chetni na kota - duzo chętnych

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Nie mar 06, 2005 21:38 chetni na kota - duzo chętnych

to sa osoby które sie do mnie zgłosiły od poczatku tego roku
oczywiscie kazdemu starałam sie odpowiedziec i skierowa na forum ale nie jestem teraz w stanie ocenic z jakim skutkiem
dlatego tu zbiorczo - wklejam maile i wiadomosci
jesli ktos ma do wyadoptowania kociaki to mysle ze moze tutaj znalesc domki


to jest link do "aukcji" http://www.allegro.pl/show_item.php?item=43748014
takze jak ktos pisze o umaszczeniu kota ze stodka czy z boku to chodzi o to zdjecie wklejone w "aukcji" :wink:

1. Treść wiadomości:
jestem z Poznania. chciałabym zaopiekować się kotkiem (najlepiej małym ) pozdrawiam ewa
ladymusic@op.pl

2.Treść wiadomości:
Witam
Akurat poszukuję kotka do adopcji
Interesują mnie kociaki młode, najlepiej do 12 tygodni.
Podobają mi się persy i maine coon`y, nie szukam kota z rodowodem zeby go wozic po wystawach. chce miec towarzystwo w domku, przyjaciela i kogos, kim bede mogl sie opiekowac i poswiecac czas. Jesli posiada Pani kotki ktore choc czesciowo pasuja do mojego opisu prosze o kontakt
Gdyby mnie nie bylo na gg prosze pozostawic wiadomosc, odezwe sie najszybciej jak to mozliwe
Pozdrowienia
Piotrek
piter.18@op.pl
gg 3172211

3.Treść wiadomości:
Witam,
Od dłuższego czasu szukam małego kotka, dla mojej panny, która kocha te zwierzęta. Musiał by być malutki, pręgowany rudy to najlepiej, ale nie koniecznie, tylko niestety nie łaciaty.
Do Poznania mam niecałe 200km wiec z odbiorem osobistym nie problem. Czekam na jakieś inf.
Pozdrawiam
Arek
Aha, proszę pisać na meila: satypos@poczta.onet.pl
Pozdrawim
Arek

4.Treść wiadomości:
jestem z gniezna i wzielabym kotke mlodziutka-jak najmlodsza o masci takiej jak ta w srodku-jezeli mozna wybierac.moj nr na gg4834960
czy sa szczepione?albo odrobaczone,czy wiesz cos o tych kotkach?
pozdrawiam hoopper
hoopper@poczta.onet.pl

5.Treść wiadomości:
A jak by bylo z transpotrem do Ostrołęki
SIWYDTP@INTERIA.PL
(oczywiscie interesuje go adopcja kotka ;) )

6--------------------------------------------------------------------------------
Treść wiadomości:
Witam, jestem z Częstochowy. Czy jest jaliś młody kotek lub kotka do adopcji?Pozdrawiam i proszę o zdjęcia.

ewulina@buziaczek.pl
Ostatnio edytowano Pon mar 07, 2005 9:31 przez NattyG, łącznie edytowano 1 raz

NattyG

 
Posty: 2843
Od: Nie cze 20, 2004 15:20

Post » Nie mar 06, 2005 21:41

7. --------------------------------------------------------------------------------
Treść wiadomości:
witam! Mieszkam w Wolsztynie i chcialabym sie dowiedziec czy sa moze kotki małe w granicach kilku miesiecy masci takiej jak te dwa przedstawione na zdjeciu wiem ze jest to moze dziwne ale niedawno przeprowadzilam sie i w domu rodzinnym zostawiłam moja pupilke i strasznie za nia tesknie a jest tej samej masci od kilku miesiecy mysle o wziecu kotka do domku i chcialabym by byl podobny do mojej kotki z góry dziekuje za odpowiedz i pozdawiam.Sylwia

witam chodzi mi o te dwa kotki które maja podobne umaszczenie takie prążkowane a ja chciałabym jedną kotkę o takim umaszczeniu jezeli pojawi sie to prosze o kontakt z gory dziekuje i pozdrawiam
najlepiej taki do 8-9 miesiecy
czarniutka100@wp.pl


8. --------------------------------------------------------------------------------
Treść wiadomości:
Witam,
Szukam malutkiego kotka do adopcji, najlepiej rudego. Mojemu 1,5 rocznemu kotkowi chcę przynieść do domu młodszego braciszka. Proszę o informację jeżeli ma Pani jakieś malutkie kociaki. Jestem z Warszawy.
Pozdrawiam,
Adriana
adriana.andrzej@neostrada.pl

9.Treść wiadomości:
czy jeździ pani niekiedy w kierunku Warszawy? Bo niestety tam mieszkam a zakochałam się w Izydzie. Moja córka też..... A to trochę daleko
Pozdrawiam, Agnieszka Kiełb
Witam!

