koteczka już w domku :):)

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Sob lut 05, 2005 16:19 Re: Potrzebny domek na 5 dni dla koteczki w Poznaniu!!!

ryśka pisze:
Nezia pisze:
justyna_ebe pisze:
Nezia pisze:Justyno, napisz, proszę jakich warunków kocinka wymaga...łazienka, salony, czy coś innego... :wink:


Nezia :D
kotka jest mała, ma ok. 4 mies. - teraz mieszka w klatce z braciszkiem, więc salonów na pewno nie potrzebuje :wink: Jest jeszcze trochę nieufna, korzysta z kuwety i nie wybrzydza w jedzeniu.
Nie jest szczepiona, została tylko odrobaczona.


no to ja odpadam... :( Saminka nie szczepiona od roku, bo ta alergia :roll: jak będzie wyleczona dopiero mogę szczepić...

To, ze malutka kicia od Justyny nie jest szczepiona nie oznacza wcale, że z tego powodu jest zagrożeniem dla innych kotów (większym, niż gdyby była szczepiona) :)

Kochani, to naprawdę jest tylko kilka dni, koteczka jest zdrowa - nie bójcie się proszę, będzie oki :)


Rysiu, jest jeszcze kwestia dzieci ...nie dam głowy, że nie wypuszczą kici z łazienki, a trzymać małą pięć dni w kontenerku :? nie mam klatki...nie wiem, jak Saminka reaguje na kotkę, wiem tylko, że kociaki osykiwała...gdyby mała miała klatkę, to nie ma przeszkód i przyjmę małą do siebie :wink:

Nezia

 
Posty: 5238
Od: Śro wrz 22, 2004 23:42
Lokalizacja: Warszawa-Bemowo

Post » Sob lut 05, 2005 16:31

żebym była w Poznaniu to bym Kicię przechowała ale niestety jestem w Warszawie :roll:
ObrazekObrazek
ObrazekObrazek

asiulka

 
Posty: 4832
Od: Czw sie 12, 2004 9:18
Lokalizacja: Hajnówka-Białystok

Post » Sob lut 05, 2005 16:45 Re: Potrzebny domek na 5 dni dla koteczki w Poznaniu!!!

gdyby mała miała klatkę, to nie ma przeszkód i przyjmę małą do siebie :wink:


Klatka bylaby najlepszym rozwiązaniem, to fakt, albo miejsce gdzie mała nie miałaby szans na zabunkrowanie się tak jak na początku zrobiła to u mnie.
Wprawdzie jest już zdecydowanie spokojniejsza niż na początku, daje się głaskać ale nadal się trochę boi i nie wiem co jej może strzelić do łepetynki :?
Niestety, klatki nie mogę podesłać, bo zostaje u mnie jeszcze jeden kociak - braciszek małej, a z kasą ostatnio krucho. Oczywiście sponsoruję utrzymanie małej w tymczasowym domku.

Dziękuję wszystkim, którzy chcieli pomóc i nie tracę wciąż nadziei, że to się jednak uda.

justyna_ebe

 
Posty: 1580
Od: Nie paź 17, 2004 16:00
Lokalizacja: łódzkie

Post » Sob lut 05, 2005 17:16

Ja tak po ciuchutku.. zapytam jutro kolegi ze studiów, czy może mógłby.. mieszka w Poznaniu, ale nie wiem dokładnie gdzie, cos mi się kołacze Swarzędz(?) Nie wiem czy jego kocurek został w końcu zaszczepiony, ale zapytać nie zaszkodzi prawda..
Obrazek Obrazek
z nami także 4kocie ogony i jeden psi

Klaudia

 
Posty: 13579
Od: Wto cze 01, 2004 21:30
Lokalizacja: prawie 3miasto;)

Post » Sob lut 05, 2005 18:13

Ja co prawda nie mam gdzie zamknac koteczki, ale moze udaloby mi sie ja jakos zamknac w ktoryms pokoju :roll:
Widze ze i tak nie ma innych chetnych a nie chcialabym zeby taka okazja sie zmarnowala...
Pogadam z mama jak sie zgodzi to wezme ja :)
Justyna pisze na pm! 8)
Sara i Rocky
Obrazek Obrazek

Kama

 
Posty: 2088
Od: Pon cze 10, 2002 17:00
Lokalizacja: POZNAŃ

Post » Sob lut 05, 2005 18:16

Kama pisze:Ja co prawda nie mam gdzie zamknac koteczki, ale moze udaloby mi sie ja jakos zamknac w ktoryms pokoju :roll:
Widze ze i tak nie ma innych chetnych a nie chcialabym zeby taka okazja sie zmarnowala...
Pogadam z mama jak sie zgodzi to wezme ja :)
Justyna pisze na pm! 8)


Kama :king: - trzymam kciuki :ok: :ok: !!!

