Dramat ludzki i koci. Proszę o udostępnianie

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Pt kwi 12, 2024 9:15 Re: Dramat ludzki i koci. Proszę o udostępnianie

To się nie powinno wydarzyć. Rozmawiałam ze znajomą, która zna dokładnie sytuację Agnieszki. Znajoma mieszkała parę lat w Anglii i twierdzi, że tam jednak państwo jest bardziej opiekuńcze.
Nowy bazarek viewtopic.php?f=20&t=217527 Zapraszam

ewar

 
Posty: 55027
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Sob kwi 13, 2024 14:49 Re: Dramat ludzki i koci. Proszę o udostępnianie

Przypomnę wątek.
Obrazek

Dla naszych Słoneczek [*] Kochamy i tęsknimy.

ASK@

Avatar użytkownika
 
Posty: 55376
Od: Czw gru 04, 2008 12:45
Lokalizacja: Otwock


Adopcje: 11 >>

Post » Sob kwi 13, 2024 15:26 Re: Dramat ludzki i koci. Proszę o udostępnianie

Dzięki :1luvu:
Kopiuję post na stronie fundacji
a "KARUNA - Ludzie dla Zwierząt"
1 dni ·
Facebóg pyta o czym myślę, a ja zastanawiam się jak mam to wyrazić używając cenzuralnych słów.
Otóż jakiś, zapewne wyjątkowo uczciwy i praworządny obywatel lub obywatelka, zgłosiła zrzutkę na pogrzeb Agnieszki do portalu, na którym była przeprowadzona. Skutkiem tego, wypłata środków zostanie opóźniona o kolejne 3 dni robocze, co z kolei skutkuje, że po raz kolejny muszę przeorganizować swoje życie. Muszę, ponieważ byłam umówiona w poniedziałek na godzinę 12 w kancelarii cmentarza bródnowskiego a także z zakładem pogrzebowym w celu dokonania opłat, a to oznacza, że muszę oprócz tego zmienić termin w lecznicy na odławianie kotów do kastracji i inne sprawy.
Wysłałam do portalu wszystkie dokumenty jakimi dysponuję w sprawie pochówku: wniosek kompleksową obsługę ceremonii pogrzebowej, upoważnienie dla zakładu pogrzebowego do załatwienia wszelkich formalności związanych z pochowaniem zmarłej oraz zezwolenie na wykonanie kremacji.
Dotarły do mnie również informacje, że są osoby, które w wiadomościach prywatnych podważają nie tylko zasadność zbiórki ale nawet prawdziwość śmierci Agnieszki Andrzejaczek.
Chcę na koniec powiedzieć tym ludziom: Agnieszka NIE ŻYJE. Na miejscu, w jej mieszkaniu była policja i został sporządzony protokół. Przez urząd miasta został wydany jej AKT ZGONU. Pod moją opieką znajduje się 5 pozostałych kotów.
Zwracam się do Was jednocześnie z prośbą, abyście z równym poświęceniem i zaangażowaniem udostępnili załączoną zbiórkę na kastrację. Z takim samym z jakim rozpowszechniacie te wszystkie bzdury. To ważna zbiórka, bo ja nie jestem w stanie uratować już ANI JEDNEGO psa czy kota więcej.
Jestem zmęczona. Naprawdę bardzo.
Mimo wszystko, dobrego dnia dla Wszystkich. Dla detektywów też.
Zajmijcie się czymś pożytecznym.
Nowy bazarek viewtopic.php?f=20&t=217527 Zapraszam

ewar

 
Posty: 55027
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Sob kwi 13, 2024 17:12 Re: Dramat ludzki i koci. Proszę o udostępnianie

Szkoda słów.
Obrazek

Dla naszych Słoneczek [*] Kochamy i tęsknimy.

ASK@

Avatar użytkownika
 
Posty: 55376
Od: Czw gru 04, 2008 12:45
Lokalizacja: Otwock


Adopcje: 11 >>

Post » Sob kwi 13, 2024 18:48 Re: Dramat ludzki i koci. Proszę o udostępnianie

Kto wie, czy wczesniej owi "detektywi" swoim dzialaniem nie przyczynili się do tragedii...
Nasz wątek:
viewtopic.php?f=46&t=187577
Wątek kotów Joli Dworcowej:
viewtopic.php?f=1&t=191624
Kącik Muzyczny
viewtopic.php?f=8&t=190784
Zjawiska niewytłumaczalne, opowieści o duchach i nie tylko
viewtopic.php?f=8&t=194190

jolabuk5

 
Posty: 60512
Od: Nie paź 16, 2005 14:56
Lokalizacja: Łódź

Post » Pt kwi 19, 2024 15:38 Re: Dramat ludzki i koci. Proszę o udostępnianie

:?:
Obrazek

Dla naszych Słoneczek [*] Kochamy i tęsknimy.

ASK@

Avatar użytkownika
 
Posty: 55376
Od: Czw gru 04, 2008 12:45
Lokalizacja: Otwock


Adopcje: 11 >>

Post » Sob kwi 20, 2024 6:25 Re: Dramat ludzki i koci. Proszę o udostępnianie

Pogrzeb Agnieszki będzie w sobotę. jest prośba o nieprzynoszenie kwiatów, będzie za to zbiórka na jej koty, które są pod opieką fundacji.
Nowy bazarek viewtopic.php?f=20&t=217527 Zapraszam

ewar

 
Posty: 55027
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

[poprzednia]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot], magnificent tree, Zeeni i 216 gości