Podawanie FiberActive 250 mg- sprzedam

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Pon lut 12, 2024 22:58 Podawanie FiberActive 250 mg- sprzedam

Zmiana :wink: zamiast podawania chętnie odsprzedam puszkę 250 mg. Brakuje ok 3 miarek, bo były próby i wszystkie nieudane. Cena- 50 zł.
Mogę przez OLX, tam są tańsze przesyłki.
Jak ktoś pomoże to przez Allegro też, przy smarcie wyjdzie bez przesyłki.
Pocztą nie wiem czy wyjdzie najtaniej :wink:
Chciałam sama zużyć, ale może zaszkodzić skoro to nie jest ludzki błonnik. Nie będę ryzykować. Chyba, że ktoś wie czy można dla ludzi ?

Jak niektórzy wiedzą mam niereformowalnego chrupkożercę i niestety w związku z problemami z jelitami mam podawać FiberActive albo coś w tym typie. Kupiłam i niestety jest tak jak podejrzewałam, że proszek śmierdzi.
Poszukuje pomysłów jak to przemycić aby kot zjadł. Mamy dawać całą miarkę, a to strasznie dużo nawet jak ją podzielę na pół. Wg kubka od syropu to 30 ml proszku w jednej miarce.
Próbowałam w paście, ale chyba się nie uda, cholernik wyczuwa.
Chciałam to wymieszać z wodą, ale ten proszek się nie rozpuszcza, robi się gęsty jak smoła i jest jeszcze gorzej.

Mam podawać błonnik, kupiłam pierwsze co usłyszałam, ale może jest na rynku inny błonnik chętnie jedzony ? Najlepiej gdyby był o smaku Zylkene, bo Zylkene wciąga nosem.
Vetka rzuciła z 10 nazw, ale no kupiłam akurat ten który pierwszy został w pamięci i mam problem, a podawać musimy :?
Ostatnio edytowano Śro lut 14, 2024 20:15 przez Chikita, łącznie edytowano 1 raz

Chikita

 
Posty: 6447
Od: Śro cze 28, 2017 18:05
Lokalizacja: Białystok /Suwałki

Post » Śro lut 14, 2024 19:59 Re: Podawanie FiberActive

Ja moim podaję https://allegro.pl/oferta/vetfood-anti- ... 3517036633
Na początku jeść nie chcieli.

Potem dawałam w kapsułce do pysia, ale mam szacunek dla moich palców ;)
potem po ciut do żarcia, a teraz żrą w mokrym bez żadnej dyskusji.

Jedzą tez chętnie wszelkie proszki i piguły w paście Smilla
z tym, że nie daję tyle co "w przepisie", daję zdecydowanie mniej, ale jest to i tak wystarczająco dla mojego rudego kotka, który bardzo oszczędnie się wypróżnia
Obrazek

andorka

 
Posty: 13131
Od: Wto kwi 25, 2006 22:33
Lokalizacja: Łódź-Polesie

Post » Śro lut 14, 2024 20:07 Re: Podawanie FiberActive

Kupiłam Colon c, bo ten też może być i ten się udaje. FiberActive nie idzie, sięgnęłam nawet po sposoby jak ją próbowałam przestawić na mokre i nie. Nie i nie.
Liczę, że jak się przyzwyczai to też uda się go dawać inaczej niż w paście, ale to pewnie trochę potrwa. Po Fiberze choć nawet nie spróbowała chodziła i ciamkała jakby już go miała w pysku :roll:

Idzie na sprzedaż. Kosztuje majątek :roll: o tyle dobrze, że kupiłam 250 gram.

Chikita

 
Posty: 6447
Od: Śro cze 28, 2017 18:05
Lokalizacja: Białystok /Suwałki




Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Blue, Google [Bot], kasiek1510 i 498 gości