Dla zainteresowanych o Stefie!

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Śro kwi 17, 2002 13:50 Dla zainteresowanych o Stefie!

Stefa ma 4 latka, dlaczego jest bez rodowodu nie wiem. Kupilam ja poniewaz cale zycie chcialam miec kota. Byl to niestety jeszcze marzec i o malych dachowcach nie bylo co marzyc, a byl to bardzo ciezki okres w moim zyciu i uparlam sie na tego kota, dzieki niej przetrwalam te trudne chwile. Niewiedzialam wtedy gdzie i z kim kotaktowac sie w sprawie rasowych kotkow, mnie z reszta bylo calkowicie obojetne co to bezie za kot. Mialam psa, ktorego tez oczywiscie bardzo kochalam, zdazyl poznac sie ze Stefa, ale rok temu musialam go uspic niestety, biedaczek juz ledwo chodzil.
No ale mialam pisac o Stefie. Stefa to na poczatku byl Sefan hihi :lol: po 3 miesiacach okazalo sie ze nie ma jajek tylko... tiit No i tak wydalo sie dlaczego tak bardzo lubila krasc moje staniki i sie nimi bawic :lol:
Teraz jest juz duza dziewczynka i bardzo ale to bardzo sie kochamy i nie mozemy zyc bez siebie, spimy razem, (czesem nie moge zasnac bez jej mruczenia) myjemy sobie oczka :?
Od jakiegos czasu pracuje 30 km od miejsca zamieszkania wiec mniej jestem w domu, widze ze jej sie troche nudzi i postanowilam ze bedzie miala kolezanke :) ale dopiero za rok! bo bedzie to tez rasowy kotek - brytyjski krotkowlosy.
Eh... to chyba wystarczy na razie !

Goraco pozdrawiam !!!
"BE NOT INHOSPITABLE TO STRANGERS LEST THEY BE ANGELS IN DISGUISE"

WiMaRa

 
Posty: 22315
Od: Wto kwi 16, 2002 9:14
Lokalizacja: Nakło nad Notecią

Post » Śro kwi 17, 2002 14:48

Mało :!: :!:
A czy jest - co słyszałam o tej rasie - despotyczna, głośna, bardzo ruchliwa, dość nerwowa? Podobno to urocze i inteligentne koty, bardzo przywiązane do człowieka i domagające się jego uwagi.
Napisz coś jeszcze 8)

Eva

 
Posty: 2399
Od: Wto lut 05, 2002 17:24

Post » Śro kwi 17, 2002 14:55

Despotyczna bardzo nie jest, ale baardzo przywiazana, ruchliwa także, ale nie sadze ze nerwowa, moze juz wyrosla...
A domaga sie ciaglej uwagi a owszem hihhi ale nie jest uciazliwa, zyjemy w symbiozie !
"BE NOT INHOSPITABLE TO STRANGERS LEST THEY BE ANGELS IN DISGUISE"

WiMaRa

 
Posty: 22315
Od: Wto kwi 16, 2002 9:14
Lokalizacja: Nakło nad Notecią

Post » Śro kwi 17, 2002 17:27

A gada???
Moja Sabinka zwana Białleństwem nie gada tylko kiedy spi...
Ja jej zawsze mowie - Ty chyba syjama w pradziadach mialas ;-)
aktualny wątek viewtopic.php?f=46&t=213932
***** ***

zuza

Avatar użytkownika
 
Posty: 84866
Od: Sob lut 02, 2002 22:11
Lokalizacja: Warszawa Nowodwory

Post » Śro kwi 17, 2002 20:00

Julka też ma chyba coś z syjama, bo gada jak głupia, jak tylko otworzy ślipia i się ze mną przywita. I tak przez cały dzień 8O
Obrazek

Lulka

 
Posty: 398
Od: Nie mar 10, 2002 16:33
Lokalizacja: Wroclaw

Post » Śro kwi 17, 2002 20:15

Dziwnie te geny chadzają... tak bardziej w poprzek chyba. Łatek nie ma na pewno w wyglądzie nic z syjama, a też gadułka :)

Estraven

 
Posty: 31460
Od: Pon lut 04, 2002 15:30
Lokalizacja: Poznań

Post » Śro kwi 17, 2002 20:20

A teraz poczekam na wiecej zdjęć :roll:

Eva

 
Posty: 2399
Od: Wto lut 05, 2002 17:24

Post » Śro kwi 17, 2002 21:11

oki doki bedzie wiecej aktualnych fotek tylko teraz sie rozchorowalam i bede sie kurowac odezwe sie w poniedzialek !!!

a co do gadulstwa to nie mam pytan, czasem mi sie wydaje ze prowadzimy jakies sensowne rozmowy w innym wymiarze, a ilosc i rodzaje dzwiekow jakie z siebie wydaje jest niesamowita, najlepszy jest ten jak nie chce zeby ktos ja tulil skrzeczy jak nie wiem, nawet jak to nazwac hihihi

no dobra czas na oklad z kota polaczony z mruczeniem
papa
"BE NOT INHOSPITABLE TO STRANGERS LEST THEY BE ANGELS IN DISGUISE"

WiMaRa

 
Posty: 22315
Od: Wto kwi 16, 2002 9:14
Lokalizacja: Nakło nad Notecią




Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Bestol, kasiek1510, tala_bambik_klusek, Zeeni i 257 gości