Psychol oblewa budkę z kotem benzyną. Jest zbiórka.

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Śro mar 27, 2024 13:54 Re: Psychol oblewa budkę z kotem benzyną. Jest zbiórka.

Z miejsca bytowania pozostałych kotek skąd był Grubson na badania i zrobienie paszczy oraz szpitalik pojechała bura kotka.
Zęby miała w fatalnym stanie które sprawiały ból przy jedzeniu.
Fakturę 1000 złotych opłaciłam ze zbiórki.
Obrazek

Sam Grubson szuka domu bez innych kotów, niestety jest bardzo terytorialny i bije mi koty wręcz je kotłuje. Jest w klatce, wypuszczam jak nie ma w domu tych starszych które wychodzą. On wychodzi do woliery z młodymi kotkami.

Obrazek

Niestety nie może być tak, że bije mi starsze i chore koty, choćby Kubusia po operacji oka. :(

Obrazek
Ogólnie to fajny kotek, ale musi być dom bez innych kotów i dom wychodzący bo obsikuje mi drzwi. :(
Ja go nie wypuszczę, bo chyba by mi koty rozszarpał na dworze. :(
Obrazek Obrazek

Kłamstwo jest jedyną ucieczką słabych. Stendhal
Wątek Łopatą i do piachu ku przestrodze o zaufaniu i podłości ludzkiej bez granic, ale i szczęśliwym zakończeniu :) :) :)
http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1& ... &start=960

Anna61

 
Posty: 40255
Od: Nie lis 25, 2007 20:27
Lokalizacja: Pabianice

Post » Śro mar 27, 2024 19:25 Re: Psychol oblewa budkę z kotem benzyną. Jest zbiórka.

Trudna sytuacja. Oby sie znalazł taki domek :ok:

aga66

 
Posty: 6139
Od: Nie mar 05, 2017 18:46

Post » Śro mar 27, 2024 19:27 Re: Psychol oblewa budkę z kotem benzyną. Jest zbiórka.

Ja już o tym kotku słyszałam wcześniej, przed sprawą budki :(
Niestety, główną przeszkodą w znalezieniu domku jest jego ekstremalne "jedynactwo" :(
Stanowcze NIE dla zielonego (nie)ładu !!!

Katarzynka01

 
Posty: 4492
Od: Śro gru 28, 2022 17:36

[poprzednia]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 550 gości