Dwa kociaki

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Nie mar 31, 2002 22:41 Dwa kociaki

Witam serdecznie :)

Ja tutaj z malym ogloszeniem :)

Otoz ktos szuka dwoch kotkow, chcialby zeby to bylo rodzenstwo (ew.
niespokrewnione kotki w podobnym wieku - czego oko nie widzi ;), kocurek i kotka. W wieku mlodzienczym, tak do 3 miesiecy.
Nie ma zadnych wymagan co do masci, wygladu. Choc dobrze by bylo by
kotki byly odmiennie ubarwione a nie np. dwa czarne.

Kotki mieszkalyby na wsi, ale otoczone bardzo dobra opieka. Bylyby
wychodzace ale na innej zasadzie niz przecietne koty wiejskie - po
prostu domowe, kochane kociaki ktore maja mozliwosc pohasac po polach i
lasach. Na pewno byloby im dobrze, zreszta mialabym je na oku bo w
poblizu pracuje.

Tym ludziom zalezy by dac dom jakims pokrzywdzonym kociakom, takim ktore urodzily sie gdzies w piwnicy w bloku, lub z jakiegos innego powodu nie maja domu i z tego powodu ich sytuacja jest ciezka. Wiec gdybyscie wiedzieli o takich kotkach w Warszawie - prosze o kontakt. Jednak ta sprawa jest wazna gdzies do poniedzialku wieczorem, bo do tego czasu obiecalam dac znac czy znajde jakiegos kociego nieszczesnika. Pozniej pewnie sobie wezma jakiegos kota od ktoregos z gospodarzy. Nie zeby takie kociaki nie zaslugiwaly na dom, ale czasem miejskie kocieta maja znacznie mniejsze szanse na samodzielne przezycie niz kociaki urodzone na wsi. Po prostu pomyslalam ze sprobuje - jak znajde jakas parke biedakow to beda mialy dom, jesli nie - dom trafi sie kociakom ze wsi.

Na schronisko nawet ich nie namawiam bo nikt im nie da kota na wies.
Jednak jest szansa dania domu dwom kociakom ktore domu nie maja - na
pewno beda tam mialy dobrze. Sama bym je tam dowiozla i pozniej
pilnowala czy wszystko jest ok.

Jesli ktos cos wie o parce kociat potrzebujacych domu - prosze o kontakt na priv. Szybciej to zauwaze i odpowiem.

Pozdrawiam
Agnieszka

Blue

 
Posty: 23497
Od: Pt lut 08, 2002 19:26

Post » Nie mar 31, 2002 22:53

Blue, ja niestety nie pomogę, ale korzystając z tego, że akurat tu jesteś, życzę Wesołych Świąt :) dla Ciebie, TŻ i kacimberków :)
Obrazek
Obrazek

Keskese

 
Posty: 16010
Od: Pon lut 04, 2002 15:34
Lokalizacja: Toruń

Post » Pon kwi 01, 2002 22:41

Witam :D
Keskese - dziękujemy za życzenia :D
Mam nadzieję że jesteście po tych świętach mniej objedzeni niż ja i Damork :wink:
Niestety to ogłoszenie jest już nieważne, a szkoda, bo miałam nadzieję że uda się znaleźć jakieś biedne dwa kociaki które zyskałyby nowy dom :(
Ale nie ma tego złego, ten dom dostaną jakieś dwa wiejskie kocięta :)

Blue

 
Posty: 23497
Od: Pt lut 08, 2002 19:26




Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 508 gości