Dziekuję

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Czw mar 28, 2002 21:37

Elżbieto serdecznie Cie witamy. Jestesmy imienniczkami, bardzo mi milo, ze bedziemy mogly poznac sie dzieki temu forum. Moj kocurek wita Cie tak jak tylko umie najpiekniej. Drakula i Ella.

Ella

 
Posty: 8227
Od: Czw mar 07, 2002 13:22

Post » Pt mar 29, 2002 1:58 Dziękuję

Za cudowne powitania i nadzieję dziękuję.Jeœli chodzi o kotka Elli to widziałam na KOterii-Drakula jest cudowny i przepiękny.Sama mam psa,majego najwspanialszego przyjacela.Powiem Wam coœ dziœ poraz pierwszy od długiego czasu z radoœciš wyszłam na miasto.Zgłosiłam sie do Spisu.Szanse marne,ale sam fakt iż tam poszłam to dla mnie bardzo dużo.Od czasu do czasu odezwę się.Jeszcze jedno-w i moim liœcie wspominałam o obelgach jakie spotkały mnie na innym forum.To tyle.Ela i piesek Gucio.
Elżbieta
 

Post » Pt mar 29, 2002 2:35

Świetnie, Elu... Brałem kiedyś udział w spisie. Całkiem ciekawe zajęcie :) Wiesz, z tutaj obecnych niektórzy też mają psy... I jakoś się towarzystwo nie gryzie... :wink: Napisz coś o swoim Guciu :)

Cóż, w sieci trafić można dosłownie na wszystko. Na obelgi również...

Estraven

 
Posty: 31460
Od: Pon lut 04, 2002 15:30
Lokalizacja: Poznań

Post » Pt mar 29, 2002 7:39

No to super Elu, że wyszłaś i się zapisałaś :D Trzeba walczyć.

Trzymam bardzo mocno kciuki, żeby się udało ze spisem :D

A nie wiem, czy wiesz, że kciuki forumowiczów mają czarodziejską moc...

Falka

 
Posty: 32599
Od: Pon lut 04, 2002 17:01
Lokalizacja: Praga

Post » Pt mar 29, 2002 8:23

No wlaśnie - superczarodziejską!
Jak Witch prosiła o kciuki na jej koncercie - to proszę, jeszcze bisowała!!!!!!
-no dobra, wiem, że Witch jest po porostu świetna!!!!!!
Liv + Mafi
& Lewka za Tęczowym Mostem
Obrazek


Zapraszam do czytania i komentowania:
Mój blog: Rekin w Himalajach

Liv

 
Posty: 21685
Od: Pon lut 04, 2002 15:40
Lokalizacja: Kraków - Balice

Post » Pt mar 29, 2002 8:38

Eluniu!
Oby się udało ze spisem. Życzę Ci tego z całego serca!!! Też trzymam kciuki. Pozdrowienia dla Ciebie, Męża i głaski dla Gucia. Napisz nam coś więcej o Twoim przyjacielu!(na pewno jest piesek cudowny) :D

Agni

 
Posty: 22294
Od: Wto mar 19, 2002 15:13
Lokalizacja: Kraków-Krowodrza

Post » Sob mar 30, 2002 9:11 Dziękuję

Gucio jest naprawdę wspaniały i bardzo go kocham.Jest to tzw.owczarek poniemiecki.Jest ze wsi.Naprawde okrutnej wsi.Dlatego tak bardzo boje się o te koty,które los rozdzielił z Wiedżmą.Ja jej nie krytykuję,bo nie jestem od osądzania tylko się martwie,bo zbyt dużo zła widziałam.Tryzmajcie kciuki za mnie - by los się w końcu do mnie uśmiechnął,no i za kotki.(O,cos serce boli o nie).Pozdrawiamy Ela,TZ i Gucio
Elżbieta
 

Post » Sob mar 30, 2002 9:33

Elżbieto! Pisalam do Ciebie wczoraj, ale stracilam polaczenie ze strona i nie poszlo. Jeszcze raz zycze Ci, zeby ta cudowna pora roku przyniosla Ci nadzieje. My z mezem tez mielismy taki okres, dlugo nie mial pracy, ale skonczylo sie dobrze. Trzymamy kciuki za cala Twoja rodzine, caluje mocno-Twoja imienniczka-Ella.

Ella

 
Posty: 8227
Od: Czw mar 07, 2002 13:22

Post » Sob mar 30, 2002 11:12 Dziękuję

Elżbieta pisze:Tryzmajcie kciuki za mnie - by los się w końcu do mnie uśmiechnął,no i za kotki.(O,cos serce boli o nie).Pozdrawiamy Ela,TZ i Gucio

Kciuki trzymam i Kitce tez kazalam pazury mocno zacisnac.:) Wiesz Elu, odkad jestem na tym forum, to kciuki mam non-stop zacisniete, bo zawsze jest za kogo i za co. :)

Pozdrawiam Was serdecznie. Gucia pograp ode mnie za uchem. :wink:

Hana

 
Posty: 10125
Od: Pon lut 04, 2002 15:36

[poprzednia]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Chanelka, Google [Bot], kasiek1510, magic99, magnificent tree i 544 gości