Strona o zabezpieczeniach okien, balkonów i ogrodów.

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Śro cze 02, 2021 21:44 Re: Strona o zabezpieczeniach okien, balkonów i ogrodów.

Ja polecam tą firmę http://kociasiatka.pl/
Konkretny Pan, porządne wykonanie, dobry kontakt.

Sisi44

Avatar użytkownika
 
Posty: 227
Od: Nie sty 27, 2019 23:39

Post » Pon sie 09, 2021 11:13 Re: Strona o zabezpieczeniach okien, balkonów i ogrodów.

Ktoś się spotkał z takim rodzajem zabezpieczenia?
https://www.jacopic.pl/34,siatka-dla-kota-biala-50-mm

Podarła się stara siatka na oknie i zależy mi, zeby obyło się bez firmy i jak najprostszym sposobem.
Prawo i Sprawiedliwość jest najbardziej mściwym gangiem politycznym w Europie./Davies

Obrazek
"Lepiej czasem zapalić małą świeczkę, niż przeklinać mrok.."

morelowa

 
Posty: 22992
Od: Sob gru 19, 2009 10:38
Lokalizacja: Wrocław

Post » Czw sie 12, 2021 10:31 Re: Strona o zabezpieczeniach okien, balkonów i ogrodów.

morelowa pisze:Ktoś się spotkał z takim rodzajem zabezpieczenia?
https://www.jacopic.pl/34,siatka-dla-kota-biala-50-mm

Podarła się stara siatka na oknie i zależy mi, zeby obyło się bez firmy i jak najprostszym sposobem.

Nie mam balkonu ale mam tak zabezpieczone okna, gdzie parapet jest wybiegiem. Po wielu latach prób mogę po wiedzieć jedno, tylko metalowa siatka daje największą gwarancję bezpieczeństwa. Mamy w kształcie plastra miodu. Koty mogą szarpać i drapać do woli.
Obrazek

Dla naszych Słoneczek [*] Kochamy i tęsknimy.

ASK@

Avatar użytkownika
 
Posty: 55360
Od: Czw gru 04, 2008 12:45
Lokalizacja: Otwock


Adopcje: 11 >>

Post » Pt sie 13, 2021 8:36 Re: Strona o zabezpieczeniach okien, balkonów i ogrodów.

ASK@ pisze:
morelowa pisze:Ktoś się spotkał z takim rodzajem zabezpieczenia?
https://www.jacopic.pl/34,siatka-dla-kota-biala-50-mm

Podarła się stara siatka na oknie i zależy mi, zeby obyło się bez firmy i jak najprostszym sposobem.

Nie mam balkonu ale mam tak zabezpieczone okna, gdzie parapet jest wybiegiem. Po wielu latach prób mogę po wiedzieć jedno, tylko metalowa siatka daje największą gwarancję bezpieczeństwa. Mamy w kształcie plastra miodu. Koty mogą szarpać i drapać do woli.


I masz takie - bo o to mi głównie chodzi - uchwyty do siatki?
Prawo i Sprawiedliwość jest najbardziej mściwym gangiem politycznym w Europie./Davies

Obrazek
"Lepiej czasem zapalić małą świeczkę, niż przeklinać mrok.."

morelowa

 
Posty: 22992
Od: Sob gru 19, 2009 10:38
Lokalizacja: Wrocław

Post » Pon sie 16, 2021 21:42 Re: Strona o zabezpieczeniach okien, balkonów i ogrodów.

Tetetki się sprawdzają jako uchwyty.
Psiara zreformowana od 2007 Smakusia, Gucio od 2008 oraz Rysia od 2009, Gapka odeszła w 2014, Gucio w 2017, Ryś i Jaga w 2020 . Nowi mieszkańcy Aki od 2018,a Bigos I Tekla od 2020 .
Zdrowia, pieniędzy i szczęścia wszystkim .

anulka111

Avatar użytkownika
 
Posty: 101800
Od: Sob lip 14, 2007 16:39
Lokalizacja: Zabrze

Post » Wto sie 17, 2021 7:10 Re: Strona o zabezpieczeniach okien, balkonów i ogrodów.

anulka111 pisze:Tetetki się sprawdzają jako uchwyty.


O, to super.
[mam nadzieję, że tetetki to to o co mi chodzi :mrgreen: ]
Prawo i Sprawiedliwość jest najbardziej mściwym gangiem politycznym w Europie./Davies

Obrazek
"Lepiej czasem zapalić małą świeczkę, niż przeklinać mrok.."

morelowa

 
Posty: 22992
Od: Sob gru 19, 2009 10:38
Lokalizacja: Wrocław

Post » Wto sie 17, 2021 7:27 Re: Strona o zabezpieczeniach okien, balkonów i ogrodów.

Znaczy trytytki? :twisted:
Państwo nie może prowadzić człowieka do zbawienia na smyczy, bo to jest wbrew Konstytucji

evanka

Avatar użytkownika
 
Posty: 54240
Od: Pt gru 13, 2002 16:16
Lokalizacja: miasto wojewódzkie na prawach powiatu, a nawet gminy

Post » Wto sie 17, 2021 8:00 Re: Strona o zabezpieczeniach okien, balkonów i ogrodów.

To czy to - to jednak nie o to chyba pytałam... :(
Prawo i Sprawiedliwość jest najbardziej mściwym gangiem politycznym w Europie./Davies

Obrazek
"Lepiej czasem zapalić małą świeczkę, niż przeklinać mrok.."

morelowa

 
Posty: 22992
Od: Sob gru 19, 2009 10:38
Lokalizacja: Wrocław

Post » Wto sie 17, 2021 8:08 Re: Strona o zabezpieczeniach okien, balkonów i ogrodów.

