Chryzantema - musze wiedziec o niej jak najwiecej

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Pt lut 11, 2005 22:20 Chryzantema - musze wiedziec o niej jak najwiecej

co chwila przypominaja mi sie rzeczy o ktore powinnam zapytac Rysi - wiec to bedize taki watek poswiecony Koteczce
i pytanko moje:
- co z kuweta? a dokladnei z zawartoscia kuwety - na razie mam jedna (moje koty korzystaly z jednej) ale okupie druga bo na poczatku pewnie beda musialy kociaki osobno przebywac - co do niej wsypac - uzywam trocin Cat's Dream - zgodzi sie Chryzantema na to?
Czara (kociara :) ) i jej szczescia - syneczek Orlando - najpiekniejszy i najmadrzejszy chlopczyk na świecie i Penelopa (zwana Zlodziejem) - wiecznie glodna, ale przekochana!!!

Czara

 
Posty: 282
Od: Pon lut 10, 2003 15:12
Lokalizacja: okolice Wroclawia

Post » Sob lut 12, 2005 13:00

Pewnie, że się zgodzi :D
Teraz używa Benka, ale na pewno nie będzie miała nic przeciwko :)

W chwili obecnej śpi sobie na polarowym kocyku, na tapczanie, zwinięta w kłębuszek :)
Obrazek

ryśka

Avatar użytkownika
 
Posty: 33138
Od: Sob wrz 07, 2002 11:34
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Post » Sob lut 12, 2005 20:08

Slodka Kicia :)
a jedzonko?
co najbardziej lubi????
musze przygotowac przeciez uczte powitalna ;)
Czara (kociara :) ) i jej szczescia - syneczek Orlando - najpiekniejszy i najmadrzejszy chlopczyk na świecie i Penelopa (zwana Zlodziejem) - wiecznie glodna, ale przekochana!!!

Czara

 
Posty: 282
Od: Pon lut 10, 2003 15:12
Lokalizacja: okolice Wroclawia

Post » Nie lut 13, 2005 22:02

To co z tym jedzonkiem??
Czara (kociara :) ) i jej szczescia - syneczek Orlando - najpiekniejszy i najmadrzejszy chlopczyk na świecie i Penelopa (zwana Zlodziejem) - wiecznie glodna, ale przekochana!!!

Czara

 
Posty: 282
Od: Pon lut 10, 2003 15:12
Lokalizacja: okolice Wroclawia

Post » Nie lut 13, 2005 22:08

A nie mozesz dwa dni pomyslec, zebrac wszystkie pytania i wyslac je mailem?
Rysia jest raczej osoba dosc zajeta, i nie przesiaduje non stop w necie, nie monitoruje watkow. Tak mi sie wydaje.
A maila na pewno zauwazy.
Albo PW.

Ska

 
Posty: 6073
Od: Sob lut 28, 2004 20:40
Lokalizacja: Warszawa - Mokotów Górny

Post » Nie lut 13, 2005 22:13

Ska :) dzieki za odpowiedz
Czara (kociara :) ) i jej szczescia - syneczek Orlando - najpiekniejszy i najmadrzejszy chlopczyk na świecie i Penelopa (zwana Zlodziejem) - wiecznie glodna, ale przekochana!!!

Czara

 
Posty: 282
Od: Pon lut 10, 2003 15:12
Lokalizacja: okolice Wroclawia

Post » Nie lut 13, 2005 22:16

Czaro: jedzenie przede wszystkim suche Twoja księżniczka preferuje - teraz jada na zmianę RC i Purinę odkłaczającą :) + mięso, ale zdecydowanie suche to jej faworyt. Lubi też tabletki witaminowe - suche.
Obrazek

ryśka

Avatar użytkownika
 
Posty: 33138
Od: Sob wrz 07, 2002 11:34
Lokalizacja: Bielsko-Biała




Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: aga909, magnificent tree i 492 gości