OT Podobno nudni jesteśmy!

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Pon kwi 08, 2002 15:54

Ludzie uwielbiam was wszystkich
I tych z osobistymi problemami i zwolennikow kocich watkow.
Kazdy ma prawo do innej opini i super, ale nie wywolujmy burzy w szklance wody.
Iwono niektorym wlasnie potrzeba wyzalic sie. Nawet tylko po to by uslyszec 'bedzie dobrze'. Popatrz na Elzbiete, Lore a nawet na mnie.
Ok - mozna osobiste watki zaznaczac jakos inaczej. Ale uwazam ze to w tym forum wlasnie jest magiczne. Jest takie domowe, takie nasze, takie jak ploty z przyjaciolka na kawie.
O kotach, o chlopach i o bolacym zebie.
To tworzy klimat tego forum....
Obrazek Obrazek

Macda

 
Posty: 34413
Od: Śro lut 20, 2002 12:01
Lokalizacja: Warszawa

Post » Pon kwi 08, 2002 15:55

Uwazam, ze pomysl z OT w tytule jest pomyslem dobrym. Jak dla mnie to moze byc i forum Kociarze.
Nie odczuwam krytyki tego forum jako zamachu osobistego - kazdy moze powiedziec, ze cos tam mu sie nie podoba, czemu nie.
I rozumiem tez, ze trudno czasem znalezc jakas informacje... ale tego sie nie przeskoczy, bo tak jest na wszystkich forach.
A watki, ktore "zlazły" z tematu mozna oddzielic z tym OT z przodu, czy przeniesc na to nowe ewentualne. Z tym raczej problemu nie ma (chyba?).
Nie oburzajmy sie na jakakolwiek krytyke, bo przeciez nie chodzi nam o zostanie kolkiem wzajemnej adoracji, prawda?
Ja tez jestem z forum zżyta i czytac i pisac bede :-)
I jak mi dobrze bez trolli :-)
aktualny wątek viewtopic.php?f=46&t=213932
***** ***

zuza

Avatar użytkownika
 
Posty: 84885
Od: Sob lut 02, 2002 22:11
Lokalizacja: Warszawa Nowodwory

Post » Pon kwi 08, 2002 15:56

Macdo czytasz mi chyba w myślach :lol:
M&W

warkot

 
Posty: 4292
Od: Śro mar 27, 2002 9:18
Lokalizacja: Warszawa

Post » Pon kwi 08, 2002 15:56

To zależy, o co chodzi. Jeżeli o "odcedzanie" tematów kocich od niekocich (dla kociarzy introwertyków), to literka pomoże. Ale i tak czytać mogą ludzie nieżyczliwi, kopiować itd.
Gata i Osiem Cudów Świata
Obrazek

Gata

 
Posty: 3441
Od: Wto lut 05, 2002 9:14

Post » Pon kwi 08, 2002 15:56

Wydaje mi się Iwono, że nie jest to chęć absorbowania innych swoimi problemami. Ludzie, którzy piszą o swoich problemach potrzebują najczęściej pomocy!
Przejżyj, proszę wątki i zobacz, że ogromna część forumowiczów, wypowiada się ty na tematy osobiste. Tak bylo też i na starym forum!
Liv + Mafi
& Lewka za Tęczowym Mostem
Obrazek


Zapraszam do czytania i komentowania:
Mój blog: Rekin w Himalajach

Liv

 
Posty: 21685
Od: Pon lut 04, 2002 15:40
Lokalizacja: Kraków - Balice

Post » Pon kwi 08, 2002 16:14

masz racje Liv, ale chyba niedokladnie przeczytalas Iwone. Ona chyba jest bardzo podobna do mnie (mam problem,to staram sie walczyc z nim sama - jesli to mozliwe,staram sie nie martwic kogos innego). Takie cos mozna w skrocie nazwac niechecia do zawracania innym glowy, tyle ze chyba w pozytywnym sensie. Wiesz, kazdy z nas jest inny, ta innosc to takze sposob przezywania trudnych sytuacji. A wogole to usmiechnijcie sie,bo Was lubie :lol: :lol:

basia

 
Posty: 2450
Od: Czw mar 21, 2002 13:38
Lokalizacja: katowice

Post » Pon kwi 08, 2002 16:38

Mam dużą potrzebę prywatności, ale rozumiem, że czasem dobrze się wygadać. Tyle, że zwykle ludzie wygadują się przy przyjacielu. Tutaj, to co napisałyście może przeczytać każdy - pani z przedszkola, gdzie prowadzacie swoje dziecko, sąsiadka, kolega syna... Po prostu każdy. A osobę łatwo zidentyfikować.
Jeżeli godzicie się z konsekwencjami tego, które mogą być bardzo nieprzyjemne (przypadek Liv, kiedy koleżanka ze studiów poleciała z językiem do TZ Liv i poprzekręcała sens wypowiedzi Liv) to OK.
Według mnie na osobiste zwierzenia lepsze byłoby forum z hasłowanym dostępem.