Może nadałyby się takie cienkie biale sznureczki jak do żaluzji? One są bardzo mocne i wytrzymałe.
Kiedyś chyba w jakimś markecie kupowałam jak mi Taya pogryzła i musiałam wymienić.
Państwo nie może prowadzić człowieka do zbawienia na smyczy, bo to jest wbrew Konstytucji

evanka

Avatar użytkownika
 
Posty: 54240
Od: Pt gru 13, 2002 16:16
Lokalizacja: miasto wojewódzkie na prawach powiatu, a nawet gminy

Post » Wto sie 17, 2021 8:09 Re: Strona o zabezpieczeniach okien, balkonów i ogrodów.

Ale lmnie w ogóle nie o to chodzi :evil:
Dałam link do samodzielnego, bezinwazyjnego zabezpieczenia okna. Okna. Uchwyty, które trzeba przykleić do ściany!
Prawo i Sprawiedliwość jest najbardziej mściwym gangiem politycznym w Europie./Davies

Obrazek
"Lepiej czasem zapalić małą świeczkę, niż przeklinać mrok.."

morelowa

 
Posty: 22992
Od: Sob gru 19, 2009 10:38
Lokalizacja: Wrocław

Post » Wto sie 17, 2021 9:15 Re: Strona o zabezpieczeniach okien, balkonów i ogrodów.

Zrozumiałam, że chcesz naprawić rozerwaną siatkę
Państwo nie może prowadzić człowieka do zbawienia na smyczy, bo to jest wbrew Konstytucji

evanka

Avatar użytkownika
 
Posty: 54240
Od: Pt gru 13, 2002 16:16
Lokalizacja: miasto wojewódzkie na prawach powiatu, a nawet gminy

Post » Wto sie 17, 2021 11:12 Re: Strona o zabezpieczeniach okien, balkonów i ogrodów.

morelowa pisze:
ASK@ pisze:
morelowa pisze:Ktoś się spotkał z takim rodzajem zabezpieczenia?
https://www.jacopic.pl/34,siatka-dla-kota-biala-50-mm

Podarła się stara siatka na oknie i zależy mi, zeby obyło się bez firmy i jak najprostszym sposobem.

Nie mam balkonu ale mam tak zabezpieczone okna, gdzie parapet jest wybiegiem. Po wielu latach prób mogę po wiedzieć jedno, tylko metalowa siatka daje największą gwarancję bezpieczeństwa. Mamy w kształcie plastra miodu. Koty mogą szarpać i drapać do woli.


I masz takie - bo o to mi głównie chodzi - uchwyty do siatki?


Kupilam i jak tylko dorwiemy wlasciciela naszego mieszkania, bedzie montowac na balkonie. Dam Ci znac :)
Obrazek

Malk

Avatar użytkownika
 
Posty: 10011
Od: Pon paź 01, 2007 18:30
Lokalizacja: Oslo, NO

Post » Wto sie 17, 2021 12:05 Re: Strona o zabezpieczeniach okien, balkonów i ogrodów.

morelowa pisze:Ale lmnie w ogóle nie o to chodzi :evil:
Dałam link do samodzielnego, bezinwazyjnego zabezpieczenia okna. Okna. Uchwyty, które trzeba przykleić do ściany!

Sorki, nie zagladałam.Mamy "dziury" we framudze okna zrobione. Elewacja jest rozporowa i nie uszkodzona. Bałam się kleic bo moje potrafią wyrwać wsio. Robił mi to BezpiecznyDOMdlaKOTA
https://www.facebook.com/BezpiecznyDOMd ... 703695104/
Obrazek
Obrazek

Dla naszych Słoneczek [*] Kochamy i tęsknimy.

ASK@

Avatar użytkownika
 
Posty: 55360
Od: Czw gru 04, 2008 12:45
Lokalizacja: Otwock


Adopcje: 11 >>

Post » Wto sie 17, 2021 12:13 Re: Strona o zabezpieczeniach okien, balkonów i ogrodów.

evanka pisze:Znaczy trytytki? :twisted:
chyba tak -takie plastikowe zaciski :oops: :oops: :oops:
Psiara zreformowana od 2007 Smakusia, Gucio od 2008 oraz Rysia od 2009, Gapka odeszła w 2014, Gucio w 2017, Ryś i Jaga w 2020 . Nowi mieszkańcy Aki od 2018,a Bigos I Tekla od 2020 .
Zdrowia, pieniędzy i szczęścia wszystkim .

anulka111

Avatar użytkownika
 
Posty: 101800
Od: Sob lip 14, 2007 16:39
Lokalizacja: Zabrze

Post » Wto sie 17, 2021 14:58 Re: Strona o zabezpieczeniach okien, balkonów i ogrodów.

No, dobrze. Kupiłam. Jutro powinnam mieć.
I się zobaczy. Migdał nie z tych co się pcha, skacze i sie wspina - wręcz przeciwnie, raczej zaśnie..
Nie bardzo chce mi się wierzyć, że to się ma trzymać, ale... ja to muszę sama.
Prawo i Sprawiedliwość jest najbardziej mściwym gangiem politycznym w Europie./Davies

Obrazek
"Lepiej czasem zapalić małą świeczkę, niż przeklinać mrok.."

morelowa

 
Posty: 22992
Od: Sob gru 19, 2009 10:38
Lokalizacja: Wrocław

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: AhmedCoend, kasiek1510 i 407 gości