Moralne koszty spiskowania!

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Śro mar 13, 2002 12:05

No to kotka B wyjasnia : lubie wszystkie koty,te rasowe tez tylko sa tacy co maja rasowego a na biednego kota nawet nie spojrza / nie mowie o Was/ - mam nieprzyjemnosc znac przez przypadek taka jedna osobe ,nikt z Forum, chwali sie ile to jego kot nie kosztowal i jakie to on ma papiery. A gnida niesamowita. No i o to mi chodzi. A na kotach toczylam boje o to ze napadli na Zosie,a ona nie chciala zle. No i ktos tam napisal ze nie da takim Zosiom do puszki a ja na to-komu daje :Zosiom czy kotom ?????
I nikt nie gania rasowcow,mrauygh .
ObrazekObrazekObrazek

Bomba

 
Posty: 7167
Od: Czw sty 31, 2002 23:09
Lokalizacja: Kielce

Post » Śro mar 13, 2002 12:09

Dziekuje, lewko. Jestem tego samego zdania na temat pokatnego rozmnazania kotow. To karygodne. Przykro mi, ze masz klopoty z Pieskiem, moge tylko zyczyc Ci duzo sil. Ella.

Ella

 
Posty: 8227
Od: Czw mar 07, 2002 13:22

Post » Śro mar 13, 2002 12:13

Tak Drakula jest czarny dymny. Dragon czarny dymny z bialym, pozostale kociaki srebrzyte pregowane i szylkretowe. Mama czarna, ojciec kremowo srebrzysty. Uff. Jak chcesz to mozesz obejrzec. Glaski raz jeszcze.
Ostatnio edytowano Śro mar 13, 2002 12:28 przez Ella, łącznie edytowano 1 raz

Ella

 
Posty: 8227
Od: Czw mar 07, 2002 13:22

Post » Śro mar 13, 2002 12:13

Bomba pisze:No to kotka B wyjasnia : lubie wszystkie koty,te rasowe tez tylko sa tacy co maja rasowego a na biednego kota nawet nie spojrza / nie mowie o Was/ - mam nieprzyjemnosc znac przez przypadek taka jedna osobe ,nikt z Forum, chwali sie ile to jego kot nie kosztowal i jakie to on ma papiery. A gnida niesamowita. No i o to mi chodzi. A na kotach toczylam boje o to ze napadli na Zosie,a ona nie chciala zle. No i ktos tam napisal ze nie da takim Zosiom do puszki a ja na to-komu daje :Zosiom czy kotom ?????
I nikt nie gania rasowcow,mrauygh .

Bomba, czytalam Twoje posty na kotach. Jestes najdzielniejsza Bomba jaka znam i Kotka Bomba ma wyjatkowe szczescie, ze na Ciebie trafila :D

Daga

 
Posty: 25458
Od: Pon lut 04, 2002 15:46
Lokalizacja: Mysiadło

Post » Śro mar 13, 2002 12:19

Ja tez bylam zawsze kocia mama, Ellu kot tez pozarl mojego kanarka :(
Ja nie bardzo mam ochote sie wypowiadac na temat ataku Zosi na Gine bo nie moge otworzyc Animalu a na kotach nie jest duzo napisane, czekalam az mi sie może uda ale nie moge otworzyc.
Padlo juz tu zreszta bardzo duzo trafnych uwag, ja lubie wszystkie koty, cale zycie mielismy kocie sieroty, teraz mam dwa rasowe, gdyby nie male mieszkanie to bylby trzeci i to bylaby sierota, ale kiedys jeszcze bedzie. NIe oceniam nikogo bo kazdy ma prawo do wyboru kota, jestem zwoleninikiem uczciwych hodowli gdzie koty mają dobrze (z takich są moje kotki) i wiele jest takich hodowli gdzie zwierzeta są kochane.
Jestem zdecydowalnym przeciwnikiem pseudohodowli i rozmnazaniu bez sensu. :evil:
Poza tym zawsze pomagalam i bede pomagac takim biedom co potrzebują tej pomocy.
Czego nienawidze to jest okrucieństwo, bezmyślność, cheć wziecia zabawki dla dziecka a jak sie znudzi to na bruk. I tak sie dzieje i z kotami i psami.
Moi znajomi twierdzą ze moje koty mają lepiej niż wiele dzieci. Ale ja im mowie ze nasze koty to tez nasza rodzina.
Mijo
Obrazek

Mijo

 
Posty: 1747
Od: Wto lut 05, 2002 9:48
Lokalizacja: Warszawa

Post » Śro mar 13, 2002 12:30

dodam jeszcze, że ta moja zwariowana suka jest moim pierwszym i jedynym zwierzakiem które kupiłam.
dodam również, że bardzo szanuje osoby, które pomagaja bezdomniakom.
po wizycie w azylu u p.Ireny zrozumiałam jaka to ciężka praca i odpowiedzialnośc.
W "nagrodę" za taką pracę, dokarmianie kotów, sterylizacje tych bezdomnych można usłyszeć jedynie kaśliwe uwagi, lub też epitety.
Ale cieszę się też, że istnieją rasowe śliczności na które patrzę z ogromną przyjemnością połączoną z lekką zazdrością, że ktoś ma te cuda na codzień.

lewka

 
Posty: 1922
Od: Pon lut 11, 2002 7:55
Lokalizacja: Warszawa

Post » Śro mar 13, 2002 12:31

Swiete slowa,Mijo,mryu
ObrazekObrazekObrazek

Bomba

 
Posty: 7167
Od: Czw sty 31, 2002 23:09
Lokalizacja: Kielce

Post » Śro mar 13, 2002 12:38

Gina,jezeli pomagasz tez kotom bezdomnym to wszystko jest ok.
ObrazekObrazekObrazek

