kocie sklepy i sklepikarze

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Czw mar 21, 2002 19:34

ESTRAVEN napisal

[Dobrze prezentuje się sklep lecznicy przy Grunwaldzkiej (niezły wybór wydawnictw)

Sporo też nie patrzyłem, co dzieje się ze sklepikiem "Kocie Łakocie" na Szamarzewskiego, a dobrze go pamiętam]

Bylam dwa tygodnie temu w sklepie przy lecznicy- nie ogladalam wydawnictw, ale gadalam chyba z pol godziny z Pania, SUPER MILA OSOBA. Ma duzy wybor karm- Waltham, ANF- to tylko te ktorych nie znalam. Dostalam probki bezplatne. Zaluje, ze to tak daleko od centrum.
A sklepu "Kocie Lakocie" nie znam wcale, napisz co tam jest ciekawego. Czy naprawde same kocie smakolyki? Drakula ucieszylby sie bardzo!!!
Mam na tej ulicy Przyjaciolke, chetnie zajrze. Pozdrawiam Estravenie.

Ella

 
Posty: 8227
Od: Czw mar 07, 2002 13:22

Post » Czw mar 21, 2002 20:36

O sklepie przy Grunwaldzkiej też mogę tylko dobrze... Również dłużej zdarzyło mi się z pracującą tam panią porozmawiać, ale byłem dotąd wszystkiego tylko dwa razy.

O sklepie "Kocie Łakocie" napiszę, gdy tylko będę miał okazję tam znowu zajrzeć! Pozdrawiam :)

Estraven

 
Posty: 31460
Od: Pon lut 04, 2002 15:30
Lokalizacja: Poznań

Post » Czw mar 21, 2002 20:54

Dzieki Estravenie, mysle, ze sama przejde sie do tych "Kocich Frykasow" w najblizszym czasie. Ale sklepu na Glogowskiej bede musiala poszukac, bo znam tam tylko "Beethovena". Na Glogowska chetnie pojade, bo tam mieszka Lidka, od ktorej mam kocurka. Polacze wiec przyjemne z przyjemnym i odwiedze Lazarz. Nie ma nic milszego niz pogawedka w sklepie z kims, kto lubi zwierzaki i swoja prace. Ja rowniez pozdrawiam serdecznie. Ella.

Ella

 
Posty: 8227
Od: Czw mar 07, 2002 13:22

Post » Czw maja 16, 2002 21:49

Odświeżenie na życzenie :)

Ofelia

 
Posty: 19430
Od: Wto lut 05, 2002 17:16
Lokalizacja: W-wa

Post » Czw maja 16, 2002 21:55

dziekuje. przygotowuje sie teoretycznie do roli kociej mamy :D

migaja

 
Posty: 12414
Od: Pon maja 06, 2002 15:54
Lokalizacja: Warszawa - Mokotów

Post » Czw maja 16, 2002 22:03

Mijo, zupełnie nie wiem gdzie jest róg ul. Żelaznej i Płockiej. Coś mi się tu nie zgadza.
Jest jeszcze dobrze zaopatrzony sklep na ul. Wolskiej róg Płockiej w pasażu. Bardzo miłe panie. Sprowadzają na zamówienie. Można się poradzić. Polecam.

Ikonka

 
Posty: 75
Od: Czw kwi 18, 2002 23:02
Lokalizacja: Warszawa

Post » Czw maja 16, 2002 22:22

Anna-Zoo ma tez sklep przy Geancie w Jankach i chyba jest tańszy niz tem w galerii Mok. przynajmniej witaminki, które daje kotce sa tam tansze, a wogóle moge je dostac tylko w tej "sieci" sklepów.
Jest też sklepo-hurtownia Pabemia. Byłam tam dosyc dawno, ale widziałam duże wory z karmą. Nie wiem jaka była cena , bo mnie duże ilości nie interesują. mam kotke, która jest wybrednną niejadką. je tylko Royal Canin (ostatnio wymieszany z Hillsem - kupiłam na próbę) i puszki Felix Junior (choć wcale nie jest juz juniorem) z duża iloscia galaretki. na szczęscie to mozna dostac prawie w każdym sklepiku.

gata2

 
Posty: 11
Od: Pt maja 10, 2002 22:40
Lokalizacja: Warszawa - Włochy

Post » Czw maja 16, 2002 22:27

Ta sklepo-hurtownia ma swoją stronke http://www.pabemia.com.pl

gata2

 
Posty: 11
Od: Pt maja 10, 2002 22:40
Lokalizacja: Warszawa - Włochy

Post » Pt maja 17, 2002 10:14

Ofelia pisze:A siostra dzis widziala, jak w Anna zoo wywlali zdechlego ptaszka :(

była jakas afera nie tak dawno z Anna zoo z króliczkami zostawionymi na swieta bez jedzenia

Iwona

 
Posty: 12805
Od: Wto lut 05, 2002 15:55
Lokalizacja: Zielonka, Mazowsze

Post » Pt maja 17, 2002 11:29

a czy widzieli¶cie yorki sprzedwawne w anna zoo za szyb± jak chomiki????????? :twisted: :evil: dla mnie to straszne :!: co za hodowca odda³ swoje zwierzaki do wielkiego akwarium i miliarda ludzi?????

cynamon

 
Posty: 199
Od: Śro lut 06, 2002 23:14

Post » Pt maja 17, 2002 11:29

Ikonka pisze:Mijo, zupełnie nie wiem gdzie jest róg ul. Żelaznej i Płockiej. Coś mi się tu nie zgadza.
Jest jeszcze dobrze zaopatrzony sklep na ul. Wolskiej róg Płockiej w pasażu. Bardzo miłe panie. Sprowadzają na zamówienie. Można się poradzić. Polecam.

Bo ja nie napisalam, że na rogu Żytniej i Płockiej tylko że przy Płockiej :P tak chcialam przybliżyć położenie, to jest sklepik obok piekarni dwa kroki do Płockiej :wink: , ale Hana pisze że nie ma do tego sklepu zaufania wiec i ja tam już nie kupuję, podobno mole latały.

A ten o ktorym piszesz to koniecznie odwiedzę.
Mijo
Obrazek

Mijo

 
Posty: 1747
Od: Wto lut 05, 2002 9:48
Lokalizacja: Warszawa

[poprzednia]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: jasiulcowamama, Zeeni i 127 gości