Wielokolorowy półdługowłosy Bono w nowym domu :)

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Nie cze 04, 2006 14:29

Amy, masz małpę :?: :twisted:


No, nie znasz jej? :twisted: Taka czarna... :wink:
Obrazek

Amy

 
Posty: 2865
Od: Pt lip 22, 2005 19:45
Lokalizacja: Łódź

Post » Nie cze 04, 2006 14:41

U mnie to była słodka Grafitka :D
Zepsułaś kotkę? :twisted:
Zachęcam do zakupów w zooplusie przez zielony banerek na blogu - zooplus coś przekazuje na nasze podopieczne kocie bidy. http://domowepiwniczne.blogspot.com/

kalewala

Avatar użytkownika
 
Posty: 21151
Od: Śro cze 29, 2005 13:55
Lokalizacja: Łódź

Post » Nie cze 04, 2006 16:00

annskr pisze:U mnie to była słodka Grafitka :D
Zepsułaś kotkę? :twisted:


Sama się zepsuła - wadliwy towar. ;) I gryzie i drapie... :twisted:
Jest jakaś gwarancja czy coś? :twisted: :wink:
Obrazek

Amy

 
Posty: 2865
Od: Pt lip 22, 2005 19:45
Lokalizacja: Łódź

Post » Nie cze 04, 2006 21:25

Bono jest miziasty na maxa. Nie schodzi mi z kolan. Już się chyba najadł, bo zaczyna grymasić z jedzonkiem. Acana mu nie smakuje :twisted: . Może to po szczepionce....

A czy Bono miał coś robione z ząbkami? Czyszczone jakoś, usuwane?

Idziemy spać. Jak zwykle razem...i juz sie cieszę 8)

ona szalona

 
Posty: 371
Od: Czw mar 24, 2005 12:45
Lokalizacja: Łódź

Post » Pon cze 05, 2006 9:00

Amy pisze:
annskr pisze:U mnie to była słodka Grafitka :D
Zepsułaś kotkę? :twisted:


Sama się zepsuła - wadliwy towar. ;) I gryzie i drapie... :twisted:
Jest jakaś gwarancja czy coś? :twisted: :wink:


Mogę dołozyc coś gratis :twisted:
Kluskę, Iwa, Murkę, Amber, Foczkę dymnego kocurka po wypadku :D
Na którego reflektujesz?
Zachęcam do zakupów w zooplusie przez zielony banerek na blogu - zooplus coś przekazuje na nasze podopieczne kocie bidy. http://domowepiwniczne.blogspot.com/

kalewala

Avatar użytkownika
 
Posty: 21151
Od: Śro cze 29, 2005 13:55
Lokalizacja: Łódź

Post » Pon cze 05, 2006 9:02

ona szalona pisze:Bono jest miziasty na maxa. Nie schodzi mi z kolan. Już się chyba najadł, bo zaczyna grymasić z jedzonkiem. Acana mu nie smakuje :twisted: . Może to po szczepionce....

A czy Bono miał coś robione z ząbkami? Czyszczone jakoś, usuwane?

Idziemy spać. Jak zwykle razem...i juz sie cieszę 8)


Może grymasić po szczepionce i ogólnie mieć gorsze samopoczucie :wink:
A ząbki - zauważyłm, że dziwnie zgrzyta przy jedzeniu, więc były zbadane - ma wadliwy zgryz, ząbki w stanie zgodnym z wiekiem ....
Zachęcam do zakupów w zooplusie przez zielony banerek na blogu - zooplus coś przekazuje na nasze podopieczne kocie bidy. http://domowepiwniczne.blogspot.com/

kalewala

Avatar użytkownika
 
Posty: 21151
Od: Śro cze 29, 2005 13:55
Lokalizacja: Łódź

Post » Pon cze 05, 2006 18:41

Nie jest tak najgorzej. Pobawił się dziśmyszką, polataliśmy po mieszkaniu aż mnie zmęczył :twisted: . Poleżał chwilke na kolanach, ale uznał że dziś jakoś mu nie odpowiadają i przeszedł na kanapę zakopującą się w swetrze 8) .

