Rekrutacja - niemowlak i kot- foty str 25 - brutalna kotówa

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Nie mar 11, 2007 20:17

w sielską atmosferę niedzielnego popołudnia wkrada się paparazzi z aparatem...
Obrazek Obrazek

ignorować intruza tak długo, jak się da...
Obrazek

show me some lovin', babe...
Obrazek Obrazek

jak Kuba Bogu, tak bóg Kubie (wybaczcie fatalną jakość):
Obrazek

zamiana ról - teraz twoja kolej...
Obrazek

mrrr, lubisz, jak cię gryzę w szyjkę...?
Obrazek

A potem to już jak zwykle, regularny łomot odchodził (w sensie, że bitwa :twisted: )

histe

 
Posty: 236
Od: Czw wrz 21, 2006 0:10

Post » Nie mar 11, 2007 20:21

Ech, muszę Was odwiedzić znów :)

Fajne te Twoje chłopaki :)
Ja+Dorotka+Alusia+Żabula i Krzysia za TM

tantawi

 
Posty: 1246
Od: Nie paź 15, 2006 21:15
Lokalizacja: Poznań

Post » Nie mar 11, 2007 20:26

oczywiście :) zapraszam :) moze być z dziewczynami, zrobimy imprezkę ;)

histe

 
Posty: 236
Od: Czw wrz 21, 2006 0:10

Post » Nie mar 11, 2007 20:28

Uhahaha, to by się działo :P

Pierze, futra by latały, a pomiędzy tym my...z Martini hehe :D
Ja+Dorotka+Alusia+Żabula i Krzysia za TM

tantawi

 
Posty: 1246
Od: Nie paź 15, 2006 21:15
Lokalizacja: Poznań

Post » Nie mar 11, 2007 21:23

Ech.... :1luvu: + ikonka zazdrosna trochę....Żeby tak moje...
OUT OF ORDER Obrazek

pixie65

 
Posty: 17842
Od: Czw paź 20, 2005 9:53

Post » Sob maja 05, 2007 19:04

Minął trzymiesięczny okres próbny. Na okres próbny zatrudniony został Rudy. Rudy był kotem używanym. W przeciwieństwie do gadzeta, który terroryzuje mnie od nowosci.
Kotowie współpracują. Na kolana przychodzą na zmianę. Rudy musiał kiedys być karmiony wędliną z kanapek, bo teraz kiedy jem, macha na mnie kikutkiem i jak tu się nie podzielić. Ob. Rudy jest też bezwzględny w egzekwowaniu pieszczot. Siada i drze japę (bo inaczej tego nazwać nie można), dopóki go nie zawołam. Naówczas wskakuje na kolana i natychmiast bije mnie twarzą w nos lub czoło.
W ogóle podstawowa metoda na życie ob. Rudego to japydarcie. Na mnie, zeby głaskać i na Gadżeta, żeby bić.
Kotowie otóż leją się codziennie, powoli i rytualnie. Przy tym Rudy drze japę. I podgryzają sie w futrzane dupki we dwóch.
Zupełnie nie rozumiem, jak można było takiego kota chciec oddać (mówię tu o poprzednich właścicielach). Jest tak miły, przyjacielski, kochany, bezkonfliktowy...
To czysta formalność, ale musze powiedzieć, że oczywiście przedłużamy o. Rudemu kontrakt. On też nie wydaje się chciec nas zwolnić.

histe

 
Posty: 236
Od: Czw wrz 21, 2006 0:10

Post » Sob maja 05, 2007 21:51

To może przy okazji drobną podwyżkę pensji dostanie... 8) Plus pakiet socjalny... :wink: Bo jakoś nic na ten temat nie było, ale może przeoczyłam...W przeciwnym wypadku zapodam Rudemu na PW numer tel do PIP... 8) :lol:
OUT OF ORDER Obrazek

pixie65

 
Posty: 17842
Od: Czw paź 20, 2005 9:53

Post » Sob maja 05, 2007 22:42

pixie65 pisze:To może przy okazji drobną podwyżkę pensji dostanie... 8) Plus pakiet socjalny... :wink: Bo jakoś nic na ten temat nie było, ale może przeoczyłam...W przeciwnym wypadku zapodam Rudemu na PW numer tel do PIP... 8) :lol:


Podwyżkę?! Pakiet socjalny?! to może jeszcze niech się oflaguje i założy zwiazek zawodowy
:twisted:

Pixie proszę takich pomysłów nie podrzucać, bo to ja tu jestem stroną uciśnioną ;)

histe

 
Posty: 236
Od: Czw wrz 21, 2006 0:10

Post » Nie maja 06, 2007 7:09

pixie65 pisze:To może przy okazji drobną podwyżkę pensji dostanie... 8) Plus pakiet socjalny... :wink: Bo jakoś nic na ten temat nie było, ale może przeoczyłam...W przeciwnym wypadku zapodam Rudemu na PW numer tel do PIP... 8) :lol:



w tej sytuacji nie pozostaje mi nic innego, jak skontaktować uciśnionego Rudego z moją Milusią, która po zakończeniu okresu próbnego i otrzymaniu umowy na czas nieokreślony, świetnie daje sobie radę bez związków zawodowych :evil: :D


