dlaczego one sikaja?akcja "siurek"jak zlapac kocie

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Śro maja 03, 2006 10:49

Dzisiaj bede probowac lapac.Wczoraj sie nie udalo,za wczesnie wkroczylam do akcji i Czarnula uciekła.Pani doktor poradzila wyparzyc kuwete i zobaczyc czy zrobi do pustej.Sprubujemy.Dzisiaj bylo pobranie krwi,myslalam ze uda sie zalatwic obie rzeczy,a tu klops:roll:
Trzymajcie kciuki za szczesliwe lapanie i dobre wyniki :)
:>
ObrazekObrazekObrazekObrazek

Ank_a

 
Posty: 323
Od: Czw lut 10, 2005 15:16
Lokalizacja: Warszawa

Post » Pt lut 29, 2008 9:53 moj sposob na lapanie kocich siuskow

mam 3 koty i regularnie lapie im mocz do badania. moj sposob wyglada tak: na wieczor (godz. 22-24) wsadzam je po kolei do kuwety, zwykle z 1 sie wysika, reszta mnie oleje. zamykam dostep do kuwety na noc. rano ok. 6-7 otwieram dostep do kuwety. przygotowuje zwykly pojemnik na mocz oraz plastikowe miseczki (takie do kupienia w sklepie spozywczym, obok tacek na grilla). gdy kot przykucnie w kuwecie, ja delikatnie podstawiam te miseczke - 2 koty maja kupry tak wysoko, ze nawet nie zauwazaja, ze wlasnie oddaly mocz do analizy. 3 ma kuper nisko i gdy podstawiam miseczke, wydaje gniewne pomruki, ale nie protestuje. temu 3 podstawiam, jak juz zacznie siusiac. z takiej plastikowej miseczki latwo przelac do pojemniczka. zanim je oddam do badania, zakrecam porzadnie, opisuje, wkladam klazdy oddzielnie w foliowa torebeczke i do lodowki.

siliana

 
Posty: 9856
Od: Śro lis 09, 2005 23:14
Lokalizacja: Warszawa

Post » Śro lip 02, 2008 9:49

Witam.
Zwracam sie do Was z ogromna prosba.
Mam 2 kotki i pieska, od pewnego czasu jedna z kotek zaczela zalatwiac sie w domu- poczatkowo w wannie teraz zalewa nam caly dol !!!
Podloga jest zniszczona, panele napecznialy i zczernialy. Wrocilismy wiec do kuwety, no i kotka sie rowniez do niej zalatwia ale innymi miejscami nie pogardzi. W domu wszyscy sa wsciekli oczywiscie na mnie ( moje kociaki).
Doradzcie jak ja tego oduczyc :?

moniaaa

 
Posty: 1
Od: Śro lip 02, 2008 9:07

[poprzednia]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot], magic99 i 296 gości