chwalenie sie kotem :-)

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Pon mar 18, 2002 13:36

Asia, dobre! Tego jeszcze nie wymyslilam. Nie wiem tylko, czy Gapek chcialby lezec na tym :lol:
Padme, a gdziezes byla, ha? Od rana Cie wypatruje :D

Daga

 
Posty: 25458
Od: Pon lut 04, 2002 15:46
Lokalizacja: Mysiadło

Post » Pon mar 18, 2002 13:55

Jak mawiał mój dziadek "w skórze, tylko mi oczy widać".... :lol: Mam tak potworną i nieziemsko nudną robotę, że dopiero teraz zdołałam się "naderwać" bo nie urwać. Przedtem - co wlazłam na forum, szef mi spadał nad glowę jak Batman i dawał kolejną "Mission Impossible"
...

Padme

 
Posty: 28589
Od: Pon lut 04, 2002 15:32

Post » Pon mar 18, 2002 14:10

Oj biedaku! Wyslij tego szefa gdzies. Przeciez on Ci w pracy przeszkadza :wink: :D

Daga

 
Posty: 25458
Od: Pon lut 04, 2002 15:46
Lokalizacja: Mysiadło

Post » Pon mar 18, 2002 14:12

Hehe.. to z globusem to swietne.

A moje chlopaki pakuja sie gosciom na kolana (hmmm, jeden nawet do talerzy), mrucza i nadstawiaja sie do glaskania.
Chociaz Eryk jak otwieram drzwi na schody i widzi obcego to zmyka. Dopiero jak widzi, ze osoba zostala wpuszczona to wylazi.
Oni sa w ogole jakos za bardzo kontaktowi i zsocjalizowani.
pozdrowiena
ps. Edgar od dobrego kwadransa usiluje zezrec biedronke. Biedronka zwiala pod drukarke i nie wychodzi. Edgar czatuje cierpliwie. Ledwo mruga, tak zwierzyne wystawia. Biedny nie wie, ze jak ja ja dorwe to na dwor wypuszcze...

GRazyna

 
Posty: 4532
Od: Śro lut 06, 2002 14:54
Lokalizacja: Wawa suburbia

Post » Pon mar 18, 2002 14:13

No cóż... od tego są szefowie, nie? :roll:
...

Padme

 
Posty: 28589
Od: Pon lut 04, 2002 15:32

Post » Pon mar 18, 2002 14:25

Ojej, Grażynko, ten Twój niefutrzak taki łowny?
U mnie w sobotę cztery panienki obległy zaspaną biedronkę, wąchały, trącały, prawie głowami kręciły i po łebkach się drapały. A kropkowana i tak sobie poszła... Humanitarne koty!
Gata i Osiem Cudów Świata
Obrazek

Gata

 
Posty: 3441
Od: Wto lut 05, 2002 9:14

Post » Pon mar 18, 2002 14:26

A niekoniecznie. Dobry szef - moim zdaniem - na tyle umie sobie zorganizowac robote, ze pracownikowi co 5 minut nie zrzuca czegos na biurko tylko robi to w sposob zorganizowany.
Poza tym dobry szef ufa pracownikowi i nie musi go tez kontrolowac co chwilka. Taa, mialam kiedys takiego szefa, rozmarzylam sie...
Inna rzecz Padme, ze ja nie wiem przeciez gdzie Ty pracujesz, moze rzeczywiscie specyfika taka, ze Wam sie pali i wali caly czas :?

Daga

 
Posty: 25458
Od: Pon lut 04, 2002 15:46
Lokalizacja: Mysiadło

Post » Pon mar 18, 2002 14:31

Uaaa, u nas to jest jeszcze gorzej. Najpierw cisza, cisza, że słychać bąka muchy na suficie, a potem jak się nie zwali - i wtedy naprawdę nie wiadomo, gdzie wpierw ręce włożyć. Taka specyfika, że akcja za akcją jak na Bliskim Wschodzie. No więc właśnie minęłam taki peak i ledwie żyję... :cry:
Moja Mara uwielbia zjadać wołki zbożowe, które z kolei wędrują z byłej gołębiarni kominami i kanałami. Dostaje po dzióbie, bo wiadomo to, gdzie taki wołek się tarzał. Za to uwielbia "wystawiać" chrupki, jak jej rzucę i wpadnie gdzieś pod mebel. Jak upadnie blisko, to nie ruszy. Zjada tylko te, które skaczą po kilka razy :o
...

