INTERNETOWE sklepy zwierzakowe

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Wto kwi 11, 2006 16:50

covu pisze:
dzioby125 pisze:
piegusek pisze:Napisz im, ze oczekujesz w ramach przeprosin jakiegos sporego gratisu ;)

Chyba już za późno, bo podobno kurier właśnie zabierał paczki, ale jak nic nie dostanę to napiszę 8)

napisz ze przy nastepnym zamowieniu liczysz na duzy rabat
pogadaj z Markiem Batko... on jest spoko koles :D da sie z nim wszystko uzgodnic :D
to ten od rabatow... jego mail jest na stronie krakvetu :D

Właśnie z nim pisałam. Na razie dostalam taki 3% ale on jest regulaminowo ustalony. Dam Wam znać, bo paczka jutro będzie, mam nadzieję, że wszystko w niej będzie ok.
moja trójka ObrazekObrazekObrazek

Punto [*] 03.08.2013.

dzioby125

 
Posty: 4028
Od: Pt paź 21, 2005 20:03
Lokalizacja: Dąbrówka/koło Poznania

Post » Nie kwi 16, 2006 7:34

podniose...
moze sie komus przyda jeszcze...
Nie robię już drapaków.
Sprzedaję chusty do noszenia dzieci

covu

 
Posty: 18247
Od: Nie sty 09, 2005 9:56
Lokalizacja: Józefosław (gdzieś między Warszawą a Piasecznem)

Post » Nie kwi 16, 2006 10:40

A ja dodam krakowski sklepik http://www.dlazwierzat.pl/home.php

Proszę obytych w temacie, czy suche karmy w tym sklepiku są drogie?
Ja niestety nie kojarze bo u nas w sklepach osiedlowych takich karm nie ma a Kić kilo suchego ma na 2-3 miesiące.
Mój piesek - serduszko u moich stóp [*]

harpia

 
Posty: 5063
Od: Sob lis 15, 2003 23:43
Lokalizacja: Kraków

Post » Nie kwi 16, 2006 10:43

Harpia...
drozej jest niz w animalii. przynajmniej hills ale nie jest zle...
krakvet ma chyba wyzsze ceny, tylko ze z nimi to sie klocic mozna...
Nie robię już drapaków.
Sprzedaję chusty do noszenia dzieci

covu

 
Posty: 18247
Od: Nie sty 09, 2005 9:56
Lokalizacja: Józefosław (gdzieś między Warszawą a Piasecznem)

Post » Nie kwi 16, 2006 12:12

Zwróć uwagę na koszty przesyłki. Animalia ma tańsze karmy, ale płacisz za przesyłkę, dlatego wcale nie musi wyjść taniej. Trzeba patrzeć całościowo, na koszyk zakupów łącznie z dostawą, ale nie na cenę jednostkową.

gosiak

 
Posty: 2832
Od: Nie kwi 03, 2005 13:25
Lokalizacja: Poznań

Post » Nie kwi 16, 2006 12:17

gosiak pisze:Zwróć uwagę na koszty przesyłki. Animalia ma tańsze karmy, ale płacisz za przesyłkę, dlatego wcale nie musi wyjść taniej. Trzeba patrzeć całościowo, na koszyk zakupów łącznie z dostawą, ale nie na cenę jednostkową.

wiesz... ja w Animalii to odbieram osobiscie albo place 5 zl wiec mi i tak wyjdzie taniej...
pomijajac fakt ze i tak korzystam chwilowo z krakvetu...
ale poniewaz plauje sie troche przeniesc na oliver'sa to chyba sie bede musiala przeniasc na animalie...
i tak razem z dostawa wyjdzie mi taniej niz w krakvecie hills - bez wyklocania sie o znizki
Nie robię już drapaków.
Sprzedaję chusty do noszenia dzieci

covu

 
Posty: 18247
Od: Nie sty 09, 2005 9:56
Lokalizacja: Józefosław (gdzieś między Warszawą a Piasecznem)

