Stefan-i co dalej ?

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Pt mar 11, 2005 19:11 Stefan-i co dalej ?

No więc tak...w swoim wątku pisałam niedawno o kotach, które się u mnie stołują na tarasie. Jest wśród nich zielonooki prześliczny burasek. Otrzymał imię Stefan 8)
Któregoś dnia moja mama pomyliła go z naszą Stefa i wpuściła do mieszkania (nb tak jak pomyliła Stellę z naszą Mimisią :wink: ). Kot nie protestował, zamiauczał ładnie, dał się wziąć na ręce i w tym momencie moja mama spostrzegła, że oczka jej się u kota nie zgadzają :wink: bo są zielone.. Z racji tej pomyłki dostał imię Stefan. Kot jest piękny, oswojony, czysty, przytulny i niestety pełnojajeczny. I tu mam pytanie do Was, bo tak właściwie to nawet nie wiem czy on jest czyjś.. Co mogę z nim zrobić ? Dodam, że kot lubi być na dworzu, bo po wizycie w domu i najedzeniu się podchodzi do drzwi balkonowych i daje znać, że chce wyjść. Jest przyjacielsko nastawiony do innych kotów, to raczej moja Stefa go pogoniła, paskuda :? Czy łapać go i kastrować aby nie znaczył i szukac mu domu ? Czy to możliwe, że on jest niczyj ? Bo jeśli się okaże, że on jest czyjś, a ja go wykastruję :roll: Piękny jest, ma śliczną mordkę, dużą, wygląda jak taki poczciwy miś :wink: Jakiś pomysł ?

Agusia

 
Posty: 3615
Od: Czw wrz 16, 2004 10:17
Lokalizacja: Warszawa Ursynów

Post » Pt mar 11, 2005 19:16

Nawet jesli jest czyjs to przeciez krzywda od kastracji mu sie nie stanie, nie?
aktualny wątek viewtopic.php?f=46&t=213932
***** ***

zuza

Avatar użytkownika
 
Posty: 84866
Od: Sob lut 02, 2002 22:11
Lokalizacja: Warszawa Nowodwory

Post » Pt mar 11, 2005 19:23

Wykastrować i potem zastanowić się co dalej :lol:
Zresztą - zapytaj się go czy jest czyjś 8)
Obrazek

ryśka

Avatar użytkownika
 
Posty: 33138
Od: Sob wrz 07, 2002 11:34
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Post » Pt mar 11, 2005 19:26

ryśka pisze:Wykastrować i potem zastanowić się co dalej :lol:
Zresztą - zapytaj się go czy jest czyjś 8)


:ryk: :ryk: :ryk:

To jeszcze trzeba go zapytać o kastracxję, może się przecież nie zgodzić :)

progect

 
Posty: 5771
Od: Nie lis 28, 2004 21:36
Lokalizacja: Kraków Bronowice teraz już Smardzowice

Post » Pt mar 11, 2005 19:28

O to bym się go (na wszelki wypadek) nie pytała 8)


:twisted:
Obrazek

ryśka

Avatar użytkownika
 
Posty: 33138
Od: Sob wrz 07, 2002 11:34
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Post » Pt mar 11, 2005 19:31

Czyli ciachać pompony :wink: Myślę, że będzie protestował ale damy radę. Z tą przynależnością do kogoś to już ciężej. Ja go spotykałam na osiedlu (i głaskałam) już latem. Wtedy jedna dziewczynka (kochająca koty i mająca pieska) z mojego osiedla płakała abym pozwoliła jej go zatrzymać (nie mój kotek ale widząc, że biega tak bezpańsko-powiedziałam ok, po uprzednim upewnieniu się z kim mam do czynienia) niestety Panie (czyli dziewczynka, jej babcia i mama) musiały go wypuścić, bo przeraźliwie miauczał i wyraźnie nie chciał być w domu (gdzie karmili i głaskali..) no więc ja bym mu chetenie czegos poszukała, bo jest cudny i milutki :roll: ale macie rację-zaczynamy od pomponów :wink:

Agusia

 
Posty: 3615
Od: Czw wrz 16, 2004 10:17
Lokalizacja: Warszawa Ursynów

Post » Pt mar 11, 2005 22:16

No to tzrymam za powodzenie akcji :-)
aktualny wątek viewtopic.php?f=46&t=213932
***** ***

zuza

Avatar użytkownika
 
Posty: 84866
Od: Sob lut 02, 2002 22:11
Lokalizacja: Warszawa Nowodwory

Post » Pt mar 11, 2005 22:48

Agusia pisze:Czyli ciachać pompony :wink: Myślę, że będzie protestował ale damy radę. ( ... ) ale macie rację-zaczynamy od pomponów :wink:


oj dziewczyny to ja wam nigdy nie chce wpasc w rece Wy to od razu "ciac pompony" i juz heheheh .... dobra decyzja :lol:
Obrazek Obrazek Obrazek

Zlociutki

 
Posty: 887
Od: Pt sty 28, 2005 1:29

Post » Pon mar 14, 2005 13:59

Na razie odwlekam ciachanie ze względu na moje domowe chorowitki...
Stefan był dziś u nas, najadł się, pomiział i poszedł :) Fajny jest, milutki i piękny 8)

Agusia

 
Posty: 3615
Od: Czw wrz 16, 2004 10:17
Lokalizacja: Warszawa Ursynów




Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot], indianeczka, Zeeni i 277 gości