Zbieram na rinoskopię.Podejrzenie nowotworu.Faktura opłacona

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Pt kwi 12, 2024 20:30 Re: Zbieram na rinoskopię dla kota który się dusi, bardzo pi

Co się stało Aniu?
Stanowcze NIE dla zielonego (nie)ładu !!!

Katarzynka01

 
Posty: 4511
Od: Śro gru 28, 2022 17:36

Post » Nie kwi 14, 2024 17:03 Re: Zbieram na rinoskopię dla kota który się dusi, bardzo pi

Aniu, co u Was?
Martwimy się...

makrzy

 
Posty: 972
Od: Sob sie 04, 2018 14:23
Lokalizacja: śląsk

Post » Nie kwi 14, 2024 19:54 Re: Zbieram na rinoskopię dla kota który się dusi, bardzo pi

Katarzynka01 pisze:Co się stało Aniu?

makrzy pisze:Aniu, co u Was?
Martwimy się...

No bo odechciewa się wszystkiego...
Pani doktor Musielak która robiła Milusiowi badanie powiedziała, że nie jest dobrze. Podczas badania tkanka była tak miękka, że nie można było się przebić dalej a do tego bardzo krwawił. Pobrano wycinek z kawałkiem kości, bo tak miękkkie. Doktor podejrzewa nowotwór ale czekamy na wyniki badań które będą jedne do 7 dni a reszta do 21. Zalecana jest tomografia. Pani doktor wspomniała o radioterapii ale z miejsca sama sobie odpowiedziała, że chyba mnie na nią nie stać skoro wcześniej prosiłam o fakturę 2 tygodniową do opłacenia 1600 złotych za badania.
Niestety znowu mam problem z przesłaniem zdjęć z telefonu na laptopa, ale wysłałam do Szymkowa to co dostałam z kliniki gdy odbierałam Milusia, i jeśli Jolu to nie problem to poprosiłabym o wstawienie karty informacyjnej wizyty. Tam pisze o zmianie w obu nozdrzach, silnie ukrwiona i zatykająca oba nozdrza.
Ogólnie z kotkiem nie jest aż tak źle chociaż oddech ma taki jak ludzie z zatkanym nosem. Wychodzi na podwórko, chodzi za mną, tuli się do mojej twarzy gdy go noszę na rękach. Gdy go wołam do domu to biegusiem leci do mnie, do domu. :cry:
Obrazek Obrazek

Kłamstwo jest jedyną ucieczką słabych. Stendhal
Wątek Łopatą i do piachu ku przestrodze o zaufaniu i podłości ludzkiej bez granic, ale i szczęśliwym zakończeniu :) :) :)
http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1& ... &start=960

Anna61

 
Posty: 40256
Od: Nie lis 25, 2007 20:27
Lokalizacja: Pabianice

Post » Nie kwi 14, 2024 20:04 Re: Zbieram na rinoskopię dla kota który się dusi, bardzo pi

Bardzo mi przykro :(
Niestety mamy podobny problem z Kociem, kotem mamy.
Ale mama zdecydowała o leczeniu paliatywnym. W sumie nie mamy innego wyjścia.
Jesli to nowotwór to po prostu rokuje źle.
Ech, do dupy :(
Stanowcze NIE dla zielonego (nie)ładu !!!

Katarzynka01

 
Posty: 4511
Od: Śro gru 28, 2022 17:36

Post » Nie kwi 14, 2024 20:29 Re: Zbieram na rinoskopię dla kota który się dusi, bardzo pi

Katarzynka01 pisze:Bardzo mi przykro :(
Niestety mamy podobny problem z Kociem, kotem mamy.
Ale mama zdecydowała o leczeniu paliatywnym. W sumie nie mamy innego wyjścia.
Jesli to nowotwór to po prostu rokuje źle.
Ech, do dupy :(

Mnie też przykro Kasiu z powodu kotka Twojej mamy.
Doktor wspomniała o leczeniu paliatywnym i powiedziała, bo wie że kotek wychodzi, że kiedyś może po prosu nie wrócić do domu i będę szukać jego ciałka na podwórku.
Dzisiaj przyjechały do mnie wnuki i byliśmy na podwórku, Miluś z bratem(białorudy) chodzili za mną jak pieski, z bratem robili noski noski. Widzę że są szczęśliwe na dworzu, a wczoraj gdy go nie wypuściłam to tęsknie patrzył za mną z woliery, gdy byłam na podwórku.
Oczywiście, nie chciałabym aby się męczył, ale muszę mieć pewność, że jest to co doktor podejrzewa i jaka jest ewentualna cena jego dalszego życia, jak i od dobroci serca ludzi dla których jest coś warte jego bycie z nami. :cry:
Obrazek Obrazek

