Zabezpieczenia domu skuteczne przy zwierzętach

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Śro kwi 03, 2024 11:25 Zabezpieczenia domu skuteczne przy zwierzętach

czy któraś ma wiedzę na temat zabezpieczeń jakie są skuteczne przy zwierzętach (kocica 4kg i sunia 19kg). Nic z tego nie rozumiem „minitoring ze strefą naruszenia” „ czujki kurtynowe zewnętrzne/wewnętrzne”. Proponują mi kontaktrony, ale one na zewnątrz ram okiennych z tymi kabelkami to nie koniecznie fajnie wyglądają no i na stłuczenie okna nie zadziałają.

nadina

 
Posty: 34
Od: Pon lut 04, 2013 16:39

Post » Śro kwi 03, 2024 13:01 Re: Zabezpieczenia domu skuteczne przy zwierzętach

Jakich zabezpieczen oczekujesz? Zabezpieczenie przed wlamem, czadem, pozarem, zalaniem, wyjsciem zwierzakow poza teren domu?
Jest pare mozliwosci, np. poinformowanie o otwarciu drzwi/okien/wybiciu szyby, ostrzezenie przed zblizajacym sie do domu (czujniki montowane dookola bryly budynku zewnetrznie, kamerki z zapisem, czujki wewnetrzne, alarmy laczone z agencja ochrony na bazie abonamentu etc.
Czujki wewnetrzne mozna skalibrowac, by pomijaly zwierzaki, tylko kwestia doboru, nie wszystkie sa na tyle precyzyjne.

FuterNiemyty

 
Posty: 3674
Od: Pt gru 01, 2017 11:58

Post » Śro kwi 03, 2024 13:36 Re: Zabezpieczenia domu skuteczne przy zwierzętach

Ja mam alarmy na firmie na czujki ruchu, sama sprzedaje okna z kontaktronami i moim zdaniem w domu najlepsze rozwiązanie to tzw kurtyny na ogrodzenie czyli jeżeli ktoś przekroczy granice mamy alarm a Ty masz bezpieczeństwo zarówno będąc jak i nie będąc w domu na tarasie czy ogrodzie.
https://klasterbudownictwa.pl/monitorin ... dla-firmy/

Poczytaj sobie więcej o zabezpieczeniach na stronie

banka

 
Posty: 45
Od: Czw lip 24, 2014 10:20




Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Blue, Google [Bot], magnificent tree, Vi, Zeeni i 198 gości