Czarna Bidusia odeszła :(

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Pon lut 07, 2005 20:48

O pięknie napisane... witaj na forum koci psychologu :-)
Gunia i Zulka&Fruzia
Obrazek Obrazek

GuniaP

 
Posty: 3817
Od: Czw sie 05, 2004 20:34
Lokalizacja: Rzeszów

Post » Pon lut 07, 2005 21:00

witaj i pisz duzo :D będę czytać :D
ObrazekObrazek

Mała

 
Posty: 1007
Od: Śro gru 29, 2004 21:20
Lokalizacja: Katowice

Post » Pon lut 07, 2005 21:16

Witaj Piotrze :D :D :D
Milo cie tutaj zobaczyc wreszcie :D
Czekalam niecierpliwie na twoj post. Nadal jestem pod wrazeniem akcji, jaka zobaczylam dzis w swojej lazience :king:
Opisalam to zreszta nieporadnie w watku o Czarnulce :oops: http://forum.miau.pl/viewtopic.php?p=1035878#1035878 Nie krzycz tylko, ale wrazenie zrobiles na mnie piorunujace :lol: Jeszcze nigdy nie widzialam, by ktos mial takie podejscie do warczacego, atakujacego kota 8O
Mam pewnosc, ze Czarnula lepiej trafic nie mogla :D
Obrazek

Nika Łódź

 
Posty: 2945
Od: Pt maja 21, 2004 22:27
Lokalizacja: Łódź

Post » Pon lut 07, 2005 21:21

witam

kota lepiej trafic nie mogła :D
strasznie sie ciesze i wiem ze u was szybko dojdzie do siebie

mysle ze moge to powiedziec w imieniu swoim i nie tylko
badz na forum czesto :) , mysle ze sporo od ciebie mozemy sie nauczyc
ja bede pewno pytac czesto :wink:

pozdrowienia dla ciebie i całej rodziny

a jak bedzie miała na imię ?

NattyG

 
Posty: 2843
Od: Nie cze 20, 2004 15:20

Post » Pon lut 07, 2005 21:58

Ech ..zawstydzacie mnie :oops:
Przecież gdyby nie Natty i Niki to z tego wszystkiego nic by nie było.
Czytam to forum, czytam i JESTEŚCIE WSZYSCY WSPANIAŁYMI LUDŹMI! To co robicie, Wasza miłość do kotów, to wszystko jest porażająco wspaniałe !!! :) Jak czyta się Wasze posty przesycone troską o koty to ...ech ... co ja będę pisał ... moja żona Ania wzruszyła się do łez.

Kiedyś na jednym wykładów na mojej uczelni pewien bardzo mądry czlowiek powiedział: miarą czlowieczeństwa jest jego stosunek do zwierząt ... a po chwili dodal: w szczególności do kotów :D

Dziękuję Wam wszystkim za wsparcie !

Co do imienia to dopiero teraz zauważyłem, że na forum juz jest dla niej imię: "Czarnula". Piekne imię ale mamy z tym imieniem pewne wspomnienia dotyczące innego kotqa. Na razie nazywamy ją "Bida". Pochodzenie imienia jest zaskakjące: otóż, kiedy moja córka Karolina dowiedziała się o tym, że będzie z nami mieszkala nowa kotqa zapytała:" A to ta bida o której wczoraj rozmawiałeś z mamusią?" (rzeczywiścei dzień wcześniej czytałem na głos Ani e-mail od Natty w ktorym było slowo "bida").

Spojrzałem na Karolinę i wyjakałem: No tak, to własnia tak kotqa ... Na te słowa córa obróciła się na pięcie i biegnąc do drugieo pokoju do Kuby nasz syn) krzyczała: "Kuba, Kuba ...będzie nowy koteq ..Bida ma na imię".
- "A co to za imię Bida" - zapytał Kuba
Już miałem cała sprawę sprostowac kiedy usłuszałem jak Karolina mówi: "No wiesz, Bida ... to ...takie specjalne imię dla królewski kotów!" - powiedziła. Osłupiałam.
- "Jak to dla królewskich?" - zapytał Kuba
- "Już Ci wszystko opowiem ..." - powiedziała Karolina i przez kilkanaście minut opowiadała, na gorąco wymyślaną historię o królewskich kotach z rodu "Bida"

No i tak już zostało .... :)

Piter

 
Posty: 98
Od: Pon lut 07, 2005 17:54

Post » Pon lut 07, 2005 22:17

Twoja córka ma bardzo bogatą wyobraźnię. :lol:
Kocie wiersze i KociennikObrazek
Obrazek
Holmes & Watson (Brytole)
Gacek[*] Mika[*] Romek[*] Ziutek[*] Norka[*] Miś Major[*] Tymoteusz[*] Miodunka[*]Bambina[*] Felek[*]

Majorka

 
Posty: 1604
Od: Pt lis 29, 2002 10:06
Lokalizacja: Warszawa

Post » Pon lut 07, 2005 22:18

Cześć,
pisz, pisz, klawiatury nie żałuj :!:

de BIDA - piękne, królewskie zawołanie!
Pozdr. ef-ka i Bezimienna (Majorka sugeruje, że Krysia :roll: )

ef-ka

 
Posty: 950
Od: Nie gru 19, 2004 14:46

Post » Pon lut 07, 2005 22:34

ef-ka pisze:Pozdr. ef-ka i Bezimienna (Majorka sugeruje, że Krysia :roll: )