Mój numer to 695 421 841 lub 606 780 922 .

Mieszkam w kawalerce. Co do znajomości kotów to moja kotka ma 9 lat i niestety jak wyprowadzałam się z domu to musiałam zostewić ją u rodziców - wychowała się na działce i po 6 latach wolności czułaby się w mieszkaniu jak w klatce - teraz opiekuje się nią moja siostra. A co najważniejsze bardzo kocham koty.
agnes_k7@poczta.onet.pl

10. --------------------------------------------------------------------------------
Treść wiadomości:
Witam!
Piszę ,aby się dowiedzieć czy są inne chętne osoby na kociaki z Katowic bądź okolic,gdyż właśnie jestem z Katowic i chcę kotka lecz pojawia się problem transportu i jego pokrycia kosztów-może jeśli będzie parę chętnych osób wspólnie będzie łątwiej opłacić należność.Z góry dziękuję za odpowiedź i jestem pełna uznania za opiekę nad maluchami i nie tylko :)
pozdrawiam Klaudia B.
Witam!
moj numer gg: 1818364
pozdrawiam
1c01@wp.pl

NattyG

 
Posty: 2843
Od: Nie cze 20, 2004 15:20

Post » Nie mar 06, 2005 21:52

11Treść wiadomości:
Witam,
W sprawie kotków :) Chętnie zaadoptowałabym 1 kotka - mam już czarną kociczkę, ma 7 lat.
Proszę o zdjęcia - im więcej tym lepiej.
kontakt - gg 3248629, e-mail: anaris1@gazeta.pl
poznan

12
Treść wiadomości:
Witam szukam kotka ale kotek musi byc malutki poniewaz bedzie przebywal z małą dziewczynką!! moj nr gg to 7678967 kom.697130420 niestety jestem z bardzo daleka z Jastrzebia Zdroju to jest na sląsku!!pozdrawiam Ala
alicja255@op.pl

13. Treść wiadomości:
Witam.Mam dom z podwórkiem.Mieszkam z dala od ulic i miast.Kotka by miała super.Nie była by sama poniewaz mam pieknego kocurka-prawie brytyjskiego.Prosze napisac czy kotka jest szcezpiona i odrobaqczona?Jeżeli mozna to prosze przysłac wiecej zdjęc kotki.I czy była by mozliwosc dowiezienia kotki Do Kolumny(jest to koło Łodzi)-jadąc od Poznania to bliżej niz Łódz.Pozdrawiam i czekam na odpowiedz.Ola

olakl@autograf.pl


14.--------------------------------------------------------------------------------
Treść wiadomości:
Witam,
Wysłaliśmy do Pani 2 dni temu pytanie w sprawie tego smutnego kotka. Pytanie brzmiało czy jest możliwość dostarczenia kotka do Krakowa. Podaliśmy numer telefonu, niestety wciąż czekamy na jakiś sygnał.
Nr telefonu: 608 52 66 23 - Marzena
695945661 - Bartek
Obiecujemy dobrze się nim zaopiekować
Pozdrawiamy
Marzena i Bartek
seagaol@poczta.onet.pl

15. Treść wiadomości:
Witam serdecznie!!!
Czy istnieje jakiś inny sposób odebrania tej smutnej kotki niż osobisty, który jest niemożliwy do zrealizowania, gdyż jest to duża odległość ponad 300 km okolice Krakowa. Mieszkam w domu jednorodzinnym i napewno będzie jej u mnie bardzo dobrze i przestanie być smutna.
Pozdrawiam Bartek Mól
Mój numer to 695 945 661
032 644 71 63
kontakt Bartek lub Marzena
pozdrawiam Bartek Mól
bob131313@o2.pl

