NA ODROBACZANIE DZIKICH KOTÓW - FENBENAT

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Nie lip 28, 2013 20:10 Re: NA ODROBACZANIE DZIKICH KOTÓW - FENBENAT

Fenbenat 4% bez względu na to czy dla świń czy w nazwie dla kotów, jeśli ktoś z Was ma możliwość zamówić dla mnie u swego weta w Warszawie, to proszę w zależności od terminu ważności, jeśli więcej niż 3 lata to proszę o 400gram jeśli krótszy to 200 gram, odbiór w Warszawie osobisty przeze mnie lub w umówionym miejscu będę b.wdzięczna i mój kot też, nie mam pieniędzy na droższe odrobaczanie..
Ostatnio edytowano Wto lip 30, 2013 7:08 przez Julek2013, łącznie edytowano 1 raz

Julek2013

 
Posty: 16
Od: Nie lip 28, 2013 18:07

Post » Pon lip 29, 2013 7:17 Re: NA ODROBACZANIE DZIKICH KOTÓW - FENBENAT

przecież pani kota nie ma

odrobaczenie innym środkiem (tabletką) kosztuje mniej niż 10 zł...
ObrazekObrazekObrazek

kaja555

 
Posty: 7041
Od: Pt lut 08, 2008 12:28
Lokalizacja: Tychy/Wola (śląskie)

Post » Pon lip 29, 2013 8:11 Re: NA ODROBACZANIE DZIKICH KOTÓW - FENBENAT

Julek2013 pisze:Fenbenat 4% bez względu na to czy dla świń czy w nazwie dla kotów, jeśli ktoś z Was ma możliwość zamówić dla mnie u swego weta w Warszawie, to proszę w zależności od terminu ważności, jeśli więcej niż 3 lata to proszę o 400gram jeśli krótszy to 200 gram, odbiór w Warszawie osobisty przeze mnie lub w umówionym miejscu będę b.wdzięczna i mój kot też, nie mam pieniędzy na droższe odrobaczanie...proszę o info na wierszeirenymalpao2.pl


Nie rozumiem, po co dla jednego kota całe opakowanie a tym bardziej dwa, to starczy na odrobaczenie 100 kotów.
Tabletka odrobaczająca np. Pratel kosztuje 5 zł.
Los bowiem synów ludzkich jest ten sam, co i los zwierząt; los ich jest jeden: jaka śmierć jednego, taka śmierć drugiego, i oddech życia ten sam. W niczym więc człowiek nie przewyższa zwierząt.
(Biblia, Księga Koheleta 3/19)

Prakseda

 
Posty: 8148
Od: Czw cze 16, 2005 10:35
Lokalizacja: Warszawa-Mokotów

Post » Pt sie 02, 2013 13:46 Re: NA ODROBACZANIE DZIKICH KOTÓW - FENBENAT

Jestem nowa na forum, trafiłam tu przeszukując google na temat środków odrobaczających. Mam dwa koty dorosłego i maluszka :1luvu: odrobaczane od małego różnymi środkami ale chciałabym zakupić ten Fenbenat dla mojej cioci która ma 3 koty i jeszcze dokarmia kilka w okolicy. Nie stać ją było do tej pory na odrobaczanie tych kotów. Jak mogę zamówić u Was ten środek? Ktoś go tu sprowadza z forum, chyba Pan/i Prakseda, tak?

Mam jeszcze jedno pytanie: w tytule jest : "NA ODROBACZANIE DZIKICH KOTÓW" - czy tzn. nie jest dobry dla kotów w mieszkaniach które były od początku odrobaczane innymi? Ta paczka jest, jak czytam na 100 kotów więc chciałabym trochę usypać dla moich, czy mogę podać im ten środek? Nie zaszkodzi?

Stokrotka-Malwina

 
Posty: 5
Od: Śro lip 17, 2013 0:15

Post » Pt sie 02, 2013 15:59 Re: NA ODROBACZANIE DZIKICH KOTÓW - FENBENAT

zaznaczam wątek :)
"Koty trzeba chwalić, robia się od tego bardziej puchate"

taizu

Avatar użytkownika
 
Posty: 16114
Od: Śro gru 30, 2009 23:05
Lokalizacja: Mazury

Post » Sob sie 03, 2013 11:25 Re: NA ODROBACZANIE DZIKICH KOTÓW - FENBENAT

Jak skontaktować się z Praksedą?

