3xP jak Pusia, Pipi i Parys :)nowe fotki

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Nie lut 11, 2024 8:43 Re: 3xP jak Pusia, Pipi i Parys :)nowe fotki

Zauważyłam zmianę zachowania kota jak w domu pojawia się dziecko. U mojej znajomej kot zaczął sikać na łóżko najpierw, potem wylizywał sierść na brzuszku.

aga66

 
Posty: 6138
Od: Nie mar 05, 2017 18:46

Post » Nie lut 11, 2024 9:04 Re: 3xP jak Pusia, Pipi i Parys :)nowe fotki

aga66 pisze:Zauważyłam zmianę zachowania kota jak w domu pojawia się dziecko. U mojej znajomej kot zaczął sikać na łóżko najpierw, potem wylizywał sierść na brzuszku.

Dziękuję za odpowiedź. Czyli może to być problem psychiczny, tym bardziej, że po przyjeździe do mnie znacznie mniej się wylizuje. Jest postęp z czego bardzo się cieszę. Nie będę jednak chwalić dnia przed zachodem słońca, gdyż futro jeszcze nie odrosło. Czekam i obserwuję Henia. Podaje mu raz dziennie Ribes Pet 30 Pearl, kapsułki na skórę i sierść
opis brzmi obiecująco cyt.: "Ribes Pet 30 Pearl to uniwersalny suplement diety uzupełniający dla psów i kotów, które zmagają się z wrażliwą skórą lub wypadaniem sierści. Zawiera olej z nasion czarnej porzeczki i kwasy tłuszczowe omega-3, dzięki czemu może przyczynić się do normalnego stanu skóry i lśniącej sierści." Tyle opis a jak będzie zobaczymy :)
Głaski :201461 dla Waszych futerek :D :D

ezynka

Avatar użytkownika
 
Posty: 2382
Od: Pon sie 22, 2005 18:18
Lokalizacja: Świecie, kujawsko-pomorskie

Post » Nie lut 11, 2024 17:50 Re: 3xP jak Pusia, Pipi i Parys :)nowe fotki

ezynka pisze:Zapomniałam jak wstawia się fotki mogę bezpośrednio wstawić zdjęcie czy muszę skorzystać z jakiegoś programu ?

Ja wstawiam na fotosik.pl i przeklejam link tutaj. Najlepiej wybrać kod "na forum", wtedy wyswietli się link, który po wklejeniu wyswietli od razu zdjęcie. (Zaczyna się od [url].)
Nasz wątek:
viewtopic.php?f=46&t=187577
Wątek kotów Joli Dworcowej:
viewtopic.php?f=1&t=191624
Kącik Muzyczny
viewtopic.php?f=8&t=190784
Zjawiska niewytłumaczalne, opowieści o duchach i nie tylko
viewtopic.php?f=8&t=194190

jolabuk5

 
Posty: 60418
Od: Nie paź 16, 2005 14:56
Lokalizacja: Łódź

Post » Nie lut 11, 2024 20:12 Re: 3xP jak Pusia, Pipi i Parys :)nowe fotki

Bardzo dziękuję za podpowiedź, będę próbowała

ezynka

Avatar użytkownika
 
Posty: 2382
Od: Pon sie 22, 2005 18:18
Lokalizacja: Świecie, kujawsko-pomorskie

[poprzednia]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Blue, jolabuk5, LimLim i 496 gości