NattyG

 
Posty: 2843
Od: Nie cze 20, 2004 15:20

Post » Nie mar 06, 2005 22:05

16
Treść wiadomości:
Witam!!!!!!!!!!!!!!
Czy posiada może pani jakieś małe kotki ????? Jeśli tak to jakie???? Ewentualnie proszę o zdjęcia. Dziękuję. Pozdrawiam.
magda.skibczak@wp.pl

17.Treść wiadomości:
Witam serdecznie
Poszukuje bialego kotki lub kocurka (wiek obojetny)
Serdecznie dziekuje
weissinger@op.pl

18. Treść wiadomości:
Cześć

Mamy już czarnego kociaka, który w lipcu skończy trzy lata, ale niestety od poniedziałku do piątku przez większą część dnia siedzi w odmu sam. Szukamy mu partnera do zabawy - małego kotka, najlepiej dwumiesięcznego, którego on mógłby wychowywać. Zależy nam na czarno-białym kociaku, tzn. najlepiej aby miał białe poduszki, krawat, albo miał w ogóle sporo białej sierści. Jeżeli jest możliwość skombinowania takiego kociaka, proszę o dopowiedź.
Dzięki\Pozdrawiam\Andrzej
andrzej.grupa@poznan.agora.pl

19 NIE POLECAMY TEGO KONTAKTU
kordoni oddano koteczkę ze złamana nózką


ale go zostawiamy zeby nikt sie nie naciął

Treść wiadomości:
witam
szukam malego kocurka tak do 2 miesiecy
pozdr
joaza1@op.pl

20
--------------------------------------------------------------------------------
Treść wiadomości:
witam serdecznie, mieszkam w poznaniu od 3 miesiecy, jestem zainteresowana zakupem kotka, najlepiej gdyby byl to kotek rudy, moze byc rowniez dorosly kocurek, pozdrawiam i prosze o odpowiedz
aniasospirare@tlen.pl


joanna
Ostatnio edytowano Wto mar 08, 2005 20:01 przez NattyG, łącznie edytowano 1 raz

NattyG

 
Posty: 2843
Od: Nie cze 20, 2004 15:20

Post » Nie mar 06, 2005 22:09

21
Treść wiadomości:
Witam,gdyby byla do adopcji kotka syjamska lub podobna chetnie sie zaopiekuję,mieszkam w Rzeszowie,proszę o informacje,pozdrawiam Julia
e5577@op.pl

22
--------------------------------------------------------------------------------
Treść wiadomości:
Mogłabym kupić jednego,
płeć obojetna!!
Pytanie tylko o transport, dzieli nas bagatela ok 250km.
Nie przyjadę po odbiór! ????
adgamr@op.pl

23.--------------------------------------------------------------------------------
Treść wiadomości:
Witam mam pytanko o jakiegoś czarnego kotka, jesli takiego posiadasz napisz mi coś o nim , mile widziane zdjęcie.Dzięki
ai.franki@wp.pl

24Treść wiadomości:
Witam
Szukam kociaka dla mojej przyjaciolki. Niedawno odszedl od niej kociak z ktorym sie praktycznie wychowala i teraz chcialby miec nowego. Bardzo zalezy mi na tym aby kociak byl byl bialo rudy ,rudy ewentualnie caly bial gdyz wiem ze marzy o kotku tej masci. Podaje moj numer gg 3016607 prosze pisac nawet jak jestem niedostepna, z pewnoscia odpisze.
Pozdrawiam serdecznie
Kasia
czortull@wp.pl

25.
Treść wiadomości:
Witam:)

Chciałabym adoptowac kotka-kocurka. Zależy mi na tym żeby był młodziutki, bo ma zamieszkac z pieskiem, szczeniakiem. Więc muszą sie polubić:) Chciałabym sie dowiedzieć kiedy byłaby możliwośc poznania i odbioru zwierzaczka. Mieszkam w Poznaniu na Ratajach.

