Rudy kotek

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Czw kwi 11, 2002 9:23

To wspaniale! Jak przeczytalam, ze "TZ go pokochal" to sie wzruszylam. Zycze Wam obojgu wiele szczescia z koteczkiem!!!
Obrazek

Ella

 
Posty: 8227
Od: Czw mar 07, 2002 13:22

Post » Czw kwi 11, 2002 9:40

Z życia kotka ciąg dalszy:
Ja się trzymam całkiem nieźle :) za rady co do specyfików wielkie dzięki, mnie lekko zatyka nosek ale do przeżycia, za to TZ w nocy dostał wielgachnego kataru :( kot oczywiście śpi w łóżku... ale nawet jakbyśmy chcieli go odizolować to nie mamy drzwi do sypialni.

Ana czy ten budesonid do nosa to na receptę ? skrobnij mi coś więcej na ten temat, bo jak na razie katar będzie największym problem tak coś czuję :wink:

a no i musze zacząć się za jakimś odczulaniem oglądać :roll:

Jutro jedziemy do weta po kuracji antybiotykowej, wiecie że on ten antybiotyk to sam zjada :!: a ja sie martwiłam w czym mu podać, a on bierze do pyszczka i poprostu go zjada, nie mogłam w to uwierzyć. jak będzie ok to szczepimy i odrobaczamy :)
Pozdrowienia

PS ale sie ciesze, już mam w planach zapoznać go z Rudolfem :) dla niewiedzących to mój poprzedni kot który został z rodzicami.
Obrazek
Obrazek

Qrczak

 
Posty: 102
Od: Pon lut 04, 2002 17:13

Post » Czw kwi 11, 2002 11:09

Oj rude jest piekne, gratulacje dla wszystkich :D
Mijo
Obrazek

Mijo

 
Posty: 1747
Od: Wto lut 05, 2002 9:48
Lokalizacja: Warszawa

Post » Czw kwi 11, 2002 11:12

Wiesz co , Qrczak - masz bombowego TZ -a !!!!!!
Gratuluje raz jeszcze
ObrazekObrazekObrazek

Bomba

 
Posty: 7167
Od: Czw sty 31, 2002 23:09
Lokalizacja: Kielce

Post » Czw kwi 11, 2002 11:14

Bomba też tak myśle :D za to ty masz Bombową kotkę :wink:
Obrazek
Obrazek

Qrczak

 
Posty: 102
Od: Pon lut 04, 2002 17:13

Post » Czw kwi 11, 2002 11:16

mryu , mr ! / Nowy dzwiek przyswokjony od Bomby i takiego kotka . Wydaja go koty bardzo zadowolone. /
ObrazekObrazekObrazek

Bomba

 
Posty: 7167
Od: Czw sty 31, 2002 23:09
Lokalizacja: Kielce

Post » Czw kwi 18, 2002 11:03

troche mnie nie było :)
Rudy nazywa się RUFUS co znaczy "rudowłosy" dla tych co czytali Mikołajka to przypominam Rufusa - rozrabiakę ;)
Napisze wam coś o małym diable - jest cudny :) okropny z niego pieszczoch - jak juz przyjdzie do nas to pcha sie na kolana i koniec - głaskać, kiziać, czochrać itd. śpi z nami :) dla mnie to nowość bo mój poprzedni kociamber miał dłuższe futerko i było mu za ciepło.
A teraz krótka historia:
Kupiliśmy kociowi małą myszkę- taką obszytą futerkiem. Radość była cały wieczór !! nosił ją w pysku tam i z powrotem, do kuchni i pod łóżko, na dywan i na kanapę... a rano... budze sie a obok siedzi kot, przed nim leży skalp myszki - dosłownie, zdjął z myszki futerko, ogonek porzucił na kanapie, futerko przyniósł do łóżka a korpusik w drobnych kawałkach porozrzucał po dywanie... teraz chodzi z samym skalpem...
Takiego to mam kotka ;)
Ania z Rufuskiem
Obrazek
Obrazek

Qrczak

 
Posty: 102
Od: Pon lut 04, 2002 17:13

Post » Czw kwi 18, 2002 11:45

Qrczaku - GRATULACJE!!! I pomyziaj te Twoje Rudosci ode mnie :D

Daga

 
Posty: 25458
Od: Pon lut 04, 2002 15:46
Lokalizacja: Mysiadło

Post » Czw kwi 18, 2002 11:48

oj pewna zazdrość się we mnie budzi... moim marzeniem był zawsze rudy kot, ale jak przyszło do kupowania to górę wzięły "naukowe" mądrości moich panów doktorów co do wad genetycznych rudzielców i się nie udało... na szczęście Fila coraz bardziej (jakby na przekór) wybarwia się na rudo...

Głaski dla rudzika-mizika od kociocioci
rozalia & Fila i Karmelki
ObrazekObrazekObrazekObrazek

rozalia

 
Posty: 6304
Od: Pon lut 11, 2002 10:53
Lokalizacja: warszawa młociny

[poprzednia]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Chanelka, kasiek1510, LimLim, magic99, magnificent tree i 524 gości