Pierwsze skojarzenie - z książką z bardzo wczesnej młodości :lol:
Kocie wiersze i KociennikObrazek
Obrazek
Holmes & Watson (Brytole)
Gacek[*] Mika[*] Romek[*] Ziutek[*] Norka[*] Miś Major[*] Tymoteusz[*] Miodunka[*]Bambina[*] Felek[*]

Majorka

 
Posty: 1604
Od: Pt lis 29, 2002 10:06
Lokalizacja: Warszawa

Post » Pon lut 07, 2005 22:40

Piotrze i Aniu Drodzy,


No to jeszcze ja swoje 3 grosze, ktore dosypie do koszyczka zachwytow nad Waszym gigantycznym serduchem, madrosciam i cieplem dla kociakow.

Bardzo Wam dziekuje za wziecie Czarnuli / Bidy i za dzielenie sie z nami obszernie niezlym kawalkiem kociej psychologii stosowanej.

Jestescie cudowni.

Teraz juz nie zaluje i nie jest mi wsyd, ze nie dalam rady wziac jej ze schroniska. Przyjechalam i po nieudanej probie wyjecia jej z klatki - wrocilam do domu. Juz teraz rozumiem dlaczego tak mialo byc :)

Pozdrawiam Was bardzo badzo cieplo

Natalia +CzarnyStefan +Tasmania +Fajka

Natalia_Wrocław

 
Posty: 146
Od: Śro sty 26, 2005 9:14
Lokalizacja: Wrocław

Post » Pon lut 07, 2005 22:42

Piter, po prostu brak mi słów jak się cieszę, że ta koteczka trafiła właśnie do Ciebie. To prawdziwy cud, że tak się jej udało :)
każdego tygodnia gdy przychodziłam robić zdjęcia ona była dokładnie w tej samej pozycji jakby się w ogóle nie ruszała (rozpłaszczona i wciśnięta w bok klatki), fakt, że jak wiozłyśmy ją z Oliwką na dworzec odważyłam się włożyć rękę do transportera i głaskać ją a ona nawet nie syczała ale widać była już tak zestresowana, że nawet nie reagowała.
Teraz jestem o nią zupelnie spokojna, wiem, że u Ciebie dojdzie do siebie po krzywdzie jaką wyrządzili jej ludzie.
Widzę, że koniecznie muszę znaleźć czas by uzupełnić kocie historie bo wreszcie dzięki Wam coraz więcej historii konczy się szczęśliwie :D i ludzie powinni o tym wiedzieć :)
Bardzo mi się podoba nazwa mafia transportowa :D
NattyG powinna być chyba ojcem chrzestnym tej mafii ;)
Bemol, Tosiek i Feliks oraz Pchełka za TM i Koleś za TM

miki

 
Posty: 1747
Od: Śro paź 22, 2003 11:23
Lokalizacja: wrocław

Post » Pon lut 07, 2005 22:44

A ile lat ma Karolinka?

Jak o takich dzieciach czytam to mysle ze moze nawet kiedys sama bede chciala miec moje...

Lena

 
Posty: 5089
Od: Śro wrz 29, 2004 13:00
Lokalizacja: Wrocław

Post » Pon lut 07, 2005 22:49

miki pisze:Bardzo mi się podoba nazwa mafia transportowa :D
NattyG powinna być chyba ojcem chrzestnym tej mafii ;)

Chyba matką! :lol:
Kocie wiersze i KociennikObrazek
Obrazek
Holmes & Watson (Brytole)
Gacek[*] Mika[*] Romek[*] Ziutek[*] Norka[*] Miś Major[*] Tymoteusz[*] Miodunka[*]Bambina[*] Felek[*]

Majorka

 
Posty: 1604
Od: Pt lis 29, 2002 10:06
Lokalizacja: Warszawa

Post » Pon lut 07, 2005 22:50

Jak przyjemnie poczytac :)
Czara (kociara :) ) i jej szczescia - syneczek Orlando - najpiekniejszy i najmadrzejszy chlopczyk na świecie i Penelopa (zwana Zlodziejem) - wiecznie glodna, ale przekochana!!!

Czara

 
Posty: 282
Od: Pon lut 10, 2003 15:12
Lokalizacja: okolice Wroclawia

Post » Pon lut 07, 2005 23:03

Piotrze, jak tam postepy u twej Bidy :D Pisz na biezaco, bo ciekawa jestem ogromnie :D
Obrazek

Nika Łódź

 
Posty: 2945
Od: Pt maja 21, 2004 22:27
Lokalizacja: Łódź

Post » Pon lut 07, 2005 23:03

jesczez raz czytam :) i mam gesia skorke z wrazenia :)
zeby jak najwiecej kotow mialo takie szczescie jak Bida - krolewska kotka :)
Czara (kociara :) ) i jej szczescia - syneczek Orlando - najpiekniejszy i najmadrzejszy chlopczyk na świecie i Penelopa (zwana Zlodziejem) - wiecznie glodna, ale przekochana!!!

Czara

 
Posty: 282
Od: Pon lut 10, 2003 15:12
Lokalizacja: okolice Wroclawia

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 136 gości