Pozdrawiam,
Gosia
malgorzata.zielinska@allegro.pl

NattyG

 
Posty: 2843
Od: Nie cze 20, 2004 15:20

Post » Nie mar 06, 2005 22:11

26. Treść wiadomości:
Witam,
Jestem zainteresowany adopcją kotka (płci męskiej), mam prośbę czy mogła by pani przesłać mi zdjęcia dostępnych do adopcji kociąt.Jestem szczególnie zainteresowany małym kotkiem, gdyż posiadam już psa ( a właściwie sunię) i wydaje mi się, że młodszy kociak łatwiej się do niej przekona.Z góry serdecznie dziękuję i pozdrawiam.
djpks@interia.pl

27. Treść wiadomości:
Witam!
Chcialabym sie dowiedziec czy ma moze Pani malego 2,3 miesiecznego kota (on)? Szukam czarnego kocurka z bialymi "skarpetkami" i "krawacikiem":) Jestem z Gniezna, dlatego tez moge przyjechac do Poznania i go odebrac.
Czekam na odpowiedz.
pozdrawiam
Noema1
noema@wp.pl


to wszystko z maili
jutro jeszce zrobie porzadek w gg

piszcie do nich to szanse na domki dla kociaków

NattyG

 
Posty: 2843
Od: Nie cze 20, 2004 15:20

Post » Nie mar 06, 2005 22:14

dwa razy sie wysłało :wink:
Ostatnio edytowano Nie mar 06, 2005 22:19 przez NattyG, łącznie edytowano 1 raz

NattyG

 
Posty: 2843
Od: Nie cze 20, 2004 15:20

Post » Nie mar 06, 2005 22:15

Ten wątek jest idealny by połączyć go z wątkiem sycyńskim... Tam jest sporo kotków do adopcji. W miarę możliwości staram się dokumentować kolejne wizyty w Sycynie... Jest już trochę zdjęć ale to ciągle mało...
Pozdrawiam, Krzysio

Krzysio

 
Posty: 2622
Od: Pt lut 21, 2003 0:59
Lokalizacja: Poznań-Piątkowo

Post » Nie mar 06, 2005 22:19

zaraz jeszce z gg dorzuce
kontakty sa z całej polski i trzeba posprawdzac :)

NattyG

 
Posty: 2843
Od: Nie cze 20, 2004 15:20

Post » Nie mar 06, 2005 22:30

czy wszystkie te ogloszenia sa ajktualne tzn ludzie dalej nie maja kota? czy nie wiesz i trzeba sprawdzac?

Lena

 
Posty: 5089
Od: Śro wrz 29, 2004 13:00
Lokalizacja: Wrocław

Post » Nie mar 06, 2005 22:34

teraz gg

uffff
mam nadzieje ze cos z tego bedzie ;)

:arrow: 1904461 - z wrocławia

:arrow: 1987468 - poznan

:arrow: 3172211 - nie wiem skad - aktualne z dzis :)

:arrow: 3344553 - spod poznania

NattyG

 
Posty: 2843
Od: Nie cze 20, 2004 15:20

Post » Nie mar 06, 2005 22:36

Natty, przepraszam,z e nie na temat: czy myślisz, ze dobrze zrobie wystawiając Mikołaja na allegro?
Bo on sie robic coraz gorszy dla moich kotów a nowego domu ani widu ani słychu... :(

Kasia D.

 
Posty: 20244
Od: Sob maja 18, 2002 13:40
Lokalizacja: Lublin i okolice

Post » Nie mar 06, 2005 22:47

Kasia D. pisze:Natty, przepraszam,z e nie na temat: czy myślisz, ze dobrze zrobie wystawiając Mikołaja na allegro?
Bo on sie robic coraz gorszy dla moich kotów a nowego domu ani widu ani słychu... :(


mysle kasiu ze to bardzo dobry pomysł
ja w zasadzie tylko tak znajduje domy
jestes allegrowiczką czy mam go wystawic
to podeslij mi zdjecie i opis

NattyG

 
Posty: 2843
Od: Nie cze 20, 2004 15:20

Post » Nie mar 06, 2005 22:47

Natalia, ale z mialam roboty :D :D :D
Dzieki serdeczne, moze cos sie uda

Lidka

 
Posty: 16219
Od: Wto lut 03, 2004 8:57
Lokalizacja: Katowice

Post » Nie mar 06, 2005 22:53

:arrow: 7151580 - jelenia góra

:arrow: 5103926 - warszawa

:arrow: 4798324 - zabrze

:arrow: 4575311- nie wiem skad

:arrow: 4484895 - nie wiem skąd - kociak rudy :)

NattyG

 
Posty: 2843
Od: Nie cze 20, 2004 15:20

[następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: AGdansk, elmas, Sisi111 i 295 gości