Padme

 
Posty: 28589
Od: Pon lut 04, 2002 15:32

Post » Pon mar 18, 2002 15:16

Jimmy zajmuje sie lowieniem konikow polnych w ogrodku, ale takich duzych, jak sa male to go nie interesuja. Chcialby tez zlowic Westi sasiadki, ale ten sie go boi i na mniej niz 2m nie podchodzi do furtki :twisted:

Pink

 
Posty: 12078
Od: Pon mar 04, 2002 18:47
Lokalizacja: Kostka Rubika

Post » Pon mar 18, 2002 15:53

podejrzewam, że Pyza jest gleboko przekonana, ze swiat został stworzony wyłacznie dlatego, że ona przyszła na swiat. Cokolwiek sie dzieje, dzieje sie dla kota. Gazeta na stole- oczywiscie, zeby kot mogl sie połozyc, sweter na krzesle, pusta reklamowka. We srode wyjelam rzeczy z torby po areobiku, Pyza wlazla do torby. lodowka szczeknie, Pyza w kuchni.

Iwona

 
Posty: 12805
Od: Wto lut 05, 2002 15:55
Lokalizacja: Zielonka, Mazowsze

Post » Pon mar 18, 2002 15:56

kochany kot !!!!!
ObrazekObrazekObrazek

Bomba

 
Posty: 7167
Od: Czw sty 31, 2002 23:09
Lokalizacja: Kielce

Post » Pon mar 18, 2002 20:19

Bo to jest najprawdziwsza prawda, ze swiat istnieje po to, zeby koty mialy zajecie.

Skorzak rzeczywiscie jest lowny. Nawet tak sie smiejemy z TeZetem, ze jakby przyszlo chlopakom starac sie o jedzenie wlasnym sumptem to Edgus by polowal, a Eryk czekal na chwile, zeby mu zabrac. Bo taki juz Papryczek jest.
Swoja droga Edgus goni muchy, pajaki, biedronki, wskaznik laserowy - wszystko co sie rusza. Oslabil mnie tylko w ubieglym roku jak usilowal upolowac szerszenia - wielkiego i brzeczacego, ktory znalazl sie w mieszkaniu nie wiem jak (siatki).

ps. mimo wielkiej cierpliwosci Edgus biedronki nie dostal. Jak wyszla to ja zebralam na kartke i wyslalam na balkon.

GRazyna

 
Posty: 4532
Od: Śro lut 06, 2002 14:54
Lokalizacja: Wawa suburbia

Post » Pon mar 18, 2002 20:23

Pink, a Twoj Jimmy jest jakich wymiarow?
Bo wiesz, jak to kun albo podobnej postury to ja sie wcale temu westiemu nie dziwie...

GRazyna

 
Posty: 4532
Od: Śro lut 06, 2002 14:54
Lokalizacja: Wawa suburbia

Post » Pon mar 18, 2002 22:17

Grazynko, Jimmy jest slusznych rozmiarow i wagowo cos miedzy Zagloba a Rambo i ja sie temu Westi tez nie dziwie. U nas w domu Jimmy zwany Bulka, bo na pyszczku taki okragly jak buleczka-kaiserka jest postrachem wszystkich psow i dzieci....chociaz bardzo je lubi :twisted:

Pink

 
Posty: 12078
Od: Pon mar 04, 2002 18:47
Lokalizacja: Kostka Rubika

Post » Pon mar 18, 2002 23:35

Pyza ma ma racjê :P Moje te¿ tak uwa¿aj± , szczegolnie Ma³a.
Albo ¶pi i ma byæ spokój bo budzi sie z dzieciêcym zdziwieniem na pyszczku albo ona nie ¶pi i nie ¶pi nikt bo ¶wiat ca³y nale¿y do kotów.
Wczoraj postawili¶my mikrofalówkê na nowe miejsce a o 1,00 po pó³nocy koteczka spo¿ytkowa³a zmiany i biega³a po kuchennym karniszu oraz sko¶nych belkach pod sufitem 8O . W strachu o ¿ycie rozkosznej kociny(przycinane pazurki) poprzestawiali¶my w nocy wszystko jak by³o . Poszli¶my spaæ ...a koteczka nie :evil: .
Nova

Nova

 
Posty: 55
Od: Pt lut 22, 2002 12:55
Lokalizacja: Warszawa

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Blue i 149 gości

cron