INTERNETOWE sklepy zwierzakowe

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Pon kwi 10, 2006 16:53

to ja mam chyba farta...
nigdy mi nic nie pomylili...
dostalam 2 razy gratisy w postaci jakichs miarek do karm i raz chyba jakas probke...
zawsze cos...

ja narazie mam z nimi mile doswiadczenia...
w Animalii narazie kupilam jedna rzecz - transporterek... tez bylam zadowolona :D

nie wiem co sie dzieje z tym Krakvetem ze takie jaja robia... ja mialam zawsze u nich wszystko ok...
Nie robię już drapaków.
Sprzedaję chusty do noszenia dzieci

covu

 
Posty: 18247
Od: Nie sty 09, 2005 9:56
Lokalizacja: Józefosław (gdzieś między Warszawą a Piasecznem)

Post » Pon kwi 10, 2006 18:10

Mnie Kravet zszokował pozomem obsługi. We wtorek wieczorem złożyłam zamówienie, w czwartek rano paczka było u mnie.
Szczęście to jedyna wartość, która się mnożny, jeśli się ja dzieli.

Marna

 
Posty: 291
Od: Czw lis 25, 2004 18:45
Lokalizacja: Gdańsk

Post » Pon kwi 10, 2006 18:22

Ja zamawialam i w animalii i w krakvecie i w mruczaczy - powiem tak - co forumowy sklep, to forumowy - na PW mozna sobie podyskutowac o tym i o owym, wypytwac, gosiak przepisze ulotke jak trzeba ;)
Ale jak potrzebuje karm leczniczych, uropetu itp, to musze zamawiac gdzie indziej - i tu zdecydowanie wole krakvet. Dostawa szybko, zawsze jednak kontaktuje sie z nimi, mowie, ze zalezy mi na czasie i jesli czegos z drobniejszych rzeczy nie ma, dzwonia i proponuja cos innego np. - zawsze dorzucaja kilka gratisow, probki karm, zabawki, miarki, jakies przysmaki...

piegusek

 
Posty: 3396
Od: Śro wrz 07, 2005 20:38
Lokalizacja: Gdansk

Post » Pon kwi 10, 2006 18:31

Ostatnio robiłam testowo zakupy w Krakwecie, tylko tam bowiem namierzyłam Eagle Pack na którym mi zależało. Paczka przyszła po około tygodniu, ale przeżyłam mały szok przy odbiorze, bo kurier zażądał ode mnie wpisania przy pokwitowaniu odbioru również mojegu numeru Pesel 8O
Czy też tak mieliście?
Mam do czynienia z wieloma firmami kurierskimi, odbierałam juz dużo bardziej wartościowe przesyłki i nigdy się z taką durną praktyka nie spotkałam.

Daga

 
Posty: 25458
Od: Pon lut 04, 2002 15:46
Lokalizacja: Mysiadło

Post » Pon kwi 10, 2006 18:36

Tak, zawsze musze podawac pesel.

piegusek

 
Posty: 3396
Od: Śro wrz 07, 2005 20:38
Lokalizacja: Gdansk

Post » Pon kwi 10, 2006 18:45

piegusek pisze:Tak, zawsze musze podawac pesel.


w zyciu nie podawalam Pesela...
Nie robię już drapaków.
Sprzedaję chusty do noszenia dzieci

covu

 
Posty: 18247
Od: Nie sty 09, 2005 9:56
Lokalizacja: Józefosław (gdzieś między Warszawą a Piasecznem)