Stokrotka-Malwina

 
Posty: 5
Od: Śro lip 17, 2013 0:15

Post » Pon sie 05, 2013 7:43 Re: NA ODROBACZANIE DZIKICH KOTÓW - FENBENAT

Stokrotka-Malwina pisze:Jak skontaktować się z Praksedą?


Jestem.
Spróbuję zamówić. Mam zamówienia ok kilku osób. Jak moi weci nie osłupieją i nie zakwestionują takich ilości do zakupu, to będzie.
Pisałam o odrobaczaniu dzikich kotów dlatego, że na forum jest dużo karmicieli kotów bezdomnych i mają trudności w odrobaczaniu, z uwagi na fakt, iż dzikusom nie poda się tabletki do pyska. Tabletka rozkruszona w karmie jest z reguły gorzka i one tego nie zjadają. Fenbenat natomiast jest prawie bezsmakowy dlatego można dziczkom podawać w karmie.
Kot to kot, nie ma znaczenia domowy czy dziki. Środek działa jednakowo na wszystkie, chodzi tylko o formę i łatwość podania.
Los bowiem synów ludzkich jest ten sam, co i los zwierząt; los ich jest jeden: jaka śmierć jednego, taka śmierć drugiego, i oddech życia ten sam. W niczym więc człowiek nie przewyższa zwierząt.
(Biblia, Księga Koheleta 3/19)

Prakseda

 
Posty: 8148
Od: Czw cze 16, 2005 10:35
Lokalizacja: Warszawa-Mokotów

Post » Pon sie 05, 2013 15:55 Re: NA ODROBACZANIE DZIKICH KOTÓW - FENBENAT

Chciałabym możliwie jak najszybciej, czy mogłabyś już w tym tygodniu wysłać? Jak podać adres itd. bo ja jestem tu zbyt krótko by wysłać wiadomość?

Czy Fenbenat jest dobry na tasiemce bo słyszałam że nie?

Stokrotka-Malwina

 
Posty: 5
Od: Śro lip 17, 2013 0:15

Post » Pon sie 05, 2013 16:18 Re: NA ODROBACZANIE DZIKICH KOTÓW - FENBENAT

Możesz już wysyłać PW.
[*] 7.03.1992-18.03.2004[']
Należało wdać się w awanturę. :(
Gdziekolwiek jesteś ...♥♥♥
KARINKA[*]15.06.2003-13.10.2008['] MACIUŚ[']5.05.2011 KUBUŚ[']26.07.2011 MRUŻKA[']27.03.2013
:cry: :cry: :cry:

NITKA/KARINKA

Avatar użytkownika
 
Posty: 12964
Od: Sob lut 21, 2009 8:41

Post » Wto sie 06, 2013 7:22 Re: NA ODROBACZANIE DZIKICH KOTÓW - FENBENAT

Stokrotka-Malwina pisze:Chciałabym możliwie jak najszybciej, czy mogłabyś już w tym tygodniu wysłać? Jak podać adres itd. bo ja jestem tu zbyt krótko by wysłać wiadomość?

Czy Fenbenat jest dobry na tasiemce bo słyszałam że nie?


Nie do końca ode mnie zależy wysyłka, bo lecznica zamawia w hurtowni. Jak nie ma w hurcie, to sprowadzają od producenta. Czasem to trwa. A ja tez nie zawsze zdążam przez zamknięciem poczty. Z reguły późno wracam z pracy. Musisz uzbroić się w cierpliwość.

Na tasiemce działa, może nie na wszystkie rodzaje. Ale ostatnio gdy moje małe tymczasy miały tasiemce, wychodziły z nich żywe człony, to inne środki zawiodły, a zadziałał właśnie Fenbenat.

