Łagodny olbrzym ŁATEK - wieści, zdjęcia! :)))

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Pon wrz 10, 2007 10:04

Śliczne kociaki! Wyglądają na zdrowe :D . Do pełni szczęścia trzeba je tylko oswoić i znaleźć im domki. Tylko albo "aż". :(

kavala

 
Posty: 3966
Od: Pt lip 27, 2007 21:28
Lokalizacja: okolice Krakowa

Post » Pon wrz 10, 2007 10:20

Hadriana pisze:Wczoraj troszkę się zmartwiliśmy, bo przyszła do nas koleżanka z kilkuletnim dzieckiem i Łatek spanikował, jak tylko je zobaczył. Ledwo wyrabiając na zakręcie uciekł pod fotel (a nie bywał tam już od miesięcy) i wyszedł dopiero, jak poszła. Cały ścierpnięty, bo pod fotelem zupełnie nie ma miejsca na takiego Łateczka. :( Dorosłych gości, nawet obcych, pozdrawia na dystans, ale ze spokojem. Elu - ja już nie pamiętam - czy w tamtym przejściowym domu były jakieś dzieci? Jeśli tak, to chyba musiały dać mu w kość...


Przeczytałam i tak mi się znowu skojarzyło z moim Łatkiem :wink: . Koty chyba mają wrodzoną rezerwę do małych dzieci, bo takie dzieci moga być nieobliczalne. Gdy do nas przyszła rodzina z dwójką maluchów Łatek zwiewał gdzie pieprz rośnie i przyszedł dopiero gdy oni poszli. Natomiast naszych dzieci się nie boi. :D

kavala

 
Posty: 3966
Od: Pt lip 27, 2007 21:28
Lokalizacja: okolice Krakowa

Post » Pon wrz 10, 2007 22:59

A właśnie, nawet miałam do tego wrócić... Byli u nas niedawno z wizytą znajomi - z pięcioletnim chłopczykiem. Mając w pamięci tamto zachowanie Łatka, zaczęłam się stresować coś z tydzień wcześniej :oops:. Tymczasem Łateczek przyszedł się grzecznie przywitać, a że łapka małego Kuby była akurat na właściwej wysokości, podstawił się pod nią jednoznacznie domagając się głaskania. Mój bohater :D.
Wymyślanie imion dla kotów jest trudne. Robię to w święta. ("Ucieczka Logana")

Hadriana

 
Posty: 80
Od: Czw gru 08, 2005 16:49
Lokalizacja: Kraków

Post » Śro wrz 12, 2007 11:01

Hadriana pisze:
Potrzebuję rady. Otóż - koleżanka, u której trzymam konie, wydzierżawiła na kilka miesięcy stajnię w podkrakowskich Pisarach (mamy tam zostać do momentu, kiedy ukończy budowę własnego obiektu - www.stajniabodzanow.com). Stajnia okazała się być zamieszkana - przez 4 dzikie, ciężarne kotki. Stan na dziś - około 14 kociąt... Dzięki Biafrze mamy możliwość wysterylizowania matek, ustalamy właśnie terminy zabiegów - jak najlepiej postępować w takim wypadku? Po kolei czy pojedynczo? Gdzie najlepiej "przechować" je po zabiegu? Jak się opiekować takimi dziczkami? Są dość nieufne, tylko jedna z nich daje się dotknąć. Kocięta, którym chcę założyć wątek adopcyjny (robię im też stronkę internetową - co by tu jeszcze? allegro? nie mam doświadczenia zupełnie...), już woziliśmy do weterynarza i aplikowaliśmy im lekarstwa, ale z takimi maluchami to łatwiej...



Nieśmiało podbijam... zwłaszcza że sterylizacja trzech kotek już w piątek... *cykor mode on*
Wymyślanie imion dla kotów jest trudne. Robię to w święta. ("Ucieczka Logana")

Hadriana

 
Posty: 80
Od: Czw gru 08, 2005 16:49
Lokalizacja: Kraków

Post » Śro wrz 12, 2007 12:07

twoje kotulce prześliczne, a za sterylki mocno trzymam kciuki :)
Bea i Futrzaki - Czaruś i Perełka

MOŻE GDZIEŚ ISTNIEJE LEPSZY ŚWIAT.... DLA TYCH KTÓRYCH KOCHAMY

Obrazek

beatka

 
Posty: 1244
Od: Wto sie 17, 2004 12:45
Lokalizacja: Warszawa-Wola dawniej Ochota :)

Post » Śro wrz 12, 2007 12:28

Hadriana, lepiej od razu wszystkie, im szybciej tym lepiej po prostu, a i dla Ciebie jeden stres i transport można od razu za 1 razem zorganizować.
Trzymam :ok:
Obrazek

ryśka

Avatar użytkownika
 
Posty: 33138
Od: Sob wrz 07, 2002 11:34
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Post » Śro wrz 12, 2007 13:17