Post » Wto kwi 11, 2006 7:38

jeszcze nigdy nie podawalam pesela
Obrazek

carmella

 
Posty: 15616
Od: Nie lut 29, 2004 14:46
Lokalizacja: Podbeskidzie

Post » Wto kwi 11, 2006 8:18

Viridian pisze:
mała_ze_Świdnicy pisze:ja tez korzystam (a raczej korzystałam) z krakvetu, bo po 2 razach się zniechęciłam - raz pomylili karmę i nie wsadzili mokrego do paczki, a drugim razem to sie wściekłam: bo z rana pytam na GG jak tam z realizacją mojego zamówienia? - odpowiedź wszystko w porządku, dziś do Pani wyjdzie, wieczorem zaglądam do poczty a tu info: ze względeu na fakt że nie mogliśmy się z Panią skontaktować, a brak nam asorrtymentu XXX równowartośc wkładamy do koperty :twisted: oczywiście na tym produkcie najbardziej mi zależało.. (a na stronce to produkt dalej dostępny) ale co daje sie zauważyć, że w tym sklepie nie ma chyba żadnej komunikacji pomiędzy obsługującycm pocztę, gg, bazę z produktami i pakowaczem :x
więc sie na pewno przeniosę do któregoś ze sklepów, które wyżej wymieniliście, dzieki :P


Nie pisałem o tym wcześniej, bo myślałem, że to tylko ja mam takiego pecha, ale ja też po przykrych doświadczeniach nie korzystam już z usług Krakvetu :?
Raz suche dostałem przeterminowane, innym razem opakowanie było rozdarte i sklejone taśmą. Trzecia wpadka była poważniejsza i definitywnie zakończyła moją przygodę z tym sklepem. Przed świętami złożyłem zamówienie i jako, że bardzo zależało mi na czasie, to mimo wartości powyżej 100zł zrezygnowałem z przesyłki i napisałem w komentarzu, że sam sobie po nie podjadę. Następnego dnia Pan napisał mi maila, że wszystko jest już gotowe i towar zapakowany czeka na mnie w lecznicy. Przejechałem na drugi koniec miasta po czym, na miejscu Pani zrobiła wielkie oczy, powiedziała, że o niczym nie wie i musiało mi się coś pomylić... :? Po powrocie napisałem maila (w odpowiednim tonie :wink: ) Pan mnie przeprosił i zaprosił po zamówienie na rano. Rano pojechałem i zamówienie było.
Dodam tylko, że mimo tych trzech wpadek nigdy nie spotkał mnie zaszczyt otrzymania jakiejkolwiek niespodziewaniej rekompensaty bądź równie niespodziewanego gratisu.

Ja zamowilam w Krakvecie tylko raz ... dostalam opakowanie 5 kg hill'sa z nieczytelna data waznosci :? Po odeslaniu (na moj koszt :evil: ) feralnej paczki, dostalam druga (+1kg gratis) za data ok. Ale niesmak pozostal i na razie nie palnuje tam zakupow :roll:
Obrazek

M.

 
Posty: 3298
Od: Wto lut 05, 2002 11:17

Post » Wto kwi 11, 2006 9:45

A my korzystamy z www.mruczacza.pl i jest super :D

Hannah12

 
Posty: 22926
Od: Czw sie 11, 2005 11:57

Post » Wto kwi 11, 2006 10:02

carmella pisze:jeszcze nigdy nie podawalam pesela


To zależy nie od sklepu, ale od firmy kurierskiej. Ostanio też mnie prosili o pesel lub nip firmy.

gosiak

 
Posty: 2832
Od: Nie kwi 03, 2005 13:25
Lokalizacja: Poznań

Post » Wto kwi 11, 2006 10:03

Zamawiam w Kakvecie bo jestem z Krakowa i dostawa jest bardzo szybko a do tego dla Zenka alergika potrzebuję karm weterynaryjnych a te nie wszędzie się da kupić. Dwa razy czegoś brakowało w paczce i za to zwrócono mi pieniądze. Szkoda tylko, że nikt się ze mną wczesniej nie skontaktował, bo wybrałabym inne produkty. Ostatnia przesyłka niestety troche zburzyła moje zaufanie. Zamówiłam na próbę RC Sensitivity Control 0.4 kg. Torebka dotarła do mnie w otwarta a w miejscu rozerwania była zszyta zszywaczem. Przełknęłam to, bo kurcze naprawdę wygląda to jak pęknięcie na zgrzewie przy pakowaniu do pudła choć powinien mi pan o tym powiedzieć przy dostawie (Zenek niestety bojkotuje tą karmę - może on ma mniej zaufania :D ). Zamiast 20 saszetek RC SC dostałam 18 (o tym pan tez nic nie wspomniał). Zamówiłam jeszcze na próbę witaminki gimpet dla Zenka i dla psa rodziców. I tu chyba w ramach rekompensaty zamiast pudełeczek po 50 cukiereczków dostałam odpowiednio 180szt i 200szt. Finansowo to ja jestem do przodu ale jakiś niesmak jednak pozostał.

