Audiencja u Kitki

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Czw mar 21, 2002 11:40 Audiencja u Kitki

Żeby nie bylo ze tylko JWP Gapczyński audiencji udziela to i ja tez się pochwalę. Wczoraj mnie nie bylo, wiec z opóźnieniem informuje wszem i wobec, że kocia-kicia Kitką zwana audiencji mi udzieliła.
Po pierwsze przesliczne z niej stworzenie i wdzięczne. Po drugie dokładnie tak się prezentuje gościom jak Hana pisała. Najpierw uciekla, potem jak my sie poruszałyśmy po mieszkaniu to ona układała sie w bezpiecznej odleglosci ale miala wszystko na oku i pod kontrolą. Potem był drugi etap - weszla do budki w drapaku i patrzyla na nas, a właściwie na mnie, bacznie. My sobie herbatkę popijałyśmy i rozmawiałyśmy a Kitka hyc na najwyższe piętro drapaka, to był następny etap, potem pozostało mi tylko czekac na odpowiednią okazje żeby Kitkę dopaść i wygłaskać, dzięki pomocy nieocenionej Hany udało mi się to.
Hana i Kitka to bardzo gościnny i sympatyczny duet.
Mijo
Obrazek

Mijo

 
Posty: 1747
Od: Wto lut 05, 2002 9:48
Lokalizacja: Warszawa

Post » Czw mar 21, 2002 12:17

:oops: :wink: :oops: :wink: :oops:

Mijo, nam też było miło! Zapraszamy częściej, bo jeszcze Kitka nie zademonstrowała Ci wszystkich swoich umiejętności i zalet... :D
A jak będziesz brała wodą oligoceńską z mojego źródełka, to spoglądaj czy czasem Kitka nie robi orła na zasiatkowanym (w przyszłym tygodniu!!) balkonie. :lol:

Hana

 
Posty: 10110
Od: Pon lut 04, 2002 15:36

Post » Czw mar 21, 2002 12:18

No właśnie - ciekawa jestem, czy Kitka zaprezentowała jakiś numer ze swego programu akrobatycznego? :D

Falka

 
Posty: 32591
Od: Pon lut 04, 2002 17:01
Lokalizacja: Praga

Post » Czw mar 21, 2002 12:20

Bardzo chetnie Hano :D a na akrobacje przyjdzie czas niech tylko sie z ciocią Mijo Kitka bardziej spoufali. :wink:
Mijo
Obrazek

Mijo

 
Posty: 1747
Od: Wto lut 05, 2002 9:48
Lokalizacja: Warszawa

Post » Czw mar 21, 2002 12:33

Na dłuższy program artystyczno-akrobatyczny czasu zabrakło, ale co się odwlecze to nie uciecze. :D

Kitka pracuje nad rozszerzeniem programu. Dziś rano znowu zastałam ją na okienku w łazience - 1,5m gołej ściany nad wanną. Czy małpa wskoczyła, czy wspięła się po piecyku gazowym??? :roll:

Nowym elementem programu artystycznego jest natomiast wygryzanie wielkich dziur w opakowaniach zwirku EcoPlus. :lol:

Hana

 
Posty: 10110
Od: Pon lut 04, 2002 15:36

Post » Czw mar 21, 2002 13:00

Kochana Kiteczka! :lol: Ona sie po prostu dwoi i troi, zeby ci Hano rozrywke i zajecie zapewnic odpowiednie.
Widze, ze gosci pozazdroscila Gapczynskiemu, ktory juz nawet przeciez klub "zagapionych" zalozyl.
Wyobrazam sobie Kiteczke na najwyzszej polce drapaka, przyjmujaca holdy :wink: Tak trzymac! :twisted:

Daga

 
Posty: 25458
Od: Pon lut 04, 2002 15:46
Lokalizacja: Mysiadło

Post » Czw mar 21, 2002 13:11

:D :D

Jakąś etykietę trza będzie wypracować na takie okazje... :wink: Na przykład: jakie prezenty gościnnie kocurkom, jakie koteczkom, jak zwracać się do nich za pierwszym razem, ile razy należy się ukłonić i czy po ukłonie wycofać się tyłem czy przodem...

Estraven

 
Posty: 31460
Od: Pon lut 04, 2002 15:30
Lokalizacja: Poznań

Post » Czw mar 21, 2002 13:15

Oj to to ja prezentu nie mialam i mea culpa :oops: - czasu nie bylo. Ale za to Tuptuś dostał już przepiękną myszeczkę od Hany i Kitki i mam nadzieje ze duzo radości mu sprawi. :D
Mijo
Obrazek

Mijo

 
Posty: 1747
Od: Wto lut 05, 2002 9:48
Lokalizacja: Warszawa




Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 283 gości