Post » Nie kwi 16, 2006 14:33

Kupowałam kiedyś Vita pety z krakvetu za pośrednictwem mojej znajomej, która tam mieszka (bo taniej to wysłać w paczuszce z poczty niż płacić im tyle kasy)
Kiedy znajoma kupowala to wciskali jej za cene sklepową (22zł.) a nie internetową (18 było, nie wiem jak teraz) dobrze, że ma dziewczyna gadane, ale niesmak pozostał :roll:

Z Animalii paczka szła ponad 10 dni roboczych :(

Ja mam pecha do ogólnych sklepików, tylko fretkowy ( www.fretka.pl ) jeszcze mnie nie zawiódł, ale tam są rzeczy w większości dla fretek, tylko nieznaczna ilość jest typowo kocia.
Mój piesek - serduszko u moich stóp [*]

harpia

 
Posty: 5063
Od: Sob lis 15, 2003 23:43
Lokalizacja: Kraków

Post » Nie kwi 16, 2006 17:48

Tak, jak Viridian bardzo sobie chwalę www.psiraj.pl .
Wszystko zawsze z aktualną datą przydatności i tańsze, niż gdzie indziej.
Dowóz gratis, jeśli zamawiam za przynajmniej 100 PLN.
Pan się kontaktuje mailowo lub telefonicznie, jeśli zamówiony towar nie jest dostępny.
Do każdego zamówienia dołączone są prezenty: myszki, piłeczki, czasem dodatkowo próbka lepszej karmy.
Są rabaty :wink:
I baner akcji CK :D

czarnaR

 
Posty: 147
Od: Śro lut 09, 2005 18:02
Lokalizacja: Kraków

Post » Nie kwi 16, 2006 18:18

covu pisze:
gosiak pisze:Zwróć uwagę na koszty przesyłki. Animalia ma tańsze karmy, ale płacisz za przesyłkę, dlatego wcale nie musi wyjść taniej. Trzeba patrzeć całościowo, na koszyk zakupów łącznie z dostawą, ale nie na cenę jednostkową.

wiesz... ja w Animalii to odbieram osobiscie albo place 5 zl wiec mi i tak wyjdzie taniej...
pomijajac fakt ze i tak korzystam chwilowo z krakvetu...
ale poniewaz plauje sie troche przeniesc na oliver'sa to chyba sie bede musiala przeniasc na animalie...
i tak razem z dostawa wyjdzie mi taniej niz w krakvecie hills - bez wyklocania sie o znizki


To był skrót myślowy, uwaga ogólna :wink: wiadomo, że różnie to wypada dla różnych ludzi. 5zł, to jest mniej niż 10zł, a odbiór osobisty, to już inna bajka :wink: różnie się opłaca różnym osobom, dlatego trzeba patrzeć całościowo.

gosiak

 
Posty: 2832
Od: Nie kwi 03, 2005 13:25
Lokalizacja: Poznań

Post » Nie kwi 16, 2006 18:39

gosiak pisze:
covu pisze:
gosiak pisze:Zwróć uwagę na koszty przesyłki. Animalia ma tańsze karmy, ale płacisz za przesyłkę, dlatego wcale nie musi wyjść taniej. Trzeba patrzeć całościowo, na koszyk zakupów łącznie z dostawą, ale nie na cenę jednostkową.

wiesz... ja w Animalii to odbieram osobiscie albo place 5 zl wiec mi i tak wyjdzie taniej...
pomijajac fakt ze i tak korzystam chwilowo z krakvetu...
ale poniewaz plauje sie troche przeniesc na oliver'sa to chyba sie bede musiala przeniasc na animalie...
i tak razem z dostawa wyjdzie mi taniej niz w krakvecie hills - bez wyklocania sie o znizki


