Schronisko w Jozefowie. Koty czekaja na dom, str.1

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Pt paź 28, 2005 16:14

Mysza....: "Tam koty do tej pory były zostawione same sobie." :cry:
Aż serce się kraje....
Obrazek

Akineko

 
Posty: 2317
Od: Pt wrz 23, 2005 10:20
Lokalizacja: Warszawa Mokotów

Post » Pt paź 28, 2005 16:20

Podobno w tygodniu do schroniska trafiły nowe kociaki, w tym jeden około miesięczny. Marnie widzę jego szanse :(
No nic, zobaczymy w niedzielę
Obrazek Przestępcy iSiedzieć

Kicorek

Avatar użytkownika
 
Posty: 30198
Od: Pon sie 30, 2004 9:47
Lokalizacja: Warszawa Żoliborz/Bielany

Post » Pt paź 28, 2005 19:22

Kicorek pisze:Podobno w tygodniu do schroniska trafiły nowe kociaki, w tym jeden około miesięczny. Marnie widzę jego szanse :(
No nic, zobaczymy w niedzielę

o matko....

serce mis ię pokroi do cna... takiego malucha, okruszka to w kieszeni można wynieść...
Obrazek
http://www.forastero.pl hodowla kotów brytyjskich

Mysza

Avatar użytkownika
 
Posty: 39656
Od: Pon cze 02, 2003 10:17
Lokalizacja: prawie Kraków

Post » Pt paź 28, 2005 20:03

Mysza pisze:o matko....

serce mis ię pokroi do cna... takiego malucha, okruszka to w kieszeni można wynieść...

To jesli mozesz to wynos, o ile on tam jeszcze bedzie. Dla takiego malucha tam sa marne sznase na przezycie :(
Kicia, Milki, Max i Ares (za TM)

agis

 
Posty: 968
Od: Pon gru 13, 2004 12:59
Lokalizacja: Warszawa

Post » Pt paź 28, 2005 21:18

Przeciez to malusia kruszynka :cry: Agis bardzo chetnie z wami pojade do schroniska. Zamrarzarke mozecie zabrac w niedziele. Jedziesz z tz ?? prezent jest na klatce ( 4 pietro :roll: ) trzeba ja jakos z tamtad zniesc moj tata pomoze ale sam to napewno sobie nie poradzi :wink: Odpisuje na forum bo nie mam nic na koncie w komie :oops: :oops: :oops: :oops:
Obrazek

Lilu

 
Posty: 4123
Od: Śro mar 03, 2004 16:41
Lokalizacja: Legionowo

Post » Pt paź 28, 2005 21:25

Lilu pisze:Przeciez to malusia kruszynka :cry: Agis bardzo chetnie z wami pojade do schroniska. Zamrarzarke mozecie zabrac w niedziele. Jedziesz z tz ?? prezent jest na klatce ( 4 pietro :roll: ) trzeba ja jakos z tamtad zniesc moj tata pomoze ale sam to napewno sobie nie poradzi :wink: Odpisuje na forum bo nie mam nic na koncie w komie :oops: :oops: :oops: :oops:

Ok Lilu :D To bedziemy u Ciebie po 11, tylko przypomnij mi adres na PW. Bo zapomialam :oops:
Moj TZ bedzie, wiec mam nadzieje, ze razem z Twoim tata dadza rade :D
Kicia, Milki, Max i Ares (za TM)

agis

 
Posty: 968
Od: Pon gru 13, 2004 12:59
Lokalizacja: Warszawa

Post » Pt paź 28, 2005 21:37

agis pisze:
Lilu pisze:Przeciez to malusia kruszynka :cry: Agis bardzo chetnie z wami pojade do schroniska. Zamrarzarke mozecie zabrac w niedziele. Jedziesz z tz ?? prezent jest na klatce ( 4 pietro :roll: ) trzeba ja jakos z tamtad zniesc moj tata pomoze ale sam to napewno sobie nie poradzi :wink: Odpisuje na forum bo nie mam nic na koncie w komie :oops: :oops: :oops: :oops:

Ok Lilu :D To bedziemy u Ciebie po 11, tylko przypomnij mi adres na PW. Bo zapomialam :oops:
Moj TZ bedzie, wiec mam nadzieje, ze razem z Twoim tata dadza rade :D


Oki wyśle Ci pm z adresem :) Jutro ładnie przyszykuje zamrarzarke żeby zwierzątka były zadowolone ;)

Dzięki za transport :1luvu:
Obrazek

Lilu

 
Posty: 4123
Od: Śro mar 03, 2004 16:41
Lokalizacja: Legionowo

Post » Pt paź 28, 2005 21:42

Kicorek pisze:Podobno w tygodniu do schroniska trafiły nowe kociaki, w tym jeden około miesięczny. Marnie widzę jego szanse :(
No nic, zobaczymy w niedzielę

ja moglabym go wziac, ale dopiero w przyszla sobote :(
moze ktos go przechowa do tego czasu???

