Jaką karmę polecacie z zooplus?

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Wto wrz 12, 2023 17:57 Jaką karmę polecacie z zooplus?

Witam. Tak jak w tytule jaką karmę polecacie dla mojej
kotki z firmy zooplus? Pytam się bo wczesniejsze karmy takie jak Animonda czy Purizon uwazaliscie że są one słabe w szczególności zdziwiłem się że Purizon uwazaliscie też za slabą karmę ale cóż zrobić. W takim razie jaką wy polecacie karmę? Co do ceny to nie ma znaczenia, może być karma z wyższej półki, najważniejsze żeby składowo była najlepsza dla mojej kotki, dodam tylko że jest ona po sterylizacji i ma około 1,5 roku i nie jest na nic uczulona. Pozdrawiam i czekam na wasze sugestie.

GigiAmoroso

 
Posty: 6
Od: Pt mar 17, 2023 16:58

Post » Wto wrz 12, 2023 21:25 Re: Jaką karmę polecacie z zooplus?

Moge polecić takie mokre karmy, którymi sama karmię: grau, feringa, catz finefood, wild freedom, granata pet.
Bardzo polecam gussto, ale tej karmy nie ma w zooplus.

A suche to: applaws, taste of the wild.
Kupuję też acanę, POW, canagan, ale znowu tych karm w zooplusie nie ma.
Obrazek

mimbla64

Avatar użytkownika
 
Posty: 14234
Od: Pon lis 12, 2007 9:29
Lokalizacja: Warszawa Wola

Post » Śro wrz 13, 2023 7:54 Re: Jaką karmę polecacie z zooplus?

Polecam te same karmy, co mimbla.
Sucha u mnie to purizon.
Fundacja Pomocy Zwierzętom Kłębek KRS: 0000449181

Jarka

Avatar użytkownika
 
Posty: 10932
Od: Czw kwi 10, 2008 16:43
Lokalizacja: Poznań

Post » Śro wrz 13, 2023 8:01 Re: Jaką karmę polecacie z zooplus?

Ja z kolei suchej nie polecam żadnej :D Na zooplusie jest kilka fajnych karm, między innymi z mokrych to jak wyżej
- Catz Finefood Bio albo Purrrr
- GranataPet Delicatessen i Symphonie
- Feringa
- Wild Freedom było ok dopóki nie wprowadzili zmian, teraz w większosci nie mieszczą się w normach
- Grau
- Cats Love
- Mjamjam
- ZiwiPeak

Zeeni

Avatar użytkownika
 
Posty: 258
Od: Śro kwi 26, 2023 11:11
Lokalizacja: Kraków

Post » Nie wrz 17, 2023 17:12 Re: Jaką karmę polecacie z zooplus?

Tutaj jest dostępna lista polecanych (i niepolecanych) karm. Od ostatniej aktualizacji minęły blisko 4 lata, więc co nieco mogło się pozmieniać.
Purizon jest na liście bardzo dobrych karm.
Czy aby użytkownik piętnujący Purizon jako kiepską karmę nie pomieszał Purizona z Puriną?

Z osobistych doświadczeń:
Moim kotom smaki cały czas się zmieniają, więc staram się żonglować między kilkoma karmami, żeby nie było nudno. Ogólnie z puszek największym wzięciem cieszą się Catz Finefood i Cosma (jaka uzupełniająca/przysmak). MAC's, Zooplus BIO czy Animonda Carny są akceptowane, GranataPet i Feringa obchodzone szerokim łukiem.
Z suchych lubią Purizon (ale trzeba zmieniać smaki) i Farminę N&D (pomarańcz & śledź, jagnięcina & jagody). Farmina jest chyba jedyną karmą, która moja kotka z alergią na kurczaka zajada ze smakiem.
MAC's był fajny, ale tu gdzie mieszkam nie mogę go dostać niestety. Wild Freedom, Applaws tak średnio wchodzą. Porta 21 niestety tylko od święta (i jak nie będzie w michach niczego innego).

imatotachi

 
Posty: 124
Od: Śro maja 17, 2017 19:35




Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Bbeata, Blue, Google [Bot], imatotachi, Zeeni i 521 gości