Nocne pojadanie

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Czw lut 07, 2002 19:25

No cóż. Nie zamykam na noc "kociego bufetu". Kicia jak bedzie miała ochotę na małe conieco to ma wode i suchą karmę. "mokre żarcie" to raczej dostaje rano i popoludniu, czasem pod wieczór.

TyGi

 
Posty: 74
Od: Wto lut 05, 2002 15:43
Lokalizacja: Warszawa

Post » Czw lut 07, 2002 20:17

To jestem chyba jedyną wyrodną kocią mamą. Falkoty dostaja niedużą porcję suchego ok. 22, z której odrobina tylko im zostaje.
I śpią całą noc.
A może nie śpią... Ale w każdym razie pozwalają spać innym. Raz na jakiś czas łapie je szaleństwo i wtedy nie śpię do drugiej, trzeciej w nocy. Ale to zdarza się sporadycznie - raz na miesiąc, może nawet rzadziej :(

Falka

 
Posty: 32596
Od: Pon lut 04, 2002 17:01
Lokalizacja: Praga

Post » Pt lut 08, 2002 23:04

Falka, nie martw się. !!!! Ja też jestem wyrodną matką. :oops: Dostają wieczorem koło 18.00. Potem, tak koło 2 tylko jakąś małą przekąskę przy okazji naszej kolacji. O 22 zaczynają także nocne wariactwo, tóre trwa do 24.00. :twisted: Potem my gasimy całkowicie światło w mieszkaniu, zasłaniamy zasłony i w tej ciemnicy idziemy do sypialni. Koty po 15 minutach idą grzecznie spać. Jak było światło zostawiane to biegały całą noc. Sąsiedzi by mnie chyba zabili.
A jeść mogę im dawać tylko tak wcześnie, bo one zamiast, jak normalne koty po jedzeniu iść spać to latają jakby miały te wszystkie kalorie spalić, żeby tylko nie przytyć. :lol: :lol: :lol:
Acha, i wytrzymują do rana. Dopiero jak wyjdziemy z sypialni to jest dziki miauk. Kiedyś był na dzwięk dzwonka, ale teraz nauczyły się, że na budzik to nikt nie wstaje.... :D :D :D

eliza

 
Posty: 1607
Od: Śro lut 06, 2002 9:21
Lokalizacja: Wrocław

Post » Pt lut 08, 2002 23:17

Ufff - no to mnie pocieszyłaś Elizo :D
Już myślałam, że jestem jakaś wyrodna - ani światła nie zostawiam zapalonego, ani karmy na noc...

Falka

 
Posty: 32596
Od: Pon lut 04, 2002 17:01
Lokalizacja: Praga

[poprzednia]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Blue, kasiek1510, Necz, Szeska, Zeeni i 280 gości