hamak do obcinania pazurków

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy


Post » Śro paź 11, 2023 13:44 Re: hamak do obcinania pazurków

Mamy, ale dopiero co kupiony i był tylko test na jednym kocie bez ocinania pazurków
Obrazek
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72831
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Śro paź 11, 2023 14:26 Re: hamak do obcinania pazurków

To masz jakiegos łagodnego kota.
Mój by mnie zeżarł zanim bym go w to cudo zapakowała.
Pazury obcinam regularnie, ale w 2 osoby. Kot przykryty ręcznikiem czy kocykiem, nie zrolowany, tylko przykryty i trzymany przez TŻeta. Wyciągam po jednej łapce , myk myk i nawet naburczeć nie zdąży, a jest to kot, któremu pazurów nie dawały rady obciąć 2 wetki z doświadczenie
Obrazek

andorka

 
Posty: 13131
Od: Wto kwi 25, 2006 22:33
Lokalizacja: Łódź-Polesie

Post » Śro paź 11, 2023 18:04 Re: hamak do obcinania pazurków

Ja też nie wyobrażam sobie moich kotów w takiej sytuacji, też obcinam w dwie osoby : jedna daje smaczki- albo uwielbianą pastę odkłaczającą druga tnie byle szybciej :D Wetom w ogóle nie pozwalam obcinać pazurków.

aania

 
Posty: 2810
Od: Pt lis 11, 2005 22:48

Post » Czw paź 12, 2023 12:32 Re: hamak do obcinania pazurków

Mój u weterynarza był tak przerażony że weterynarz obcinając pazurki stwierdził że kot jest tak sparaliżowany strachem że dałby sobie obciąć nie tylko pazurki ale całą łapkę. Niestety w domu prycha, szarpie się. Dwie osoby całe mokre a kot bez obciętych pazurków. Drogie to nie jest więc może spróbuję.

citrix

 
Posty: 27
Od: Czw sie 05, 2021 10:38

Post » Czw paź 12, 2023 14:19 Re: hamak do obcinania pazurków

andorka pisze:To masz jakiegos łagodnego kota.
Mój by mnie zeżarł zanim bym go w to cudo zapakowała.
Pazury obcinam regularnie, ale w 2 osoby. Kot przykryty ręcznikiem czy kocykiem, nie zrolowany, tylko przykryty i trzymany przez TŻeta. Wyciągam po jednej łapce , myk myk i nawet naburczeć nie zdąży, a jest to kot, któremu pazurów nie dawały rady obciąć 2 wetki z doświadczenie


Rudzia jest spokojnym kotem to dlatego została wybrana do testu.

Ja zwykle obcinam tak - kota sadzam na kolanach, opieram o siebie pleckami, łapki z przodu i po jednej pozbawiam pazurków
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72831
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Czw paź 12, 2023 15:53 Re: hamak do obcinania pazurków

Fajny patent, ale jak pomyślę, że musiałabym najpierw je w to ubrać, to mi się wydaje, że łatwiej obciąć trzymając kota
Stanowcze NIE dla zielonego (nie)ładu !!!

Katarzynka01

 
Posty: 4487
Od: Śro gru 28, 2022 17:36

Post » Czw paź 12, 2023 17:12 Re: hamak do obcinania pazurków

mir.ka pisze:
andorka pisze:To masz jakiegos łagodnego kota.
Mój by mnie zeżarł zanim bym go w to cudo zapakowała.
Pazury obcinam regularnie, ale w 2 osoby. Kot przykryty ręcznikiem czy kocykiem, nie zrolowany, tylko przykryty i trzymany przez TŻeta. Wyciągam po jednej łapce , myk myk i nawet naburczeć nie zdąży, a jest to kot, któremu pazurów nie dawały rady obciąć 2 wetki z doświadczenie


Rudzia jest spokojnym kotem to dlatego została wybrana do testu.

Ja zwykle obcinam tak - kota sadzam na kolanach, opieram o siebie pleckami, łapki z przodu i po jednej pozbawiam pazurków


Zazdroszczę, a tylko jednego kota miałam, co tak było można pazurki obcinać. Biedna moja Felusia podawała łapki do obcinania pazurków jak prawdziwa dama.

aania

 
Posty: 2810
Od: Pt lis 11, 2005 22:48

Post » Czw paź 12, 2023 22:19 Re: hamak do obcinania pazurków

mir.ka, to ja czekam na relację jak działa :mrgreen:
Obrazek

andorka

 
Posty: 13131
Od: Wto kwi 25, 2006 22:33
Lokalizacja: Łódź-Polesie




Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot], luty-1 i 498 gości