Podrzucone kocięta - potrzebna pomoc

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Pt sie 04, 2023 14:39 Podrzucone kocięta - potrzebna pomoc

witam wszystkich,nie wiem dokładnie jak zamieszcza się tu posty.opowiem nasza historie,do Babci przybłąkała się pół dzika kotka,Babcia dała jej jeść ,kotka przychodziła kilka dni za kilka dni przyniosła spore już kocięta ,zaczęliśmy je karmić ,mają schronienie,szukamy im domów na kilku astu stronach adopcyjnych,udało się znaleźć dom dla dwojki w międzyczasie ktoś podrzucił przez płot jeszcze jedno kocienie mamy już sił ,przerosło już nas finansowo .Kotki potrzebują szczepionek,odrobaczania a przede wszystkim bezpiecznego domu.Moze ktoś jest w stanie pomóc finansowo albo ma może ktoś niepotrzebny transporter a może ktoś szuka takiej kociej bidy do kochania mój numer telefonu i blika 694115454moze ktoś jest z okolic Końskich i szuka kociego przyjacielaBardzo potrzebujemy pomocy,więcej informacji pod numer telefonu ♥️

kama77

 
Posty: 1
Od: Pt sie 04, 2023 14:27

Post » Pt sie 04, 2023 16:05 Re: Przykra sprawa...

kama77 pisze:witam wszystkich,nie wiem dokładnie jak zamieszcza się tu posty.opowiem nasza historie,do Babci przybłąkała się pół dzika kotka,Babcia dała jej jeść ,kotka przychodziła kilka dni za kilka dni przyniosła spore już kocięta ,zaczęliśmy je karmić ,mają schronienie,szukamy im domów na kilku astu stronach adopcyjnych,udało się znaleźć dom dla dwojki w międzyczasie ktoś podrzucił przez płot jeszcze jedno kocienie mamy już sił ,przerosło już nas finansowo .Kotki potrzebują szczepionek,odrobaczania a przede wszystkim bezpiecznego domu.Moze ktoś jest w stanie pomóc finansowo albo ma może ktoś niepotrzebny transporter a może ktoś szuka takiej kociej bidy do kochania mój numer telefonu i blika 694115454moze ktoś jest z okolic Końskich i szuka kociego przyjacielaBardzo potrzebujemy pomocy,więcej informacji pod numer telefonu ♥️

kama77, Fajnie, że szukasz pomocy, że nie jest Ci obojętny los kotów i kociaków.
Jednak, wchodząc na kocie forum wchodzisz do ludzi zakoconych na maksa :mrgreen: . Znajdziesz tu pomoc w kocich chorobach, w sposobach szukania domów stałych (i tymczasowych) dla kotów, instrukcje na temat DOBRYCH budek dla kotów i sposobach pozyskiwania środków na kocie potrzeby. Forumowiczów na skraju jest tu sporo. Robią bazarki, zbiórki, wydarzenia na FB. Jeśli szukasz tylko pomocy finansowej to facebook będzie lepszym miejscem. Oprócz tekstu niezbędne są zdjęcia kotki i kociaków.
Powodzenia.
Uroda moja nie sięga szczytu szczytów, ale mój pies patrzy na mnie oczami pełnymi zachwytu
L. J. Kern
1 - Trudne początki kota Dropsa
2 - Drops + reszta (trudne życie)
3 - Drops + koty
Amorka i Mumiś

Obrazek

ewkkrem

Avatar użytkownika
 
Posty: 7998
Od: Czw lip 27, 2017 15:20
Lokalizacja: Włocławek




Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Blue, jowitha, magnificent tree i 642 gości