To był skrót myślowy, uwaga ogólna :wink: wiadomo, że różnie to wypada dla różnych ludzi. 5zł, to jest mniej niż 10zł, a odbiór osobisty, to już inna bajka :wink: różnie się opłaca różnym osobom, dlatego trzeba patrzeć całościowo.


wiem Gosiu... dlatego napisalam ze hills jest tanszy
bo karma jest tansza...
ale jak wiadomo zawsze punkt widzenia zalezy od punktu siedzenia :D
Nie robię już drapaków.
Sprzedaję chusty do noszenia dzieci

covu

 
Posty: 18247
Od: Nie sty 09, 2005 9:56
Lokalizacja: Józefosław (gdzieś między Warszawą a Piasecznem)

Post » Pt maja 05, 2006 9:54

Zaglosuj na forum krak-vetu na dofinansowanie :
http://www.krakvet.pl/forum/viewtopic.php?t=1463
Spróbuj trochę z siebie dać tym, co mają gorszy świat...
Obrazek ->tu nasz wątek-> a tu album :)

Fraszka

 
Posty: 5746
Od: Wto lip 27, 2004 9:04
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post » Pt maja 05, 2006 10:03

a ja mam pytanie do robiących zakupy na www.mruczacza.pl
jak długo się średnio czeka na dostawę poza Poznań od momentu przelania kaski na konto? dziś piatek, jutro sobota, pojutrze niedziela - nareszcie ładna pogoda - nie chcę się uziemiać i siedzieć cięgiem w chałupie oczekując kuriera z kocim żarciem jak zbawienia... :? jeśli np. 3-4 dni na przesyłkę to unich norma...
Obrazek

Fri

 
Posty: 6301
Od: Śro sty 25, 2006 17:02
Lokalizacja: wpół do Wisły ;) wpół do Brdy ;P

Post » Pt maja 05, 2006 10:29

Fri pisze:a ja mam pytanie do robiących zakupy na www.mruczacza.pl
jak długo się średnio czeka na dostawę poza Poznań od momentu przelania kaski na konto? dziś piatek, jutro sobota, pojutrze niedziela - nareszcie ładna pogoda - nie chcę się uziemiać i siedzieć cięgiem w chałupie oczekując kuriera z kocim żarciem jak zbawienia... :? jeśli np. 3-4 dni na przesyłkę to unich norma...


Przed wysłaniem paczki zawsze zawiadamiamy, dlatego możemy dostosować termin nadania do Twoich potrzeb (konkretną godzinę doręczenia, już niestety raczej nie, bo to nie do nas zależy). Weekendy są z reguły wyłączone z dostaw poza Poznań, bo kurierzy standardowo nie wożą, chyba, że za specjalną dopłatą - także spokojnie można jechać na majówkę :wink:

gosiak

 
Posty: 2832
Od: Nie kwi 03, 2005 13:25
Lokalizacja: Poznań

Post » Pt maja 05, 2006 10:44

A ja właśnie niedawno złożyłam swoje pierwsze zamówienie w sklepie www.mruczacza.pl
Ceny mi się podobały, szczególnie, że rabat rośnie :) no i ta darmowa dostawa powyżej 89 zl :)
A szczegóły napiszę jak paczka do mnie dotrze.

mokkunia

 
Posty: 22181
Od: Wto gru 20, 2005 18:14

Post » Pt maja 05, 2006 10:57

Z mruczacza mozesz sie dogadac kiedy chcesz, zeby paczka zostala wyslana, wtedy nastepnego dnia jest u Ciebie.
Ja wlasnie dostalam kolejna paczke i bardzo sobie chwale :D Przebieram nozkami z niecierpliwoscia, zeby pojechac do domu i moc sie oddac dzikiej radosci rozpakowywania :twisted:

piegusek

 
Posty: 3396
Od: Śro wrz 07, 2005 20:38
Lokalizacja: Gdansk

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Majestic-12 [Bot] i 338 gości