Pilnie potrzebny choć DT dla młodego mega miziaka Felv+

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Pt lis 24, 2023 23:02 Pilnie potrzebny choć DT dla młodego mega miziaka Felv+

Bardzo pilnie szukamy domku dla młodego kotka z felv+, który przebywa aktualnie w klatce kenelowej z powodu braku miejsca...:(
Kotka zgarnęlam z synkiem spod sklepu... Niestety od kilku dni błąkał się po osiedlu - był przemarznięty, wygłodzony... ktoś nawet zamieścił ogłoszenie, że taki kot się błąka, ale bez odzewu... No nie mogliśmy go zostawić takiego przemarzniętego....
Zamieszkał w naszej łazience, moje koty nie akceptują innych zwierząt, ale liczyłam, że u nas zostanie, bo okazał się kotem nie z tej ziemi. Naprawdę, takiego miziaka jeszcze nie widziałam, kupił nas totalnie.
Zabralam go do lecznicy, niestety okazał się felv +, test potwierdzony został badaniem PCR.
Objawów brak. Kotek jest młodziutki, został wykastrowany, odrobaczony, zaszczepiony, apetyt mu dopisuje. Miejscowe stowarzyszenie zabezpieczyło go awaryjnie w klatce kenelowej...
Pilnie szukamy mu domku niewychodzącego z kotkami felv+ lub takiego, gdzie byłby jedynym kotkiem..
Dowieziemy go wszędzie, obecnie przebywa na Mazurach.
Większego przytulasa świat nie widział, a biedulek musi być w klatce
Więcej info na Facebooku na stronie Kocie Piece❤️
https://www.facebook.com/10002574285003 ... l/?app=fbl

raiya

 
Posty: 365
Od: Pon sty 09, 2012 17:02


Post » Pt lis 24, 2023 23:18 Re: Pilnie potrzebny choć DT dla młodego mega miziaka Felv+

Udostępniłam, tyle tylko mogę
Stanowcze NIE dla zielonego (nie)ładu !!!

Katarzynka01

 
Posty: 4481
Od: Śro gru 28, 2022 17:36

Post » Sob lis 25, 2023 0:02 Re: Pilnie potrzebny choć DT dla młodego mega miziaka Felv+

Też udostępniłam.
Nasz wątek:
viewtopic.php?f=46&t=187577
Wątek kotów Joli Dworcowej:
viewtopic.php?f=1&t=191624
Kącik Muzyczny
viewtopic.php?f=8&t=190784
Zjawiska niewytłumaczalne, opowieści o duchach i nie tylko
viewtopic.php?f=8&t=194190

jolabuk5

 
Posty: 60414
Od: Nie paź 16, 2005 14:56
Lokalizacja: Łódź




Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Blue, Jacobtax i 492 gości