Oświadczenie

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Czw mar 14, 2002 13:44

No popatrz, a ja właśnie wczoraj zachwycałam się, że burza wokół niego wreszcie ucichła. Nawet moje dziecię zażądało zdjęcia ze ściany plakatu z HP i zawieszenia zdobycznego Władcy Pierścieni. Ciekawostka: mój nieustraszony syn do dziś śmiertelnie boi się Voldemorta, a prawie identycznych Czarnych Jeźdźców ma i nad łóżkiem i na piórniku....
I zdaje się, że HP już mu "przeszedł"
...

Padme

 
Posty: 28589
Od: Pon lut 04, 2002 15:32

Post » Czw mar 14, 2002 14:05

Pink - nie pamietam dokladnie, ale na pierwszym sa chyba strazacy z World Trade Center, na drugim pasazerowie tego samolotu, co sie na porywaczy rzucili. Jest jeszcze Schindler, Jezus, dalej nie pamietam, jacys ludzie, ktorzy przeciwstawiali sie nazizmowi.
Dwudziestke zamyka Madonna ;)

Ofelia

 
Posty: 19430
Od: Wto lut 05, 2002 17:16
Lokalizacja: W-wa

Post » Czw mar 14, 2002 14:27

Pogięło ich, czy co? :roll:
...

Padme

 
Posty: 28589
Od: Pon lut 04, 2002 15:32

Post » Czw mar 14, 2002 14:27

My tez kubki z Harrym mamy i Digimony i kotki i misie itp itd. A ja tez kocham kubki i filizanki Padme. Kompletny odjazd mam na punkcie skorup. On dalej jesz popularny w moim domu, Wladca tez oczywiscie. A Voldemort to i mnie przeraza, wyjątkowa ohyda.
Mijo
Obrazek

Mijo

 
Posty: 1747
Od: Wto lut 05, 2002 9:48
Lokalizacja: Warszawa

Post » Czw mar 14, 2002 14:37

Właśnie! Skorupy, jak ja je uwielbiam. Nescafe mam chyba z pięć, ale z Jacobsa filiżanka jest do d... Świetnie się pije z tych "chińskich" z Posti i z kawy Optima - takie niskie kubki, żółte.

Mijo, ostatnio w hipermarketach pojawil się cudny komplet do kawy (i do kawy po turecku, takie maciupcie) z malunkami w stylu sławnych impresjonistów. Śliczności.

Choruję na jedną (1) fliżankę Rosenthala - tak do kolekcji... :roll:
...

Padme

 
Posty: 28589
Od: Pon lut 04, 2002 15:32

Post » Czw mar 14, 2002 14:38

Padme pisze:Uwielbiam kubki i filiżanki!

w dmu mam żółty kubek do picia kawy z ekspresu i czarny do rozpuszczalnej.
wieczorem tuz przed snem wypijam kubek maslanki z kubka do maslani - ręćznie malowany w trzy paski seledynowy, lekko kremowy i piskowo żółty.
Ten od maslanki to takze ulubiony kolezanki dziecka - do kawy. Jak wieczorem chce nalac maslanki i nie makubka i potrafie wparowac do pokoju dziecka biednej kolezance wyrwac kubek z reki, bo jakos sobie nie moge wyobrazic, zebym mogla pic z innego, a kubkow mamy ok. 20 na 4 osoby, a TŻ pije wszystko z arcoraku.

Iwona

 
Posty: 12805
Od: Wto lut 05, 2002 15:55
Lokalizacja: Zielonka, Mazowsze

Post » Czw mar 14, 2002 14:41

Nam sie juz kubki w szafce nie mieszcza mimo, ze przy przeprowadzce zmienilam z 60tki na 80tke...
Jakos ciagle nam nowe przybywaja... ostatnio glownie z kotami.
Po kubek z Harrym Potterem specjalnie jechalysmy z mama spod Londynu na Picadilly... ;-)

A tak poza tym to zbieram piora wieczne ;-) Ale powoli sie zbior rozrasta ze wzgledu na koszty... :lol:
aktualny wątek viewtopic.php?f=46&t=213932
***** ***

zuza

Avatar użytkownika
 
Posty: 84884
Od: Sob lut 02, 2002 22:11
Lokalizacja: Warszawa Nowodwory

Post » Czw mar 14, 2002 14:41

Mój TŻ pije kawę z mlekiem z Tetleya, herbatę z kubka z misiem i kotem na dachu, kawę zwykłą z filiżanki z pseudo-Matissem... no i tak dalej. Sam znosi do domu tony piwa (kufle i kielichy, piwo stoi, więc jakby kto był w okolicy to serdecznie zapraszam na galerię piwa!) Masz rację, około 40 kubków na 3 osoby to są TE wlaściwe proporcje...