Falka

 
Posty: 32599
Od: Pon lut 04, 2002 17:01
Lokalizacja: Praga

Post » Pon kwi 08, 2002 16:43

Popieram Falkę. Mnie np. trudno pisać o osobistych sprawach wiedząc, że ktos może to przeczytac. Już zdarzyło mi się, że znajomy mnie dopadł na forum koty.pl. Kto wie czy teraz nie czytuje moich wypowiedzi?
Istnieją dwa sposoby ucieczki od prozy życia: muzyka i koty. (Albert Schweitzer)

Witch

 
Posty: 13789
Od: Pon lut 04, 2002 15:53
Lokalizacja: Gliwice

Post » Pon kwi 08, 2002 16:49

Pamietam Witch!
Generalnie chodziło jednak o to, że my zamiast pisać fachowo o kotach, to piszemy o dietach, kawkach, o tym, że kot wygrzewa się w słonku itp. Tak przynajmniej brzmiał zarzut na kotach.pl.
I własnie to było dla osoby nas krytykującej nudne.
Oczywiście, że każdy dba o bezpieczeństwo swojej prywatności, dla tego ja - pamiętan ww. historii, wypłakiwałam się Macdzie na priva.
Bo taka była moja decyzja.
Liv + Mafi
& Lewka za Tęczowym Mostem
Obrazek


Zapraszam do czytania i komentowania:
Mój blog: Rekin w Himalajach

Liv

 
Posty: 21685
Od: Pon lut 04, 2002 15:40
Lokalizacja: Kraków - Balice

Post » Pon kwi 08, 2002 16:57

Iwona pisze:czasami mam wrażenie, że nie jest to kocie forum, tylko forum sfrustorowanych kobiet, które łaczy to, że każda ma jednego lub więcej kotów.
I jest taka prawidłowość, że wątki typowo kocie wygasają, chyba, że rozwina sie w wątki pod hasłem 'jestem nieszczęsliwa, bo on....'


Kurcze, cholernie mnie to zabolało........
Liv + Mafi
& Lewka za Tęczowym Mostem
Obrazek


Zapraszam do czytania i komentowania:
Mój blog: Rekin w Himalajach

Liv

 
Posty: 21685
Od: Pon lut 04, 2002 15:40
Lokalizacja: Kraków - Balice

Post » Pon kwi 08, 2002 17:03

Liv. Nie pisze tu o Ogarze, bo tego kolesia nie znam :wink: Wcześniej był taki jeden Tomek...
A z forum koty.pl uciekłam, bo mnie ciągle sie ktos czepiał. Fakt, że mało tutaj piszemy o kotach ostatnio...
Istnieją dwa sposoby ucieczki od prozy życia: muzyka i koty. (Albert Schweitzer)

Witch

 
Posty: 13789
Od: Pon lut 04, 2002 15:53
Lokalizacja: Gliwice

Post » Pon kwi 08, 2002 17:05

Dla mnie interesujące jest i kocie zachowanie i informacje o jedzeniu, i zdrowiu i kocich przypadłościach...

Przyznam, że wolałabym, żeby więcej wątków dotyczyło spraw związanych z kotami.

Falka

 
Posty: 32599
Od: Pon lut 04, 2002 17:01
Lokalizacja: Praga

Post » Pon kwi 08, 2002 17:17

Falka pisze:Według mnie na osobiste zwierzenia lepsze byłoby forum z hasłowanym dostępem.


Jesli tak mozna zrobic to jestem rowniez ZA. Podpisuje sie wszystkimi lapami pod tym rozwiazaniem. A forum nadal i niezmiennie uwazam za przyjazne i zwierzetom, i ludziom. Trudno czasem nie zboczyc z tematu, ale to wlasnie mi sie tu podobalo, od pierwszego dnia. Ella i Drakula.
Obrazek

Ella

 
Posty: 8227
Od: Czw mar 07, 2002 13:22

Post » Pon kwi 08, 2002 18:19

Falka - zaloz jakis temat :)

Ja sie musze bic po lapach, bo ciagle bym zakladala tematy na temat swoich kotow ;)

A kawki i dietki to odwieczny temat babskich rozmow. Ja lubie :)
Ale co do osobistych spraw, to faktycznie... wydaje sie, ze rozmawia sie w zamknietym gronie... a tu kazdy moze przeczytac...

Ofelia

 
Posty: 19430
Od: Wto lut 05, 2002 17:16
Lokalizacja: W-wa

Post » Pon kwi 08, 2002 19:12

Toż zakładam Offelio, zakładam ;)
I niecierpliwie oczekuję na inne kocie wątki.

Falka

 
Posty: 32599
Od: Pon lut 04, 2002 17:01
Lokalizacja: Praga

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 434 gości