A co do ząbków to wiedziałam, że ma wadliwy zzgryz, bo mi mówiłyście :) . Chodziło mi o to czy miał ząbki odkamieniane czy czyszczone..

ona szalona

 
Posty: 371
Od: Czw mar 24, 2005 12:45
Lokalizacja: Łódź

Post » Wto cze 06, 2006 11:00

U nas nie miał żadnych zabiegów dentystycznych.
Tylko odpchelnie, kastracja i trochę leczenia antybiotykowego - tylko to, co wpisane w książeczkę ...
A wcześniej - też nie sądzę, bo jeśli nie zadbano o jego kastrację, to chyba i inne zabiegi też nie ..
Zachęcam do zakupów w zooplusie przez zielony banerek na blogu - zooplus coś przekazuje na nasze podopieczne kocie bidy. http://domowepiwniczne.blogspot.com/

kalewala

Avatar użytkownika
 
Posty: 21151
Od: Śro cze 29, 2005 13:55
Lokalizacja: Łódź

Post » Czw cze 08, 2006 7:47

:?: :?:
Proszę czasami o jakąś informację - niby wiem, że wszystko ok, ale się niepokoję :wink:
Zachęcam do zakupów w zooplusie przez zielony banerek na blogu - zooplus coś przekazuje na nasze podopieczne kocie bidy. http://domowepiwniczne.blogspot.com/

kalewala

Avatar użytkownika
 
Posty: 21151
Od: Śro cze 29, 2005 13:55
Lokalizacja: Łódź

Post » Czw cze 08, 2006 8:47

właśnie! co u Bono? też jestem ciekawa :) widziałam kociastego tylko przez chwilę, ale zapadł mi w pamięć, pięknota kocia :D

jeśli się zakopuje w sweter, to daj mu kocyk. Może on lubi być przykryty na głowę. Mój Georg też w kocyku najpierw bobruje, a jak już go ugrduli całkowicie to włazi pod spód i dopiero jest zadowolony 8O
Georg ['] Klemens ['] Miriam [']

Georg-inia

 
Posty: 22395
Od: Czw lut 02, 2006 12:13
Lokalizacja: Łódź

Post » Czw cze 08, 2006 18:57

Wszystko w jak najlepszym porządku :) . Bono jak zwykle urzęduje na moich kolanach :lol: i nie zamierza sie z nich wynieść w najbliższym czasie, więc nie wiem czy uda mi się wstawić zdjęcia zrobione wcozraj :wink: . Bedę próbować.....

ona szalona

 
Posty: 371
Od: Czw mar 24, 2005 12:45
Lokalizacja: Łódź

Post » Czw cze 08, 2006 19:13

No to pierwsza próba

kolacyjka

Obrazek

Obrazek

ona szalona

 
Posty: 371
Od: Czw mar 24, 2005 12:45
Lokalizacja: Łódź

Post » Czw cze 08, 2006 19:31

po kolacyjce czas na harce :wink:
Obrazek

Obrazek

Obrazek

oraz na sen
Obrazek

ona szalona

 
Posty: 371
Od: Czw mar 24, 2005 12:45
Lokalizacja: Łódź

Post » Czw cze 08, 2006 19:34

Georg-inio Bono był wtedy po szczepieniu i chyba dlateog szukał ciepła. Ma swój własny osobisty kocyk w kotki i na nim sypia w dzień, gdy mnie nie ma. Jak wracam to od progu widzę go jak na kocyku się przeciąga i zeskakuje by mnie przywitać :lol: . Nie zakopuje się w niego 8)

ona szalona

 
Posty: 371
Od: Czw mar 24, 2005 12:45
Lokalizacja: Łódź

Post » Pt cze 09, 2006 10:52

ona szalona pisze:Georg-inio Bono był wtedy po szczepieniu i chyba dlateog szukał ciepła. Ma swój własny osobisty kocyk w kotki i na nim sypia w dzień, gdy mnie nie ma. Jak wracam to od progu widzę go jak na kocyku się przeciąga i zeskakuje by mnie przywitać :lol: . Nie zakopuje się w niego 8)


no to w takim razie ja mam rzeczywiście jakiegoś bobra podkocyka w domu 8O a już myślałam, ze może choć jeden kot okaże podobne zainteresowania.... ale skoro nie, to widocznie Georg jest wyjątkowy :lol:

Bono coraz piękniejszy :D
Georg ['] Klemens ['] Miriam [']

Georg-inia

 
Posty: 22395
Od: Czw lut 02, 2006 12:13
Lokalizacja: Łódź

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Blue i 299 gości