USUWANIE PAZURÓW O KOTKA

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Nie lut 26, 2006 15:27

reniblu pisze:W tym linku jest wyjscie z tej sytuacji, a jakie eleganckie przy tym :wink: http://www.softpaws.com/
skąd mam wiedzieć jakie kolory lubią moje kotki?? :lol:
Obrazek

zenia

Avatar użytkownika
 
Posty: 4643
Od: Wto sty 10, 2006 20:26
Lokalizacja: gdynia

Post » Nie lut 26, 2006 15:31

zenia pisze:
reniblu pisze:W tym linku jest wyjscie z tej sytuacji, a jakie eleganckie przy tym :wink: http://www.softpaws.com/
skąd mam wiedzieć jakie kolory lubią moje kotki?? :lol:

Wiesz, drogą eliminacji może? Kilka kolorków do wyboru tam jest, co kilka miesięcy inny :lol:
FLORESTINA
ObrazekXENAObrazek

reniblu

 
Posty: 133
Od: Nie lis 13, 2005 18:27
Lokalizacja: Mazury

Post » Nie lut 26, 2006 16:11

Pei pisze:
Oberhexe pisze:
Pei pisze:Ja bym go nie polecała jescze z kilku innych powodów

To warto umieścić te informacje w wątku wetów, dla dobra innych kotów.


Juz zrobiłam :)

A to przepraszam, nie wiedziałam :oops:

Oberhexe

 
Posty: 23476
Od: Nie sie 18, 2002 21:34
Lokalizacja: Kraków

Post » Nie lut 26, 2006 16:55

no tak ,kolorki,kobietki lubią zmiany, co to ludzie nie wymyślą :lol:
Obrazek

zenia

Avatar użytkownika
 
Posty: 4643
Od: Wto sty 10, 2006 20:26
Lokalizacja: gdynia

Post » Nie lut 26, 2006 16:56

reniblu pisze:W tym linku jest wyjscie z tej sytuacji, a jakie eleganckie przy tym :wink: http://www.softpaws.com/


fajne :)
Obrazek

villia

 
Posty: 510
Od: Pon wrz 12, 2005 20:56
Lokalizacja: Gdynia

Post » Nie lut 26, 2006 17:21

reniblu pisze:W tym linku jest wyjscie z tej sytuacji, a jakie eleganckie przy tym :wink: http://www.softpaws.com/


Czego to ludzie nie wymyślą... :roll:
Draper, Neko, Spoker, Przytulia za TM
ObrazekObrazek ObrazekObrazek

Tuula

 
Posty: 406
Od: Nie sty 29, 2006 13:17
Lokalizacja: Waw

Post » Nie lut 26, 2006 23:35

villia pisze:
reniblu pisze:W tym linku jest wyjscie z tej sytuacji, a jakie eleganckie przy tym :wink: http://www.softpaws.com/


fajne :)



Hmmm...
dla potencjanych klientow najważniejsze, to że - Saves your Furniture
czyli - wygoda człowieka i niepodrapane meble

czy ja wiem, czy kota cieszyłby takie 'doklejki'? mam pewne wątpliwości.

raczej kolejny cudowny gadżet Made in USA

Agalenora

 
Posty: 5833
Od: Pon lis 14, 2005 23:49

Post » Pon lut 27, 2006 0:50

Agalenora pisze:
villia pisze:
reniblu pisze:W tym linku jest wyjscie z tej sytuacji, a jakie eleganckie przy tym :wink: http://www.softpaws.com/


fajne :)



Hmmm...
dla potencjanych klientow najważniejsze, to że - Saves your Furniture
czyli - wygoda człowieka i niepodrapane meble

czy ja wiem, czy kota cieszyłby takie 'doklejki'? mam pewne wątpliwości.

raczej kolejny cudowny gadżet Made in USA


jak zdazylem zauwazyc, ma to zapobiegac aby kotom nie usuwano chirurgicznie pazurkom. jest na stronie wyraznie napisane. w ten sposob tez mozna jakos wyrazic protest, proponujac niekonwencjonalne rozwiazanie ;)
a czy dobre.. hmm. jak jest wygodnie kotom w tym, nie dzieje im sie krzywda i nie maja problemu z wyciaganiem pazurkow to czemu nie?
pazur obciety (czytaj tępy) to prawie to samo, tyle ze to jest calkiem lagodnie zakonczone te paznokietki.
jest to 100 razy lepsza alternatywa od usuniecia pazurow, dla "pań domu" z najdrozszymi, skurzanymi fotelami itp [...] ktorym nie chce sie przycinac pazurkow u kotow, a chca zeby ich koty ladnie wygladaly [...]
tez tak mozna.
Obrazek
Obrazek
Wątek Tatry
GG: 1563773

