ŻWIRKI i inne wypełnienia kuwetki :)) Poradzcie

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Nie lip 20, 2014 12:44 Re: ŻWIRKI i inne wypełnienia kuwetki :)) Poradzcie

Ja mam 3 koty, używają Cat's Best Eco+, w sumie jestem zadowolona, ale mam już trochę dosyć żwirku wszędzie, no i ten Green Cat jednak nieco tańszy.
CBE+ u mnie zachowuje się podobnie - albo kulka, albo placek do dna.
Fundacja Pomocy Zwierzętom Kłębek KRS: 0000449181

Jarka

Avatar użytkownika
 
Posty: 10925
Od: Czw kwi 10, 2008 16:43
Lokalizacja: Poznań

Post » Nie lip 20, 2014 13:23 Re: ŻWIRKI i inne wypełnienia kuwetki :)) Poradzcie

Green Cat też sie nosi, trochę mniej,ale też. Jest troche cięższy ( worek 24 l Green waży niecałe 8 kg, worek 20l Cats Best 8,6 kg), ale i tak do poduch i portek moich dlugowlosych sie czepia.
Obrazek Obrazek

Thorkatt

 
Posty: 17122
Od: Czw sty 04, 2007 23:29
Lokalizacja: Wrocław

Post » Czw lip 24, 2014 15:16 Re: ŻWIRKI i inne wypełnienia kuwetki :)) Poradzcie

Cat's BEst ECO to bardzo fajny żwirek, ale szukałam czegoś, co lepiej pochłania zapach. No i znalazłam! SivoCat jest bardzo wydajny, ładnie pachnie i można go znaleźć w necie z dostawą. "oduczył" też mojego małego kotka sikać na buty - dowiedziałam się, że wersja super soft jest niedrażniąca dla kotów i chyba przekonał się do kuwety. Albo po prostu dorósł i zmądrzał. :)

Producent pisze, że SivoCat to żwirek z amerykańskiego bentonitu, przeciwbakteryjny i że opakowanie starcza na kilkadziesiąt dni. Jest chyba nieco lepszy niż ta luksusowa odmiana Benka no i niedrogi. Postaram się namówić panią ze sklepu zoo na osiedlu, żeby zamówiła, bo na razie zostają zakupy w necie. Ale to też fajnie, bo nie muszę go targać z zakupów, tylko robi to za mnie pan z DHL'a. :D:D:D

Całuski!

Kociokwikerka

 
Posty: 1
Od: Czw lip 24, 2014 15:02

[poprzednia]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: kasiek1510, korbacz9 i 174 gości