Kłamstwo jest jedyną ucieczką słabych. Stendhal
Wątek Łopatą i do piachu ku przestrodze o zaufaniu i podłości ludzkiej bez granic, ale i szczęśliwym zakończeniu :) :) :)
http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1& ... &start=960

Anna61

 
Posty: 40256
Od: Nie lis 25, 2007 20:27
Lokalizacja: Pabianice

Post » Nie kwi 14, 2024 20:37 Re: Zbieram na rinoskopię dla kota który się dusi, bardzo pi

Aniu, Miluś jest młodym kotkiem, może u niego uśpienie do tomografii nie jest obarczone tak ogromnym ryzykiem. Jeśli zdecydujesz się na to badanie, dołożę się, z ogromną nadzieją, że to nie jest ta najgorsza diagnoza :(

U nas nie ma szans na pełną diagnostykę bo Kocio jej po prostu nie przeżyje, leczymy więc paliatywnie :(
Stanowcze NIE dla zielonego (nie)ładu !!!

Katarzynka01

 
Posty: 4511
Od: Śro gru 28, 2022 17:36

Post » Pon kwi 15, 2024 12:47 Re: Zbieram na rinoskopię dla kota który się dusi, bardzo pi

Katarzynka01 pisze:Aniu, Miluś jest młodym kotkiem, może u niego uśpienie do tomografii nie jest obarczone tak ogromnym ryzykiem. Jeśli zdecydujesz się na to badanie, dołożę się, z ogromną nadzieją, że to nie jest ta najgorsza diagnoza :(

U nas nie ma szans na pełną diagnostykę bo Kocio jej po prostu nie przeżyje, leczymy więc paliatywnie :(

U nas Miluś miał narkozę i zniósł ją dobrze.

Dzięki Kasiu za deklarację wsparcia na TK.

Dostałam fakturę za badanie którą trzeba opłacić do 29 kwietnia :( dopiero po jej opłaceniu będę decydować o tomografii.
Obrazek

a to wskazanie do tomografii
Obrazek

Dziękuję za wsparcie 500 złotych od osoby anonimowej dla Milusia :1luvu:

Miluś prosi o ratunek :cry:
Obrazek
Obrazek Obrazek

Kłamstwo jest jedyną ucieczką słabych. Stendhal
Wątek Łopatą i do piachu ku przestrodze o zaufaniu i podłości ludzkiej bez granic, ale i szczęśliwym zakończeniu :) :) :)
http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1& ... &start=960

Anna61

 
Posty: 40256
Od: Nie lis 25, 2007 20:27
Lokalizacja: Pabianice

Post » Pon kwi 15, 2024 13:05 Re: Zbieram na rinoskopię dla kota który się dusi, bardzo pi

Biedny :(
Młody kotek, trzeba dać mu szansę, oby się udało

Ile jeszcze brakuje do opłacenia faktury?
Stanowcze NIE dla zielonego (nie)ładu !!!

Katarzynka01

 
Posty: 4511
Od: Śro gru 28, 2022 17:36

Post » Pon kwi 15, 2024 13:12 Re: Zbieram na rinoskopię dla kota który się dusi, bardzo pi

Katarzynka01 pisze:Biedny :(
Młody kotek, trzeba dać mu szansę, oby się udało

Ile jeszcze brakuje do opłacenia faktury?

Mamy 875 złotych dopiero na tą fakturę. :(

Tak Kasiu, on ma dopiero 3 lata i nie ma szczęścia w życiu.
Bezdomna 5 rodzeństwa matka przyprowadziła do stanowiska karmienia. Wzięłam całą piątkę maleństw a kocicę wysterylizowałam.
Potem adoptowane z bratem i zwrot po półtora roku, a teraz i to :cry:
Obrazek Obrazek

Kłamstwo jest jedyną ucieczką słabych. Stendhal
Wątek Łopatą i do piachu ku przestrodze o zaufaniu i podłości ludzkiej bez granic, ale i szczęśliwym zakończeniu :) :) :)
http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1& ... &start=960

Anna61

 
Posty: 40256
Od: Nie lis 25, 2007 20:27
Lokalizacja: Pabianice

Post » Pon kwi 15, 2024 18:55 Re: Zbieram na rinoskopię. Podejrzenie nowotworu :(

Jak dostanę kasę to wpłacę na kotka, bardzo mi go szkoda.

aga66

 
Posty: 6148
Od: Nie mar 05, 2017 18:46

Post » Wto kwi 16, 2024 9:05 Re: Zbieram na rinoskopię. Podejrzenie nowotworu :(

aga66 pisze:Jak dostanę kasę to wpłacę na kotka, bardzo mi go szkoda.

