Jakie są objawy kociego kataru ?

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Czw kwi 11, 2002 9:36 Jakie są objawy kociego kataru ?

Luksus wczoraj kichał, tak dziwnie, ale dzis jest ok. Może po prostu sobie kichnął (pełno kłaków lata po mieszkaniu, ja też ciągle kicham). No ale lepiej dmuchać na zimne.
Więc jakie są objawy kociego kataru ?
Obrazek
Obrazek

Keskese

 
Posty: 16010
Od: Pon lut 04, 2002 15:34
Lokalizacja: Toruń

Post » Czw kwi 11, 2002 9:42

Ten mój maluch miał koci katar - ale dość łagodny - leciało mu z noska kichał bardzo często, taką wydzieliną, podobno oczka się też infekują, ale u malucha tylko troszkę były zaropiałe. Temperatury nie miał.
więcej doświadczenia z katarem też nie mam.
Obrazek
Obrazek

Qrczak

 
Posty: 102
Od: Pon lut 04, 2002 17:13

Post » Czw kwi 11, 2002 11:40

czasamo objawia sie łazawieniem oczek. U Ziuta takie były pierwsze objawy, potem dołączył katar z noska i pokasływanie. Dostawał maść do oczu i noska - tę samą (nie pamiętam nazwy, ale generalnie jest tomaść do oczu dla ludzi), syropy: prawoslazowy i Bioaron C mieszany w proporcji 1:1 oraz antybiotyk. Leczenie trwało dość długo, ze trzy tygodnie. Ale to był młody kociak ok. 3 miesięczny, przy tym był jeszcze świeżbowiec uszny potwornie zaawansowany, koszmarna robaczyca a kot u poprzedniej opiekunki był jeszcze leczony z gigantycznej biegunki, która go malo nie zabiła. Trochę było tego dużo.

Iwona

 
Posty: 12805
Od: Wto lut 05, 2002 15:55
Lokalizacja: Zielonka, Mazowsze

Post » Czw kwi 11, 2002 12:22

oczka czyste, z noska nic nie leci ... ufffff, oby to nie alergia (jak u mnie). Ale będę obserwować, dziękuję :)
Obrazek
Obrazek

Keskese

 
Posty: 16010
Od: Pon lut 04, 2002 15:34
Lokalizacja: Toruń




Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: qumka, Zeeni i 529 gości