Kocie jedzonko Granatapet??

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Nie lut 25, 2024 10:41 Kocie jedzonko Granatapet??

Witam jestem tutaj całkiem nowy . Jestem szczęśliwym posiadaczem młodego Ragdolka . Mam pytanie odnośnie karmy mokrej dla kocurka o nazwie Granatapet , a dokładniej mówiąc czy ktoś się spotkał żeby w tej karmię było coś jakby skóra ?? Szare kawałki skóry ? Moja kobieta twierdzi że to małż zielona i jej skorupka ale dla mnie zdecydowanie jest to kawałek szarej brzydkiej skóry . Pytaniem jest czy kocurek może to jeść czy lepiej mu to wyciągać z jedzenia ?

Kleju

 
Posty: 1
Od: Nie lut 25, 2024 10:34

Post » Nie lut 25, 2024 14:28 Re: Kocie jedzonko Granatapet??

Jak karmiłam swoją małą kotkę, swoją drogą też ragdoll to trafiały mi się kawałki skóry w niektórych smakach, to są po prostu części podrobów, może nie zostały dokładnie zmielone. Kot może to spokojnie jeść, ale lepiej wszystko "rozdziabdziać" widelcem przed podaniem bo zdarzały mi się jakieś twarde kawałki czasami.

Zeeni

Avatar użytkownika
 
Posty: 256
Od: Śro kwi 26, 2023 11:11
Lokalizacja: Kraków

Post » Pon lut 26, 2024 12:31 Re: Kocie jedzonko Granatapet??

Tak, Granatapet to znana i jakościowa karma dla kotów. Znalazłeś tam kawałek skóry? Zakładam, że zwierzęcia a nie człowieka. I co w tym dziwnego? Karma dla kotów to pomielone resztki zwierząt a czego się tam spodziewałeś, daktyli?
Czy wyjmować a sobie ziarenka maku z pieczywa też wyskubujesz?

Goldberg

 
Posty: 91
Od: Sob cze 29, 2019 21:18

Post » Pon lut 26, 2024 19:47 Re: Kocie jedzonko Granatapet??

w każdej karmie jest skóra, ścięgna, żyły ( te często wyglądają jak kawałki plastiku). Czasem te elementy są mniej zmielone i nieodmiennie wywołują ekscytację - a przecież to JEST jadalne. Nikt kotu wolnożyjącemu nie obiera ptaszków czy myszek ze skórki, a nasze domowe koty, także te rasowe, mają ten sam układ trawienny i te same zęby

izka53

Avatar użytkownika
 
Posty: 15076
Od: Śro wrz 29, 2010 13:54
Lokalizacja: Poznań




Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: kasiek1510, Zeeni i 489 gości