A ten arcoroc, znasz sposób, żeby go wytłuc? Bo mam za dużo i już mi się znudził...
...

Padme

 
Posty: 28589
Od: Pon lut 04, 2002 15:32

Post » Czw mar 14, 2002 14:42

A ja cos za Rosenthalem nie przepadam...... chociaz ostatnio widzialam Rosenthala, takiego awangardowego bialego z czarnymi kropkami czy kratka.....bomba...

Pink

 
Posty: 12078
Od: Pon mar 04, 2002 18:47
Lokalizacja: Kostka Rubika

Post » Czw mar 14, 2002 14:42

Ja chcę tylko do kolekcji, obojętne, jakiego :lol:
...

Padme

 
Posty: 28589
Od: Pon lut 04, 2002 15:32

Post » Czw mar 14, 2002 14:44

Padme pisze:Właśnie! Skorupy, jak ja je uwielbiam. Nescafe mam chyba z pięć, ale z Jacobsa filiżanka jest do d... Świetnie się pije z tych "chińskich" z Posti i z kawy Optima - takie niskie kubki, żółte.

Mijo, ostatnio w hipermarketach pojawil się cudny komplet do kawy (i do kawy po turecku, takie maciupcie) z malunkami w stylu sławnych impresjonistów. Śliczności.

Choruję na jedną (1) fliżankę Rosenthala - tak do kolekcji... :roll:

Hmmmm, Rosenthal ja to bym chciala caly komplecik, chora jestem,
w supermarketach powiadasz, przejade sie, zobacze, chociaz ostatnio kupilam komplecik 6 malenkich filizaneczek, uwielbiam go , a lubie w malenkich sklepikach kupowac, takich z roznosciami, zwykle bym od razu cala pensje na bibeloty wydala.
Mijo
Obrazek

Mijo

 
Posty: 1747
Od: Wto lut 05, 2002 9:48
Lokalizacja: Warszawa

Post » Czw mar 14, 2002 14:48

Dużo powiedziane, "komplet" ale sześć się uzbiera. Tylko nie na tzw "hali" tylko w pasażach i chyba głównie w Realach.

Uff, miło było, ale mi trochę mina zrzedła :cry: Właśnie się dowiedziałam, że zamknęli moją ukochaną hutę z ciągarnią, gdzie miałam praktyki, pracowałam przez lato i uczyłam się o silnikach... Szkoda huty (ponad 60 lat istnienia) i ludzi... :cry:
...

Padme

 
Posty: 28589
Od: Pon lut 04, 2002 15:32

Post » Czw mar 14, 2002 14:48

To niesamowite jakie mamy podobne manie! W tym musi cos byc. Ja mam stara porcelane do kawy, kubek z dwoma kotami w oknie i wschodzacym sloneczkiem do picia kawy rozpuszczalnej w pracy, i wielki pol litrowy okragly kubas z podstawka do porannej mooooccccnej herbaty z mlekiem. A porcelane Rosenthala kupujemy mojej bratowej na imieniny po jednej czastce, zeby uzupelnic zastawe, ktora dostala od mojej Mamy. A imie Kubus ? Tez jakos ladnie sie laczy z tym watkiem?

Ella

 
Posty: 8227
Od: Czw mar 07, 2002 13:22

Post » Czw mar 14, 2002 14:49

No pewnie! A zbieracie też inne rzezy?
...

Padme

 
Posty: 28589
Od: Pon lut 04, 2002 15:32

Post » Czw mar 14, 2002 14:49

nie mam rosenthala, ale po teściowej mam komplet filizanek do herbaty. Z cudwnej cieniutkiej porcelany, w kolorze kosci słoniowej z motywem bratkowym wewnątrz filizanek i na spodeczkach. Jedna jest odrobineczke odszczypana. kiedy jeszcze tesciowa zyła strasznie lubiłam pić z nich herbatę, choc tesciowa używała ich do kawy. Czasmi staje przez etażerka i tylko mi sie przyglądam. Kiedy stałysmy tak przed tymi filizankami z moja przyjaciólka Anią i przypatrywałysmy sie im przez 10 minut zupełnie bez słowa. Ubóstwiam piekne przedmioty.

Iwona

 
Posty: 12805
Od: Wto lut 05, 2002 15:55
Lokalizacja: Zielonka, Mazowsze

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: magnificent tree i 507 gości