jaką Karmę wybrać

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Czw lis 23, 2023 14:11 jaką Karmę wybrać

Witam kotek prawie 7 miesięcy od 3 tygodni z nami w domu... Karmiony był doliną noteci junior mokra karma plus club 4 Paws Premium kurczak po około tygodniu zaczęły się problemy z kupą nie dość ze sadził 6-7 kup na dobę, byliśmy u weterynarza kazał zmienić karmę na wyciszenie dostał royala gastro na 2 tygodnie po 2 tygodniach mamy zmienić karmę jaką karmę Państwo polecają. szukam bytowej karmy dla kastrata najlepiej bez karagenu z dużą ilością mięsa mało podrobów oczywiście mokra i sucha ... dziękuje z góry za polecania

justyna53811

 
Posty: 5
Od: Czw lis 23, 2023 5:17
Lokalizacja: KOŁOBRZEG

Post » Czw lis 23, 2023 17:43 Re: jaką Karmę wybrać

Sprawdzaj skład, po prostu. Tylko nie daj się nabrać na karmę dla kastratów lub, co gorsza typu "light". Koty jednak nie zawsze chcą jeść karmę z najwyższej półki. Ta ma zwykle postać mielonki. Moje nie chcą takiej jeść. Trzeba próbować, co kotu przypadnie do gustu, kupić coś na próbę, bo można zostać ze sporym zapasem puszek, których kot nie tknie. Mam sporo kotów w domu, każdy prawie lubi coś innego, zawsze jednak mam surowe mięso.
Nowy bazarek viewtopic.php?f=20&t=217527 Zapraszam

ewar

 
Posty: 55016
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Czw lis 23, 2023 18:49 Re: jaką Karmę wybrać

ewar pisze:Sprawdzaj skład, po prostu. Tylko nie daj się nabrać na karmę dla kastratów lub, co gorsza typu "light". Koty jednak nie zawsze chcą jeść karmę z najwyższej półki. Ta ma zwykle postać mielonki. Moje nie chcą takiej jeść. Trzeba próbować, co kotu przypadnie do gustu, kupić coś na próbę, bo można zostać ze sporym zapasem puszek, których kot nie tknie. Mam sporo kotów w domu, każdy prawie lubi coś innego, zawsze jednak mam surowe mięso.

Tak zostałam z Dolina Noteci myślałam nad josera lub mac's surowizny się boje podać nie wiem ile gram i jak się za to zabrac

justyna53811

 
Posty: 5
Od: Czw lis 23, 2023 5:17
Lokalizacja: KOŁOBRZEG

Post » Pt lis 24, 2023 10:10 Re: jaką Karmę wybrać

Ciężko polecić coś konkretnego, każdy kot ma swoje preferencje, a Twój jadł jedną do tej pory, więc nie wiadomo co mu podpasuje. Polecam poparzeć na blogi z recenzjami karm, np.:
http://kotuszkowo.pl/
https://apollofluffycat.com/
Mają zdjęcia jak karma wygląda po otworzeniu - to może być jakaś wskazówka pod względem konsystencji i składu (choć z tym trzeba sprawdzać na bieżąco, bo producenci zmieniają).

ziuku

Avatar użytkownika
 
Posty: 610
Od: Nie wrz 11, 2022 11:31




Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Blue, Google [Bot], Majestic-12 [Bot] i 502 gości