Beata

 
Posty: 31551
Od: Nie lis 03, 2002 18:58

Post » Pt paź 28, 2005 22:03

Ja sie boje że nie umiałabym sie nim opiekowac

Mam nadzieje że on tam jest i znajdzie sie tymczasowy dom do soboty. :(
Obrazek

Lilu

 
Posty: 4123
Od: Śro mar 03, 2004 16:41
Lokalizacja: Legionowo

Post » Pt paź 28, 2005 22:15

ja mam dzisiaj szczepione maluchy i nie powinnam...
ale jesli nie bedzie innego wyjscia - to moge go na "dlugi weekend" wziac, najwyzej moje beda brykac caly czas ze starszakami

ale potrzebne byloby przetrzymanie go od wtorku wieczorem do soboty rano :wink:

ktos ma jakis pomysl???

Beata

 
Posty: 31551
Od: Nie lis 03, 2002 18:58

Post » Pt paź 28, 2005 22:20

Ciekawo jakiej opieki potrzebuje ten maluszek lekarstwa ??czy tylko karmienie i mizianie ?jejku dawno nie miałam w domu maluszków i nie pamietam :oops: :oops: :oops: :oops: . Nie wiem czy mama po dzisiejszym wybryku w szkole pozwolilaby mi na przetrzymaie malucha :oops: . Ale przeciez on taki malusi mało miejsca zajmie prawda :wink: :?: pogadam z nią jutro jak wróci ze szkoły.Niczego nie obiecuje :(
Obrazek

Lilu

 
Posty: 4123
Od: Śro mar 03, 2004 16:41
Lokalizacja: Legionowo

Post » Pt paź 28, 2005 22:28

Lilu pisze:Ciekawo jakiej opieki potrzebuje ten maluszek lekarstwa ??czy tylko karmienie i mizianie ?jejku dawno nie miałam w domu maluszków i nie pamietam :oops: :oops: :oops: :oops: . Nie wiem czy mama po dzisiejszym wybryku w szkole pozwolilaby mi na przetrzymaie malucha :oops: . Ale przeciez on taki malusi mało miejsca zajmie prawda :wink: :?: pogadam z nią jutro jak wróci ze szkoły.Niczego nie obiecuje :(

Lilu, jesli przetrzymalabys go przez te kilka dni, ja Ci zwroce koszty leczenia -jesli to bedzie potrzebne
wydaje mi sie, ze taki maluszek potrzebuje przede wszystkim ciepla (doslownie) i jedzonka - nie wiemy, czy on juz sam je czy trzeba go dokarmiac z butelki
zwroce koszty jedzonka rowniez
tylko ja go kurcze nie powinnam brac przed przyszla sobota...

Beata

 
Posty: 31551
Od: Nie lis 03, 2002 18:58

Post » Pt paź 28, 2005 22:44

Taki kociak powinien już jeść mięsko pić wode i próbować szamac suche ?? Żalezy jak samodzielna jest kruszynka no nic jutro wieczorem ( mama wraca chyba po 21 do domu) pogadam z nią może się zgodzi :roll:
Obrazek

Lilu

 
Posty: 4123
Od: Śro mar 03, 2004 16:41
Lokalizacja: Legionowo

Post » Sob paź 29, 2005 9:53

czekam i podnosze - moze ktos inny moglby pomoc?

Beata

 
Posty: 31551
Od: Nie lis 03, 2002 18:58

Post » Sob paź 29, 2005 11:29

up !!
Obrazek

Lilu

 
Posty: 4123
Od: Śro mar 03, 2004 16:41
Lokalizacja: Legionowo

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Doris2, Gosiagosia, kicalka, Majestic-12 [Bot], skaz, wicherek i 233 gości