedziemy.. Do Ady dotarłam bez problemów, nieomalże jak po sznurku, ale powrót.. Zaczął padać śnieg. Dostałam tel,że moja przyjaciółka utknęła gdzieś w Czeladzi i zamarza na przystanku.. No to my niewiele myśląc na ratunek.. Powiem tylko,że z Piekar, przez wszystko co możliwe i w końcu Czeladź do Katowic jechaliśmy chyba.. 2h? Albo dłużej... Silver w tym czasie słodko spała i nie zwracała na nic najmniejszej uwagi.. Po prostu :aniolek:
Po przyjeździe do domu Silver miała totalny luzik. Mimo iż Impresja na jej widok bardzo się zdziwiła.. potem zezłościła.. potem ciężko obraziła..
Silver stwierdziła,że ona się denerwować nie będzie. Trochę tylko miała zdziwioną minkę na zasadzie "o co Ci kobito chodzi? przecież też jestem kotem".
Potem było kilka cięższych (głównie dla mnie) dni. Ale jakoś jakoś zaczęło się układać pomiędzy Pannami.. Minęły chyba dwa tyg. i.. wróciłam do domu z Rudolfem.. Wtedy to się dopiero zaczęło dziać..
cdn. :twisted:

Almacita

 
Posty: 989
Od: Czw sty 11, 2007 11:18
Lokalizacja: Katowice/Będzin

Post » Sob lut 24, 2007 21:43

A to jedyne chyba zdjęcia Impreski i Silver razem
Obrazek
Obrazek

Almacita

 
Posty: 989
Od: Czw sty 11, 2007 11:18
Lokalizacja: Katowice/Będzin

Post » Sob lut 24, 2007 23:41

chce jeszcze :mrgreen:


Sliczne dziewczyny :D

Myszka.xww

 
Posty: 28434
Od: Sob lip 20, 2002 18:09
Lokalizacja: Krakoff

Post » Sob lut 24, 2007 23:44

CK koty są najlepsze na świecie, wiem, bo sama mam dwa :)
Piękne kotuchy, pisz o nich jak najwięcej :D
Obrazek

Ayane

 
Posty: 1381
Od: Pon lis 27, 2006 20:14
Lokalizacja: Chorzów

Post » Nie lut 25, 2007 18:32

Wracając jeszcze do Silver..
Jest to naprawdę drobna koteczka... nareszcie zaczęła więcej jeść,ale i tak wygląda jakbym ją głodziła :roll: a najdziwniejsze jest to,że w kuchni jest teraz zawsze pierwsza i jest najbardziej odważna jeśli chodzi o jedzenie.. tzn. wybiera Rudiemu i Impresce nieomalże z pyszczka :twisted: a mimo to ciągle taki chudzielec... Do tego mamy problem z przepukliną. Na wtorek już jest umówiona na zabieg, przy okazji będzie badanie krwi bo jej wiecznie zaczerwienione dziąsła też mnie martwią.Wet powiedział, że kamienia nie ma i zęby są zdrowe, więc badanie krwi zrobi żeby zobaczyć co i jak.. Mam nadzieję,że nic złego w nim nie wyjdzie...

Almacita

 
Posty: 989
Od: Czw sty 11, 2007 11:18
Lokalizacja: Katowice/Będzin

Post » Nie lut 25, 2007 18:38

I jeszcze raz słodka mordka..
Obrazek

i zbliżenie słodkiej mordki :)
Obrazek

Almacita

 
Posty: 989
Od: Czw sty 11, 2007 11:18
Lokalizacja: Katowice/Będzin

Post » Nie lut 25, 2007 19:18

Piekne dziewczyny :)
Ja tez mam takie sreberko, podobne do Silver, tyle ze to chlopak (no, prawie chłopak, kiedys nim byl w 100% ;)
Dobrze, ze zrobisz Silver badania, wyjasni sie wszystko - mam nadzieje, ze okaze sie, ze kici nic nie jest. Czasem zdarzaja sie takie "anorektyczki" - sama mam taka, sprawdzalam nawet kal na pasozyty, ale nic nie wykazalo. Po prostu chyba taki jej urok.
Czekamy na c.d. o futerkach :)

skaskaNH

Avatar użytkownika
 
Posty: 21090
Od: Pt lut 03, 2006 0:21
Lokalizacja: Kraków

[następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Blue, Google [Bot], JedrzejGra, Na Kocią Łapę, Zeeni i 535 gości