Co zrobić, proszę o pomoc. Znaleziony kot

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Pt wrz 08, 2023 20:01 Co zrobić, proszę o pomoc. Znaleziony kot

Bardzo prosiłabym Was o pomoc bo jestem pod ścianą. Znalazłam kota na działce u dziadków, byłam z nim u weta, kot młody, zaniedbany, fiv negatywne ale felv pozytywne, oswojony. Nie mogę trzymać kota w domu, bo nie mam warunków, mam drugiego kota, który nie toleruje innych zwierząt. Nie chcę go zostawiać na polu, nie chce oddawać do schroniska. Proszę podpowiedzcie co zrobić w takiej sytuacji, czy jest jakaś szansa na jakiś tymczas? Mogę się zaopiekować finansowi kotem, będę szukać domu dla niego ale nie chcę go zostawiać na działce a na razie nie widzę wyjścia.
Mieszkam w Krakowie.

dmamica

 
Posty: 2
Od: Pt wrz 08, 2023 19:43

Post » Sob wrz 09, 2023 3:19 Re: Co zrobić, proszę o pomoc. Znaleziony kot

Tu raczej wszyscy zakoceni maksymalnie. Może popytaj w fundacjach, czy zgodzą się przetrzymać odpłatnie. Można też spróbować umiescić w hotelu dla zwierząt na czas szukania domu, choć to juz pewnie duży koszt.
Ogloszenia na OLX, na fb - to pewnie wiesz. Trudno znaleźć dom, ale trzeba próbować.
Nasz wątek:
viewtopic.php?f=46&t=187577
Wątek kotów Joli Dworcowej:
viewtopic.php?f=1&t=191624
Kącik Muzyczny
viewtopic.php?f=8&t=190784
Zjawiska niewytłumaczalne, opowieści o duchach i nie tylko
viewtopic.php?f=8&t=194190

jolabuk5

 
Posty: 60418
Od: Nie paź 16, 2005 14:56
Lokalizacja: Łódź

Post » Sob wrz 09, 2023 19:09 Re: Co zrobić, proszę o pomoc. Znaleziony kot

Niestety nigdzie nie ma miejsca.... Zostaje mi oddanie kotka do schroniska. Bardzo tego nie chce. Chciałabym wcześniej zrobić jeszcze testy pcr, potwierdzające felv. Nie ma szans na żaden domek? Pokrywam wszystkie koszty utrzymania kotka, mogę dowieźć w dowolne miejsce, nawet daleko. Kot jest strasznie przytylasny, chodzi koło nogi, ciągle chce być głaskany. Bardzo chce pomóc ale jestem bezradna. Pomózcie proszę...

dmamica

 
Posty: 2
Od: Pt wrz 08, 2023 19:43




Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 490 gości