Bomba

 
Posty: 7167
Od: Czw sty 31, 2002 23:09
Lokalizacja: Kielce

Post » Śro mar 13, 2002 12:59

Gina, przepraszam, może z Twojej strony to wygląda naprawdę okropnie, ale... WYLUZUJ! Wyluzuj, dziewczyno, bo złość zje Ciebie, kotę i koty zawartość. Ona to czuje, że Ty się denerwujesz. Nie pozwól jej przeżywać tego wszystkiego wraz z Tobą.
Powiedz sobie tak, jak moja Mama zawsze mówiła "Czy mnie q.. chwali, czy mnie złodziej gani...". Dobra, zdrowa postawa. Oszczędzasz siebie i innych. Ja też niejednej osobie wydrapałabym ślepia, bo mnie wkurza, nakładłabym jej do ucha jak do kontenera na śmieci, ale co to da?
Róbmy swoje... jak śpiewa Młynarski. Jeśli możesz spokojnie spojrzeć na siebie w lustrze (ale banał! :evil: ) to wszystko niech dla Ciebie będzie OK. Przecież PRÓBOWAŁAŚ.
...

Padme

 
Posty: 28589
Od: Pon lut 04, 2002 15:32

Post » Śro mar 13, 2002 13:00

mrauygh.....
ObrazekObrazekObrazek

Bomba

 
Posty: 7167
Od: Czw sty 31, 2002 23:09
Lokalizacja: Kielce

Post » Śro mar 13, 2002 13:02

Gina pisze:/...ciach.../ i jestem zła bo taka jedna ja jej ciągle nakładam do głowy o pseudohodowcach i rozmnażaniu........a ona poszła i kupiła dwa koty od osoby która rozmnaża dachowce........jakby mi nazłość robiła......i na dodatek ma zamiar rozmnożyć swoją kotkę........

O! i tu jest problem!
Choć nie przypuszczam, żeby ta osoba zrobiła to akurat na złość Tobie. Przypuszczalnie kupiła tam, bo taniej a w jej pojęciu "podobne do rasowych" to to samo co rasowe. Rób swoje, Gina.

Hana

 
Posty: 10125
Od: Pon lut 04, 2002 15:36

Post » Śro mar 13, 2002 13:05

Możesz po polsku (więcej) i po angielsku (skrót tego co po polsku). :wink:

Hana

 
Posty: 10125
Od: Pon lut 04, 2002 15:36

Post » Śro mar 13, 2002 13:18

Gino, u mnie pewna pani ma żółte papiery i 14 kotów w domu. Kocie niebo, bez kastracji, żarcie do syta, wychodzą kiedy chcą, mnożą się kiedy chcą, kupy i sikanie gdzie i kiedy chcą. A potem ona sprzedaje kociaki za symboliczną cenę, żeby mieć na to żarcie dla nich, bo renty nie starcza. Zrobiłby człowiek coś, ale ona ma papiery i skończyłoby się co najwyżej likwidacją kotów.
...

Padme

 
Posty: 28589
Od: Pon lut 04, 2002 15:32

Post » Śro mar 13, 2002 13:51

Przepraszam Bommba ale dobrymi uczynkami pieklo jest wybrukowane..... I "Zosia" tu sluzy jako pseldonim, bo tak naprawde to nie wiadomo czy to "Zosia" czy "Zosie"
Ja nie uchylam tylko kapelusza przed moimi wspolspacerowiczami, ktorzy przezyli ze mna tegoroczna zime i w mrozie (-20), w czterech swetrach, pieciu parach skarpet, z soplami przy nosie chodzili ze schroniskowymi psami na spacery. I przed naszymi glaskaczami ktorzy, po lodzie i zaspach (4 musialo w tym roku wyciagac pogotowie drogowe) przyjezdzali zeby pomiziac kociambry.......ale dziekuje serdecznie, naszej pani Anne-Lizie, hodowcy persow, ktora stworzyla portal na internecie naszego schroniska i nim sie zajmuje odpisujac na e-maile i aktualizacje, i dziekuje hodowli Rottwailerow przy szkole sportowej dla psow, ktora poswieca czas i swoja cierpliwosc, bo czesc "naszych" trudnych psow nie miala by szans na znalezienie nowego domu......... A przede wszystkim DZIEKUJE wszystkim hodowcom kotow rasowych, ktorzy w przeciagu 3 lat, organizujac na swoich wystawach zbiorki i kwesty pieniezne, doprowadzili do tego ze "nasze" koty przeniosly sie na jesieni do pieknego oszklonego pawilonu z wybiegani na zewnatrz.......
I przez STOCKEROW takich ludzi jak "Zosie" jest mi glupio patrzec tym ludziom w oczy......
I przez euforyczne "Zosie" uratowalismy 6 kotow ze schroniska, a tysiacom zaszkodzilismy..........

Pink

 
Posty: 12078
Od: Pon mar 04, 2002 18:47
Lokalizacja: Kostka Rubika

Post » Śro mar 13, 2002 14:06

Co to jest stocker? Bo rozumiem, że Zosi nie popierasz. Ja też nie.
...

Padme

 
Posty: 28589
Od: Pon lut 04, 2002 15:32

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: kasiek1510, Majestic-12 [Bot] i 514 gości