Dopiero teraz zajrzałam do tego wątku, bardzo mi się podoba i, jeśli można, będę się tu pakować :D
***** ***
Obrazek

Femka

Avatar użytkownika
 
Posty: 89662
Od: Sob mar 24, 2007 19:56
Lokalizacja: wiocha zabita dechami, ale jak malowniczo :)

Post » Nie maja 06, 2007 7:32

histe pisze:
pixie65 pisze:To może przy okazji drobną podwyżkę pensji dostanie... 8) Plus pakiet socjalny... :wink: Bo jakoś nic na ten temat nie było, ale może przeoczyłam...W przeciwnym wypadku zapodam Rudemu na PW numer tel do PIP... 8) :lol:


Podwyżkę?! Pakiet socjalny?! to może jeszcze niech się oflaguje i założy zwiazek zawodowy
:twisted:


A premia?
A za wysluge?
A ekwiwalent za urlop?
Dorota, Mru(czek), Chipolit, Norka, O'Gon (Burak); Balbina, Tygrysiunia, Bolek i Coco za TM

Dorota

 
Posty: 67128
Od: Pon maja 20, 2002 13:49
Lokalizacja: Olsztyn

Post » Nie maja 06, 2007 8:38

Dorota pisze:
histe pisze:
pixie65 pisze:To może przy okazji drobną podwyżkę pensji dostanie... 8) Plus pakiet socjalny... :wink: Bo jakoś nic na ten temat nie było, ale może przeoczyłam...W przeciwnym wypadku zapodam Rudemu na PW numer tel do PIP... 8) :lol:


Podwyżkę?! Pakiet socjalny?! to może jeszcze niech się oflaguje i założy zwiazek zawodowy
:twisted:


A premia?
A za wysluge?
A ekwiwalent za urlop?

a za pracę w ciężkich warunkach, to co??? :twisted: :roll: :lol:
...

CoToMa

Avatar użytkownika
 
Posty: 34546
Od: Pon sie 21, 2006 14:34

Post » Nie maja 06, 2007 8:42

i odszkodowanie za mobbing i molestowanie
***** ***
Obrazek

Femka

Avatar użytkownika
 
Posty: 89662
Od: Sob mar 24, 2007 19:56
Lokalizacja: wiocha zabita dechami, ale jak malowniczo :)

Post » Nie maja 06, 2007 8:47

CoToMa pisze:
Dorota pisze:
histe pisze:
pixie65 pisze:To może przy okazji drobną podwyżkę pensji dostanie... 8) Plus pakiet socjalny... :wink: Bo jakoś nic na ten temat nie było, ale może przeoczyłam...W przeciwnym wypadku zapodam Rudemu na PW numer tel do PIP... 8) :lol:


Podwyżkę?! Pakiet socjalny?! to może jeszcze niech się oflaguje i założy zwiazek zawodowy
:twisted:


A premia?
A za wysluge?
A ekwiwalent za urlop?

a za pracę w ciężkich warunkach, to co??? :twisted: :roll: :lol:


No!
I za odziez ochronna :twisted:

Ale sie histe ucieszy, jak zajrzy do wlasnego watku :wink:
Dorota, Mru(czek), Chipolit, Norka, O'Gon (Burak); Balbina, Tygrysiunia, Bolek i Coco za TM

Dorota

 
Posty: 67128
Od: Pon maja 20, 2002 13:49
Lokalizacja: Olsztyn

Post » Nie maja 06, 2007 10:01

Koniec świata normalnie :D
ale w obliczu przeważającej siły złego na jednego muszę sie chyba ugiąć.
:roll:
No dobra. To co proponują rzecznicy praw moich biednych kociątek? W jakiej formie świadczenia maja być wypłacane? :twisted:

histe

 
Posty: 236
Od: Czw wrz 21, 2006 0:10

Post » Nie maja 06, 2007 10:14

1. codziennie przynajmniej godzina nieprzerwanych głasków
2. w miarę zgłaszanego zapotrzebowania świeżutka wołowina (bez tłuszczu i żył, ma sę rozumieć),


Tyle na początek, potem się zobaczy :twisted:
***** ***
Obrazek

Femka

Avatar użytkownika
 
Posty: 89662
Od: Sob mar 24, 2007 19:56
Lokalizacja: wiocha zabita dechami, ale jak malowniczo :)

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Donaldwoody, Goldberg, Google [Bot], jolabuk5, kasiek1510 i 415 gości