Sylwka

 
Posty: 6983
Od: Pt lut 11, 2005 10:52
Lokalizacja: Kraków

Post » Wto kwi 11, 2006 10:10

gosiak pisze:
carmella pisze:jeszcze nigdy nie podawalam pesela


To zależy nie od sklepu, ale od firmy kurierskiej. Ostanio też mnie prosili o pesel lub nip firmy.

no jasne, że to zalezy od firmy kurierskiej, nie mniej jednak wybór firmy zalezy już od sklepu.
Ja przyznam szczerze, że mam alergię na tego typu nadgorliwość :roll:
Rozumiem spisywanie z dowodu gdybym się sama zgłosiła w jakieś miejsce po z góry opłaconą paczkę.
Ja jednak zamawiam paczkę do domu, na konkretny adres, płacę przy odbiorze, powinno wystarczyć zwyczajne pokwitowanie :roll:

Daga

 
Posty: 25458
Od: Pon lut 04, 2002 15:46
Lokalizacja: Mysiadło

Post » Wto kwi 11, 2006 10:17

Aga86 pisze:A my korzystamy z www.mruczacza.pl i jest super :D


Bardzo ładna oferta, widziałam.
Czy tam sa tez pieskie rzeczy? chyba nie :( No a ja zawsze jeszcze psiowi kupuje chrupki i przegryzke na oczyszczanie zebow.
Obrazek

carmella

 
Posty: 15616
Od: Nie lut 29, 2004 14:46
Lokalizacja: Podbeskidzie

Post » Wto kwi 11, 2006 10:21

carmella pisze:
Aga86 pisze:A my korzystamy z www.mruczacza.pl i jest super :D


Bardzo ładna oferta, widziałam.
Czy tam sa tez pieskie rzeczy? chyba nie :( No a ja zawsze jeszcze psiowi kupuje chrupki i przegryzke na oczyszczanie zebow.

W tej chwili na stronie nie ma, ale jest notka, że Mruczacza wybrany towar dla psiaka zakupi, napisz do gosiak.
moja trójka ObrazekObrazekObrazek

Punto [*] 03.08.2013.

dzioby125

 
Posty: 4028
Od: Pt paź 21, 2005 20:03
Lokalizacja: Dąbrówka/koło Poznania

Post » Wto kwi 11, 2006 10:37

dzioby125 pisze:
carmella pisze:
Aga86 pisze:A my korzystamy z www.mruczacza.pl i jest super :D


Bardzo ładna oferta, widziałam.
Czy tam sa tez pieskie rzeczy? chyba nie :( No a ja zawsze jeszcze psiowi kupuje chrupki i przegryzke na oczyszczanie zebow.

W tej chwili na stronie nie ma, ale jest notka, że Mruczacza wybrany towar dla psiaka zakupi, napisz do gosiak.


Faktycznie, strona jest w trakcie tworzenia, ale możemy się mailowo skontaktować, co do "psich" spraw; karmy, akcesoria mamy, tylko jeszcze nie wprowadziliśmy na stronę. Karmy wet. mam nadzieję też uda nam się niedługo mieć, trochę to skomplikowane, bo dystrybutorzy mają swoje wymagania (faktura na praktykę wet.), ale może coś się uda wykombinować.

gosiak

 
Posty: 2832
Od: Nie kwi 03, 2005 13:25
Lokalizacja: Poznań

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: dorcia44, Lukrecja14 i 262 gości