Dobrze Aga, to zapisuję jako deklarację, dziękuję.
Obrazek Obrazek

Kłamstwo jest jedyną ucieczką słabych. Stendhal
Wątek Łopatą i do piachu ku przestrodze o zaufaniu i podłości ludzkiej bez granic, ale i szczęśliwym zakończeniu :) :) :)
http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1& ... &start=960

Anna61

 
Posty: 40256
Od: Nie lis 25, 2007 20:27
Lokalizacja: Pabianice

Post » Śro kwi 17, 2024 20:59 Re: Zbieram na rinoskopię. Podejrzenie nowotworu. Proszę o p

Aniu, jak będzie potrzeba zebrać na Tk też troszeczkę pomogę grosikiem

makrzy

 
Posty: 972
Od: Sob sie 04, 2018 14:23
Lokalizacja: śląsk

Post » Czw kwi 18, 2024 17:43 Re: Zbieram na rinoskopię. Podejrzenie nowotworu. Proszę o p

makrzy pisze:Aniu, jak będzie potrzeba zebrać na Tk też troszeczkę pomogę grosikiem

Dziękuję Marzenko, zapiszę jako deklaracja. :kotek:

Z anonimowych wpłat mamy razem 650 złotych, za które bardzo dziękuję :1luvu:

Na dzień dzisiejszy mamy ogółem na fakturę 1025 złotych.

Wpłaty i deklaracje.
Wpłata 100 złotych - aania- :1luvu:
Wpłata 75 złotych - makrzy- :1luvu:
Wpłata 200 złotych - Katarzynka01- :1luvu:
Anonimowo 650 złotych - :1luvu:
Mamy 1025złotych.

Deklaracja na TK
od Katarzynka01- :kotek:
od aga66- :kotek:
od makrzy- :kotek:

Dziękuję.
Brakuje jeszcze 575 złotych na zapłacenie faktury do 29 kwietnia. :(
Obrazek Obrazek

Kłamstwo jest jedyną ucieczką słabych. Stendhal
Wątek Łopatą i do piachu ku przestrodze o zaufaniu i podłości ludzkiej bez granic, ale i szczęśliwym zakończeniu :) :) :)
http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1& ... &start=960

Anna61

 
Posty: 40256
Od: Nie lis 25, 2007 20:27
Lokalizacja: Pabianice

Post » Sob kwi 20, 2024 12:31 Re: Zbieram na rinoskopię. Podejrzenie nowotworu. Proszę o p

Są już pierwsze wyniki Milusia i wyszła Aspergiloza. https://www.google.com/url?sa=t&source= ... a7-giYRqiA

https://www.google.com/url?sa=t&source= ... r6f1vMoLy1

Niestety musimy czekać na wynik cytologii, aby leczeniem na grzyba nie zaszkodzić gdyby nowotwór się potwierdził.
To daje nam nadzieję, że może to nie być to najgorsze. :cry: :1luvu:
Obrazek Obrazek

Kłamstwo jest jedyną ucieczką słabych. Stendhal
Wątek Łopatą i do piachu ku przestrodze o zaufaniu i podłości ludzkiej bez granic, ale i szczęśliwym zakończeniu :) :) :)
http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1& ... &start=960

Anna61

 
Posty: 40256
Od: Nie lis 25, 2007 20:27
Lokalizacja: Pabianice

Post » Sob kwi 20, 2024 14:11 Re: Zbieram na rinoskopię. Podejrzenie nowotworu. Proszę o p

Aniu, wysłałam dla Milusia wczoraj serduszka. Kciuki, lepszy grzyb niż ..... :ok:

aga66

 
Posty: 6148
Od: Nie mar 05, 2017 18:46

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: magnificent tree, polalala, Vi i 167 gości