Hadrianno, ujawniam się jako kolejna fanka Łatka.
On jest po prostu prześliczny.
A najfajniejsze te czarne poduszeczki w kontraście do białych łapek, no, mióóód po prostu :)

Trzymam kciuki a Zelda łapy za sterylki 8)
Nie wiadomo dlaczego wszyscy mówią do kotów "ty", choć jako żywo żaden kot nigdy z nikim nie pił bruderszaftu. [M. Bułhakow]

Myszeńk@

 
Posty: 6257
Od: Pon lis 13, 2006 10:19
Lokalizacja: Łódź - okolice Parku Staszica :-)

Post » Pt wrz 14, 2007 12:43

Bardzo dziękuję Wam za wsparcie i miłe słowa Obrazek. Kotki (trzy z czterech, bo czwarta karmiąca) już po zabiegu, wszystko poszło ok (uff), teraz się wybudzają. Teraz jeszcze trzeba znaleźć domy dla potomstwa...

PS. A Łatek ujawnił się jako fan Tour de Pologne. :D
Wymyślanie imion dla kotów jest trudne. Robię to w święta. ("Ucieczka Logana")

Hadriana

 
Posty: 80
Od: Czw gru 08, 2005 16:49
Lokalizacja: Kraków

Post » Czw gru 04, 2014 21:54 Re: Łagodny olbrzym ŁATEK - wieści, zdjęcia! :)))

Nie wiem, czy ktoś nas tu jeszcze pamięta :D weszłam na ten wątek żeby zobaczyć, jak długo już jesteśmy z Łateczkiem - nie do wiary, w przyszłym roku stuknie nam 10 lat! No to tak żeby się troszkę przypomnieć: Łatka przypadki codzienne w roku 2014 :kotek:

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Wymyślanie imion dla kotów jest trudne. Robię to w święta. ("Ucieczka Logana")

Hadriana

 
Posty: 80
Od: Czw gru 08, 2005 16:49
Lokalizacja: Kraków

Post » Pt gru 05, 2014 14:56 Re: Łagodny olbrzym ŁATEK - wieści, zdjęcia! :)))

Łatku! jesteś jeszcze olbrzymszy :mrgreen:

Myszka.xww

 
Posty: 28434
Od: Sob lip 20, 2002 18:09
Lokalizacja: Krakoff

Post » Pt gru 05, 2014 22:21 Re: Łagodny olbrzym ŁATEK - wieści, zdjęcia! :)))

Troszkę się rozrósł :oops:. Ale za to ile zastosowań dla tej puchatej powierzchni! ;)
Wymyślanie imion dla kotów jest trudne. Robię to w święta. ("Ucieczka Logana")

Hadriana

 
Posty: 80
Od: Czw gru 08, 2005 16:49
Lokalizacja: Kraków

Post » Pt gru 05, 2014 22:41 Re: Łagodny olbrzym ŁATEK - wieści, zdjęcia! :)))

Ogrzewanie stołu na ten przykład :mrgreen:

Myszka.xww

 
Posty: 28434
Od: Sob lip 20, 2002 18:09
Lokalizacja: Krakoff

Post » Pt gru 05, 2014 22:52 Re: Łagodny olbrzym ŁATEK - wieści, zdjęcia! :)))

jaka cudna podkładka pod książkę <3

Kindel straciłby się na tej eeeeeee powierzchni.
Chamstwo zawsze najgłośniej wrzeszczy, obraża, pogardza. Bo nic innego nie umie.

Belka na pokładzie - Jezebel w UK

kwiat groszku

Avatar użytkownika
 
Posty: 9754
Od: Nie wrz 13, 2009 19:15
Lokalizacja: Kamienny Krąg, Wielka Brytfannia

Post » Sob gru 06, 2014 22:03 Re: Łagodny olbrzym ŁATEK - wieści, zdjęcia! :)))

No z Łatkiem to tylko analogowe czytanie wchodzi w grę :) Na podgrzanym stole ;)

Dziś był u nas w odwiedzinach pan sołtys, zobaczył Łatka i pyta "A ten to rasowy?"
"Nie, dachowiec zwykły."
"Aha. A ja myślałem. Bo ma taką fałdkę na brzuchu"

padłam :D
Wymyślanie imion dla kotów jest trudne. Robię to w święta. ("Ucieczka Logana")

Hadriana

 
Posty: 80
Od: Czw gru 08, 2005 16:49
Lokalizacja: Kraków

Post » Wto cze 20, 2017 13:56 Re: Łagodny olbrzym ŁATEK - wieści, zdjęcia! :)))

Nie wiem, czy jest tu jeszcze ktoś, kto pamięta Łatka? W tym roku stuknie nam 12 lat bycia razem :).

Obrazek
Wymyślanie imion dla kotów jest trudne. Robię to w święta. ("Ucieczka Logana")

Hadriana

 
Posty: 80
Od: Czw gru 08, 2005 16:49
Lokalizacja: Kraków

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 222 gości