Adres wysyłkowy prześlij mi na pw (prywatna wiadomość). Czyli w moim poście musisz kliknąć na ikonkę. pw.
Los bowiem synów ludzkich jest ten sam, co i los zwierząt; los ich jest jeden: jaka śmierć jednego, taka śmierć drugiego, i oddech życia ten sam. W niczym więc człowiek nie przewyższa zwierząt.
(Biblia, Księga Koheleta 3/19)

Prakseda

 
Posty: 8148
Od: Czw cze 16, 2005 10:35
Lokalizacja: Warszawa-Mokotów

Post » Wto sie 06, 2013 7:32 Re: NA ODROBACZANIE DZIKICH KOTÓW - FENBENAT

na tasiemca najlepiej odrobaczyć Fenbenatem 3 razy, w odstępach 2 tygodniowych.
ObrazekObrazekObrazek

kaja555

 
Posty: 7041
Od: Pt lut 08, 2008 12:28
Lokalizacja: Tychy/Wola (śląskie)

Post » Wto sie 06, 2013 8:17 Re: NA ODROBACZANIE DZIKICH KOTÓW - FENBENAT

kaja555 pisze:na tasiemca najlepiej odrobaczyć Fenbenatem 3 razy, w odstępach 2 tygodniowych.


Standardowo odrobacza się przez trzy kolejne dni, i potem po 2 tygodniach. Jeżeli robal jest "uparty", to można powtarzać po kolejnych 2 tygodniach.
Los bowiem synów ludzkich jest ten sam, co i los zwierząt; los ich jest jeden: jaka śmierć jednego, taka śmierć drugiego, i oddech życia ten sam. W niczym więc człowiek nie przewyższa zwierząt.
(Biblia, Księga Koheleta 3/19)

Prakseda

 
Posty: 8148
Od: Czw cze 16, 2005 10:35
Lokalizacja: Warszawa-Mokotów

Post » Nie wrz 22, 2013 22:51 Re: NA ODROBACZANIE DZIKICH KOTÓW - FENBENAT

o! to informacje - jak dla mnie - do poczytania i pomocy w akcji: wolność jelit dla mojego wolno żyjącego

edit: Praksedo, dzięki za założenie wątku
tanie książki, ubrania damskie, męskie, dziecięce, małe butki, drobiazgi: http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=27&t=144206
a tu buty damskie: viewtopic.php?f=27&t=127481 - tanio tanio!

turkusowa

 
Posty: 3484
Od: Wto lip 13, 2010 19:34

Post » Pon wrz 23, 2013 7:27 Re: NA ODROBACZANIE DZIKICH KOTÓW - FENBENAT

Prakseda pisze:
kaja555 pisze:na tasiemca najlepiej odrobaczyć Fenbenatem 3 razy, w odstępach 2 tygodniowych.


Standardowo odrobacza się przez trzy kolejne dni, i potem po 2 tygodniach. Jeżeli robal jest "uparty", to można powtarzać po kolejnych 2 tygodniach.

UWAGA - bo nawet ja o tym zapomniałam, ale życie mi przypomniało :
Fenbendazol działa na tylko jeden gatunek tasiemca : Taenia taenieformis.
Pozostałym nie robi żadnej szkody - to ma bardzo duże znaczenie - mój ostatni tymczas Eryś miał inny gatunek i po 8 dniach fenbendazolu nadal pięknie wydalał żywe człony Echinococcus sp. (a moja malutka córeczka już miała do niego i jego pomieszczenia dostęp).
WWW Wiejski Wątek Wycinankowy - zajrzyj koniecznie i pomóż! http://forum.miau.pl/viewtopic.php?uid=6671&f=1&t=168251&start=0
Gabinet weterynaryjny EWAWET Rydułtowy http://www.ewawet.pl Klikając na stronę pomagasz mi pozycjonowaniu i promocji mojego gabinetu :) Pomożesz?
Obrazek

bluerat

Avatar użytkownika
 
Posty: 5797
Od: Sob lis 26, 2005 16:34
Lokalizacja: Rydułtowy

Post » Pon wrz 23, 2013 8:59 Re: NA ODROBACZANIE DZIKICH KOTÓW - FENBENAT

będę pamiętać
tanie książki, ubrania damskie, męskie, dziecięce, małe butki, drobiazgi: http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=27&t=144206
a tu buty damskie: viewtopic.php?f=27&t=127481 - tanio tanio!

turkusowa

 
Posty: 3484
Od: Wto lip 13, 2010 19:34

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 495 gości