Tika

 
Posty: 9694
Od: Pon sie 02, 2004 9:04
Lokalizacja: Wielkopolska

Post » Sob lut 05, 2005 18:55

Ok! :D
Mama sie zgodzila (pod warunkiem ze koteczka na pewno pojdzie w piatek do swojego nowego domku) :!: :D
Tak wiec biore koteczke do siebie. Czekam na wiadomosci co i jak! :D
Sara i Rocky
Obrazek Obrazek

Kama

 
Posty: 2088
Od: Pon cze 10, 2002 17:00
Lokalizacja: POZNAŃ

Post » Sob lut 05, 2005 18:57

Właśnie wróciłam od ciotki i od Kitki z Wrocławia z którą byłam u weta na kontroli - dawać ta kicie do mojej ciotki na te pięc dni.
Opieka zapewniona, Kitka zdrowa , grzeczny z niej kotek więc pewnie maludzie krzywdy nie zrobi.
Jak odpowiada Wam taka wersja to dajcie znać.
Tylko jedna rzecz - ja sama mieszkam poza Poznaniem i nie bede w stanie kota do ciotki dostarczyc.
Jesli ktoś ją dowiezie do mieszkania na Orła Białego a potem odbierze to nie ma problemu - Kicie się przechowa.

elisee

Avatar użytkownika
 
Posty: 2462
Od: Czw paź 23, 2003 23:29
Lokalizacja: Pobiedziska

Post » Sob lut 05, 2005 19:09

Kama, Elisee :1luvu:

Bardzo Wam dziękuję!!

Czekam tylko na kontakt z NattyG i natychmiast napiszę co i jak :D

jesteście kochane

justyna_ebe

 
Posty: 1580
Od: Nie paź 17, 2004 16:00
Lokalizacja: łódzkie

Post » Sob lut 05, 2005 19:29

:D super!
Obrazek

ryśka

Avatar użytkownika
 
Posty: 33138
Od: Sob wrz 07, 2002 11:34
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Post » Sob lut 05, 2005 21:41

No to koteczka jutro wieczorem bedzie u mnie! :D
Bede pisac wam jak sie miewa, nawet juz sie nie moge jej doczekac :lol:
Sara i Rocky
Obrazek Obrazek

Kama

 
Posty: 2088
Od: Pon cze 10, 2002 17:00
Lokalizacja: POZNAŃ

Post » Sob lut 05, 2005 21:47

Wszystko już uzgodnione :D
Koteczka jutro pojedzie z NattyG do Poznania, potem do Kamy i najprawdopodobniej w piątek rano będzie już w swoim nowym domku.
Ależ się cieszę !! Dziewczyny jesteście kochane!! :1luvu:

mam nadzieję, że kicia nie sprawi kłopotu swoim opiekunom :?

justyna_ebe

 
Posty: 1580
Od: Nie paź 17, 2004 16:00
Lokalizacja: łódzkie

Post » Sob lut 05, 2005 22:03

Taaak...to ciąg dalszy mojego fatum - znowu chciałam zabrac kota i ktoś mnie ubiegł - co jest? :ryk:
Dorze, że chociaż Kitke dorwałam... :wink:

elisee

Avatar użytkownika
 
Posty: 2462
Od: Czw paź 23, 2003 23:29
Lokalizacja: Pobiedziska

Post » Sob lut 05, 2005 22:09

elisee pisze:Taaak...to ciąg dalszy mojego fatum - znowu chciałam zabrac kota i ktoś mnie ubiegł - co jest? :ryk:
Dorze, że chociaż Kitke dorwałam... :wink:


elisee tak bywa ;) :D
wyprzedzilam Cie o dwie minuty :lol:
Ale to bedzie dla mnie nowe doswiadczenie i chetnie je podejme :D
Sara i Rocky
Obrazek Obrazek

Kama

 
Posty: 2088
Od: Pon cze 10, 2002 17:00
Lokalizacja: POZNAŃ

Post » Sob lut 05, 2005 22:10

Elisee :D to extra fatum :ok: A może by Cię tu zatrudnić na etacie? :twisted:

justyna_ebe

 
Posty: 1580
Od: Nie paź 17, 2004 16:00
Lokalizacja: łódzkie

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Blue i 543 gości