super wędki :)- polecam - z aliexpress

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Czw lut 15, 2024 3:04 super wędki :)- polecam - z aliexpress

Większość kotków chyba lubi wędki, ale i zwykle długo one nie wytrzymują, a ile można kupować, zwłaszcza przy wielu kotach.

Coś ostatnio wypatrzyłam , zakupiłam i na dodatek jestem mega zadowolona z tego produktu pod każdym względem . Przekopiuję Wam tu opis i link do zakupu, ale zachęcam też zajrzeć na fb - tam są filmy do recenzji, one lepiej oddają to jak moim kotom się spodobała zabawka- a dodam jeszcze że są od dwóch dni tak zakręcone, że te zabawy im limituję bo by się pozamęczały. Chowam zabawki (używam dwóch) - do szaf, by koty nie ukradły, a próbują się włamywać by je zdobyć :) .

" lokowanie produktu ;) .
Tak serio to chcę Wam tylko coś polecić, co właśnie sama zakupiłam i jestem bardzo zadowolona.
Jak wiemy koty kochają wędki i piórka, na równi z prędkością ich niszczenia. Przy kilku kotach takie zabaweczki to już wydatek. Można oczywiście powiedzieć futrzakom , że fundusze się skończyły i zrobić im piłeczkę z papieru toaletowego ;P , ale czasami... idą walentynki, a ja je kocham to prezent dostały :) .
Na filmach krótki pokaz zadowolenia. Wszystkie trzy chętne do zabawy. Zabawę muszę limitować bo szybko się męczą, a jak odłożę wędkę to też nie odpuszczają: Zmorek piórka próbuje porozrywać, Kostek łapie je w zęby i razem z wędką próbuje wynieść na drugi koniec mieszkania i schować przed innymi. Tuti kładzie się ciałem na wędce by pilnować na miejscu
Zestaw to wędka teleskopowa z grubą , giętką żyłką, i 10 końcówek wymiennych (w tym ukochane piórka) . Minusy dwa zauważyłam- bardzo ciężko ściągnąć i założyć kolejny element, ale da się, oraz do każdego elementu przyczepiony jest wkurzający dzwoneczek , ale je jakoś poodczepiałam. Ogromny plus- cena - 20 zł z przesyłką. Zakup na aliexpress. Nie wiem jak się to stało, zamówiłam 5 lutego a dziś już dotarło. Zwykle te przesyłki idą z miesiąc do dwóch .
Polecam :) .
https://www.aliexpress.com/item/1005006 ... ry_from%3A


a tu link do filmów w poście na FB :
https://www.facebook.com/groups/3101522 ... 274076930/

ita79

Avatar użytkownika
 
Posty: 525
Od: Sob lut 05, 2022 2:08
Lokalizacja: Biała Podlaska

Post » Czw lut 15, 2024 19:14 Re: super wędki :)- polecam - z aliexpress

A widziałam te wędki jak zamawiałam, ale jakoś nie byłam przekonana, bo nie wiedziałam czy ta żyłka jest mocna czy tylko na jeden gryz. Kurczę żałuję, że nie kupiłam.

Dzwoneczki powinny być zakazane, ja ich nie lubię, kota ich nie lubi i każda zabawka od razu przechodzi zabieg kombinerkami pozbycia się dzwoneczka.

Chikita

 
Posty: 6447
Od: Śro cze 28, 2017 18:05
Lokalizacja: Białystok /Suwałki

Post » Czw lut 15, 2024 21:12 Re: super wędki :)- polecam - z aliexpress

żyłka jest bardzo mocna, nie do ruszenia, ale nie wiem jak inne łączące elementy- się okaże . Piórko jedno już moje koty "zabiły" :) .
Dzwoneczki oczywiście natychmiast poodczepiałam , jeszcze zanim kotom zabawkę pokazałam, bo też mam do nich wielki uraz przez te przypisywanie ich kotom.

Aktualnie idą do mnie trzy kolejne zestawy, ale z innej aukcji, z jakąś linką a nie żyłką chyba. Zamówiłam bo przedziwna sytuacja: przeglądałam te oferty zestawów na aliexpress, nagle wyskoczyła mi oferta po 11 zł , bez kosztów przesyłki (ale jakieś dziwne inne okno) , dało się dodać jednak do koszyka x 3 , zamówić , opłacić, potwierdzone.
Zapłaciłam 33 zł , na email przyszło mi potwierdzenie że kupiłam po 19 sztuka x 3 - a w podsumowaniu cena 33 . Żadnych kuponów nie używałam. Jak z kolei wchodzę przez "moje zamówienia" by ten produkt wyświetlić to cena widnieje 24 zł za sztukę (tak było już minutę po złożeniu zamówienia) . Dziwne , ale nie będę narzekać, czekam co i kiedy przyjdzie :ryk: .

ita79

Avatar użytkownika
 
Posty: 525
Od: Sob lut 05, 2022 2:08
Lokalizacja: Biała Podlaska

Post » Czw lut 15, 2024 21:20 Re: super wędki :)- polecam - z aliexpress

Jak będziesz zamawiać kolejny raz to pamiętaj o mnie :P
Te chińskie piórka to zauważyłam, że takie jednorazówki, bo albo się łamią albo wypadają, ale za średnio 5 zł nie ma co narzekać. Patyki zaczęłam wykorzystywać jako podpórki do kwiatków więc się nie marnują przynajmniej.
AliExpress ma silną konkurencję w postaci Temu więc jest szansa, że ceny za wysyłki spadną.

Chikita

 
Posty: 6447
Od: Śro cze 28, 2017 18:05
Lokalizacja: Białystok /Suwałki

Post » Czw lut 15, 2024 21:24 Re: super wędki :)- polecam - z aliexpress

nie opłaciło by Ci się jakbym ja zamawiała, bo później przesyłka do Ciebie to kolejne 17 zł- tak liczy standardowo inpost, poczta nie mniej

ita79

Avatar użytkownika
 
Posty: 525
Od: Sob lut 05, 2022 2:08
Lokalizacja: Biała Podlaska

Post » Czw lut 15, 2024 21:47 Re: super wędki :)- polecam - z aliexpress

A idź Ty, teraz latam u chińczyków i patrzę co za dobroci można dobrać

Chikita

 
Posty: 6447
Od: Śro cze 28, 2017 18:05
Lokalizacja: Białystok /Suwałki

Post » Czw lut 15, 2024 21:55 Re: super wędki :)- polecam - z aliexpress

:lol: :piwa:

ita79

Avatar użytkownika
 
Posty: 525
Od: Sob lut 05, 2022 2:08
Lokalizacja: Biała Podlaska

Post » Czw lut 15, 2024 22:31 Re: super wędki :)- polecam - z aliexpress

A widzisz, mi wyskoczyło 17 zł. Na rękawice do sierści wrzuciło rabat powitalny i wędki w standardowej cenie dodało. Trudno, przyjadą same wędki :P

Chikita

 
Posty: 6447
Od: Śro cze 28, 2017 18:05
Lokalizacja: Białystok /Suwałki




Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Blue i 488 gości