enduro

 
Posty: 3577
Od: Sob wrz 10, 2005 22:43
Lokalizacja: Bytom

Post » Pon lut 27, 2006 7:04

pewnie że już to lepsze niż amputacja,jak kot przywyknie. a tam w ameryce lubią takie gadżety. moja ryszarda na pewno by to zaraz wygryzła,ona nie lubi takich kobiecych ozdób ,ale zsa-zsa to może tak,różowe by jej pasowały :lol:
Obrazek

zenia

Avatar użytkownika
 
Posty: 4643
Od: Wto sty 10, 2006 20:26
Lokalizacja: gdynia

Post » Pon lut 27, 2006 8:50

Podałam to bardziej jako ciekawostkę, wg mnie jeśli ktoś myśli o okaleczaniu kota to niech lepiej poszuka innych rozwiązań, np takich.
Dzięki takim pomysłom nasze zwierzaki nie będą cierpiały :D a przecież o to chodzi! to jest najważniejsze!
FLORESTINA
ObrazekXENAObrazek

reniblu

 
Posty: 133
Od: Nie lis 13, 2005 18:27
Lokalizacja: Mazury

Post » Pon lut 27, 2006 9:05

Kocia natura jest korzystanie z pazurkow, gdyby mialby zyc bez nich, to by sie taki urodzil. Trzeba sie liczyc z tym, biorac kotka do domu. Sa specjalne drapaki, obcina sie pazurki...usuwanie pazurkow kotkowi to wymysl Amerykanow i to chory, bo jest to okaleczanie, usuwanie czesci jego samego, jego kociej natury. A na agresje kotka wcale nie pomoze usuniecie, ale terapia, krople, o ktorych pisala Catrina i nie tylko. Na prawde, dla wlasnej wygody i troski lepiej pomyslec o innym rozwiazaniu.

Tusiek

 
Posty: 293
Od: Pon sty 16, 2006 9:46
Lokalizacja: Warszawa Sadyba

Post » Pon lut 27, 2006 10:06

Tuula pisze:
reniblu pisze:W tym linku jest wyjscie z tej sytuacji, a jakie eleganckie przy tym :wink: http://www.softpaws.com/


dobre...
zadaliśmy sobie pytanie, kto naszemu gryzoniowi to by załozy :lol:

monikN78

 
Posty: 12
Od: Czw lut 23, 2006 19:15

Post » Pon lut 27, 2006 10:10

tusiek, jakbyś dokładnie przeczytał mój post to wiedziałbyś, ze my nie mamy problemu z agresywnym kotem. głownym problemem jest przycinanie pazurków (w trakcie którego nie martwimy się o nasze zadrapania lecz o jego zdrowie) i niewielka obawa o podrapanie dziecka. to, ze potrafi ugryźć obcego nie jest dla nas problemem, kotek laduje w sypialni i tam sobie śpi.
pozdrawiam

monikN78

 
Posty: 12
Od: Czw lut 23, 2006 19:15

Post » Pon lut 27, 2006 10:12

enduro, mam nadzieję że ta "wrzuta" o "pani domu" nie jest do mnie...

monikN78

 
Posty: 12
Od: Czw lut 23, 2006 19:15

Post » Pon lut 27, 2006 10:28

monikN78 pisze:tusiek, jakbyś dokładnie przeczytał mój post to wiedziałbyś, ze my nie mamy problemu z agresywnym kotem. głownym problemem jest przycinanie pazurków (w trakcie którego nie martwimy się o nasze zadrapania lecz o jego zdrowie) i niewielka obawa o podrapanie dziecka. to, ze potrafi ugryźć obcego nie jest dla nas problemem, kotek laduje w sypialni i tam sobie śpi.
pozdrawiam


zaden kot tego nie lubi, to jakas regula. pomagaja wizyty u weta, ktorzy radza sobie z tym lepiej niz my, a ja na swojego Miszenke musialam ubierac grube rekawice i obowiazkowo we dwie osoby sie to robilo, ale jakos nam sie udawalo, a po niedlugim czasie kotek zapominal, ze "krzywde" mu robilismy. sposobem moze jakims? nasz Imbirek na przyklad ma jeszcze spora rane po operacji, ktora wymaga codziennego przemywania i pryskania lekarstwem (jest to absolutnie gole mieso, na ktore musi naskorek narosnac) i wiemy juz, ze podchodzimy go z zabiegami, jak jest spiacy, duzo jest glaskania delikatnego, gadania do niego podczs zabiegu, ktory na pewno nie jest dla niego przyjemny i idzie nam to niezle, a kot nidy nie dostal histerii i nigdy na nas nie syknal ani lapy nie podniosl. na prawde, nie wierze, zeby usuniecie pazurow bylo jedynym wyjsciem i nie pisze tego, bo nie wiem, ale doskonale zdaje sobie sprawe, jak moze byc.

Tusiek

 
Posty: 293
Od: Pon sty 16, 2006 9:46
Lokalizacja: Warszawa Sadyba

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: kicalka i 179 gości