Witam wszystkich kociarzy!

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Czw mar 07, 2002 19:14

Ellu, to normalne. Ja w pracy całe 8 godzin mam otwarte forum (ustawiłam jako stronę startową, żeby było szybciej ). W domu muszę już walczyć o dostep do kompa z córką i TZ-tem.

Asia

 
Posty: 5943
Od: Pon lut 04, 2002 16:02
Lokalizacja: Warszawa

Post » Czw mar 07, 2002 19:16

Chciałam dodać, że to, że mam otwarte jedno okno z forum nie oznacza, że zawsze mam czas na bieżąco wszystko czytać. W końcu za coś mi płacą.

Asia

 
Posty: 5943
Od: Pon lut 04, 2002 16:02
Lokalizacja: Warszawa

Post » Czw mar 07, 2002 22:06

ja te¿ witam :roll:
a tym mocniej :wink: ¿e Drakula to norweg :D
dawaj zdjêcia na koteriê jak najszybciej :!: :!: :!:
ja w³a¶nie szykujê siê do zakupu drugiego norwega - w³a¶nie w wydaniu futerka "drakulowatym"
pisz jaki ten twój panD to prównamy, jak siê typki maj± do siebie...

cynamon

 
Posty: 199
Od: Śro lut 06, 2002 23:14

Post » Pt mar 08, 2002 8:28

Ja mam forum ustawione w ulubionych. Ale ostatnio jest ciężko, bo ciągle ktoś z szefostwa wchodzi, a nam nie wolno w ciągu pracy zajmować się czymś innym niż pracą!!!! Więc markuję, jak mogę.
Liv + Mafi
& Lewka za Tęczowym Mostem
Obrazek


Zapraszam do czytania i komentowania:
Mój blog: Rekin w Himalajach

Liv

 
Posty: 21685
Od: Pon lut 04, 2002 15:40
Lokalizacja: Kraków - Balice

Post » Pt mar 08, 2002 8:59

Cześć! Jeszcze w piżamie, ale już odpisuję. Cieszę się, że mnie przywitałeś? przywitałaś? nie wiem jak się zwracać do Ciebie, Cynamonie.
Jeszcze parę dni temu głosowałam (10 pkt.) na ślicznego koteczka łazienkowego i nie przypuszczałam, że będę o nim rozmawiać. Jest słodki.
Mój Drakula 22 kwietnia skończy dwa lata, a wygląd ma odpowiedni do imiena. Najbardziej grożne ma spojrzenie, co najlepiej oczywiście widac gdy jest trochę wkurzony. Cynamon przypomina mi ojca Drakuli, Odina,
który jest kremowo srebrzysty. Bardzo podobają mi się rudzielce, ale mnie wybrał ten właśnie wampirek gdy miał cztery miesiące no i od tego czasu kompletnie wpadłam. Pozdrawiamy Drakula ( Cynamon chyba jest młodszy?) i ja.

Ella

 
Posty: 8227
Od: Czw mar 07, 2002 13:22

Post » Pt mar 08, 2002 10:18

Czy ojcem Drakuli jest Odin z hodowli U Lidy?
Mijo
Obrazek

Mijo

 
Posty: 1747
Od: Wto lut 05, 2002 9:48
Lokalizacja: Warszawa

Post » Pt mar 08, 2002 10:21

Tak to właśnie on we własnej osobie. Znasz tę hodowlę?

Ella

 
Posty: 8227
Od: Czw mar 07, 2002 13:22

Post » Pt mar 08, 2002 10:25

Liv pisze:Ja mam forum ustawione w ulubionych. Ale ostatnio jest ciężko, bo ciągle ktoś z szefostwa wchodzi, a nam nie wolno w ciągu pracy zajmować się czymś innym niż pracą!!!! Więc markuję, jak mogę.


Dobrze, że masz niedomyślne szefostwo :D :D :D :D :D :D
Niewiele zachodu potrzeba, aby wiedzieć, do czego używa komputera pracownik :lol:, ale nie uświadamiaj ich :lol: :lol: :lol:

Virge

 
Posty: 199
Od: Wto lut 05, 2002 17:12
Lokalizacja: Żary

Post » Pt mar 08, 2002 10:31

Mijo pisze:Czy ojcem Drakuli jest Odin z hodowli U Lidy?


