moj kotek dyszy jak pies pomóżcie

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Nie wrz 07, 2014 5:42 Re: moj kotek dyszy jak pies pomóżcie

kotek przestał dyszeć po jakichś 5 minutach, zostawiłam go z opiekunem, na wszelki wypadek. Nic się nie stało, noc spędził jak zwykle. Mój Stefan to zwykły dachowiec, wzięłam go, bo musiał w trybie natychmiastowym opuścić poprzedni dom, ma rok, ostatnie odrobaczanie 3 miesiące temu, karmię go różnie (przewaga mokrego i unikam whiskasów), bo szybko się nudzi, możliwe, że są jakieś niedobory ;/
Nigdy wcześniej takie dyszenie mu się nie zdarzało, przynajmniej od kiedy jest u mnie. Na dwór wychodzimy rzadko, bo boi się samochodów, więc tylko jak jest cisza i tyko na trawkę przed blok. W domu bawimy się wędkami, piłkami, no i jeszcze ganiają się z moją kotką, ale nigdy wcześniej nie widziałam, żeby tak dyszał.
Kilka dni temu coś go przestraszyło, nagle zapatrzył się w jeden punkt, po czym w panice uciekł pod wannę. Nie wiem, co to było, ja nic nie widziałam, a siedzieliśmy razem.
Na razie nic się nie dzieje, ale obserwuję go bacznie.

rejcz

Avatar użytkownika
 
Posty: 126
Od: Sob sty 11, 2014 20:04

Post » Sob gru 22, 2018 23:22 Re: moj kotek dyszy jak pies pomóżcie

Nie dawno znaleźliśmy takiego kotka ,który właśnie dyszał
Jak pies.myśleliśmy ,że ten kotek jest chory .kotek był jeszcze młody i warto wspomnieć że kotek się nas bał i nie chciał jeść ani pić. Myślę że to od stresu ,ponieważ mamy już
Jednego starszego kotka. Myślę że to od zmęczenia bądź od stresu.

WeLoveCatsMiau

 
Posty: 1
Od: Sob gru 22, 2018 23:15

Post » Nie gru 23, 2018 9:12 Re: moj kotek dyszy jak pies pomóżcie

WeLoveCatsMiau pisze:Nie dawno znaleźliśmy takiego kotka ,który właśnie dyszał
Jak pies.myśleliśmy ,że ten kotek jest chory .kotek był jeszcze młody i warto wspomnieć że kotek się nas bał i nie chciał jeść ani pić. Myślę że to od stresu ,ponieważ mamy już
Jednego starszego kotka. Myślę że to od zmęczenia bądź od stresu.

wątek jest "stary". Ostatni wpis jest z 2014 roku.
Obrazek

Dla naszych Słoneczek [*] Kochamy i tęsknimy.

ASK@

Avatar użytkownika
 
Posty: 55369
Od: Czw gru 04, 2008 12:45
Lokalizacja: Otwock


Adopcje: 11 >>

[poprzednia]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Majestic-12 [Bot], Rudolfa, Zeeni i 537 gości