Teraz obejrzałam sobie raz jeszcze Frytkę... Czy ona też jest Norweżką?
Wybacz, że pytam,ale jestem tu krótko, a jest również podobna do maincoona. A może są z Drakulką spokrewnieni?

Ella

 
Posty: 8227
Od: Czw mar 07, 2002 13:22

Post » Pt mar 08, 2002 10:48

Nie nie, Frycia jest syberyjską koteczka a maincoonka jest ta duża Pusia. Ja przed Pusia duzo nad norwegami sie zastanawialam i widzialam Odina, ktory zachwycił mnie okrutnie.
Mijo
Obrazek

Mijo

 
Posty: 1747
Od: Wto lut 05, 2002 9:48
Lokalizacja: Warszawa

Post » Pt mar 08, 2002 11:00

Mijo pisze:Nie nie, Frycia jest syberyjską koteczka a maincoonka jest ta duża Pusia. Ja przed Pusia duzo nad norwegami sie zastanawialam i widzialam Odina, ktory zachwycił mnie okrutnie.


No tak teraz już wiem wszystko. Obejrzałam ponownie Pusię i jest śliczna,
a Frytka wydała mi się podobna do Odina, bo jest w tej samej tonacji futra. Ja zakochałam się w tych trzech rasach naraz, ale nie miałam okazji obejrzeć innych kotków poza Drakulą, bo on u Lidki w domu przepchał się do mnie i odsunąwszy dwa razy większego Dragona (którym byłam zachwycona) usnął mi na kolanach. Spał tak mocno,że nie mogłam go dobudzić. No i co mogłam zrobić? Wybrał mnie sobie i już.
A Odin był pierwszym kotem w domu Lidki, który przywiał się ze mną.
Nie zapomnę dotyku jego futra nigdy!

Ella

 
Posty: 8227
Od: Czw mar 07, 2002 13:22

Post » Pt mar 08, 2002 13:48

Przepraszam ale musialam pognac bo u nas bylo obchodzone Swieto Kobiet.
Hodowle U Lidy znam tylko z Internetu ale pamietam ze wszystko sobie wydrukowalam a Odin mnie okropnie zachwycil. W ogole wtedy grzebalam tygodniami w internecie i dzwonilam pytalam i zastanawialam nad wyborem bo mainy, norwegi i sybiraki mnie omamiły kompletnie.

Mijo

 
Posty: 1747
Od: Wto lut 05, 2002 9:48
Lokalizacja: Warszawa

Post » Pt mar 08, 2002 14:03

Mijo pisze:/.../ mainy, norwegi i sybiraki mnie omamiły kompletnie.

Sybirak już jest..., main też..., czego brakuje??? :lol:

Hana

 
Posty: 10054
Od: Pon lut 04, 2002 15:36

Post » Pt mar 08, 2002 14:08

Nic :( na razie bo z kotami jest nas 7 i musialabym TZ do szpitala na Sobieskiego odwiezc, on juz z powodu przeludnienia mieszkania dziwnie sie zachowuje :wink: ale to byłby na pewno taki co potrzebuje domu i taki bedzie jak tylko nam sie uda zmienic mieszkanie.
Mijo
Obrazek

Mijo

 
Posty: 1747
Od: Wto lut 05, 2002 9:48
Lokalizacja: Warszawa

Post » Pt mar 08, 2002 14:12

Ja miałam zupełnie tak samo! Zakochałam się w nich i godzinami oglądałam w internecie. Ale hodowla Lidki jest w Poznaniu i tam zajrzałam najszybciej. No i jaka to hodowla! Koty wyluzowane, piękne, cała gromadka kociaków wybiegła przywitać się zaraz po ojcu. Mój Drakula nie jest kremowy, ale oprócz koloru to cały Odin. Mam na myśli głównie charakter, chociaż i profil ma taki sam. Jest zrównoważony, zdecydowany i męski w każdym calu. A z Lidką i jej rodziną jesteśmy już od samego początku zaprzyjaźnieni, odwiedzam ją często, najchętniej jak ma nowe kociaki. Drakula pozdrawia Panienki! U nas pięknie tak, że właśnie skończyliśmy się bawić na balkonie w aportowanie gałązki. Teraz oczywiście relaks, jak te koty mają dobrze!

Ella

 
Posty: 8227
Od: Czw mar 07, 2002 13:22

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Blue, Google [Bot], Justinzewaw i 229 gości